Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen érdemes prostival...

25 évesen érdemes prostival elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Három hónap múlva huszonhat leszek és soha életemben nem volt barátnőm, még csak nem is csókolózhattam. Mivel párom már úgysem lehet - 18 éves kor után egy szűz pasi nem kell senkinek - gondoltam a lakásomra rendelek egy prostit...
2011. jún. 15. 01:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Várom a továbbiakat is. :)


Elsősorban azért akarom elveszíteni, hogy ne legyek szűz, mert az nagyon zavar. Másodsorban meg azért, mert ha egy prosti egy órát tölt velem, akkor - gondolom - beletartozik abba az is, hogy lehet például beszélgetni is vele. Azért is akarom mindenféleképp nálam, mert nekem öt perc se kell, és "készen vagyok" (legalábbis gondolom), viszont utána vendégként kezelhetem, tehát úgy, mintha a barátnőm lenne.


Szerintem neki is jól esne, hogy kivételesen nem tárgynak tekintik, hanem odafigyelek az érzéseire, kíváncsi vagyok a gondolataira (Általános témákról minden további nélkül lehet beszélgetni vele, legalábbis szerintem.), tehát egy igazi párkapcsolatot "játszunk el". Meg egyébként sem tudnám csak "megcsinálni" aztán elküldeni, mert az nekem nem megy...


Nekem csak így lehet "barátnőm", mivel sosem fogok tetszeni senkinek, tehát a semminél ez is jobb. :(

2011. jún. 15. 05:06
 12/56 anonim ***** válasza:
neked nem a szüzesség a bajod, hanem a kb nulla önbizalom. Ne legyél már besz@ri. Ha másnem neten ismerkedj egy lánnyal. Nem esz meg. Idővel tali, és hidd el minden megy magától.
2011. jún. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

A mai 05:27-nek: Hol ismerkedjek a neten? A társkeresős nők általában bunkók, meg amúgy sem állnának szóba velem, ha nem töltök fel fényképet. Viszont ha látnak képen, azonnal meg tudják mondani, hogy nem tetszem nekik, és akkor már minek akarnának beszélgetni velem? "Csalni" nem akarok, meg nincs is értelme, mert idővel kamot kéne adnom, vagy találkoznom kellene vele.


Tudom, hogy egyáltalán nincs önbizalmam, és ezen nem is lehet változtatni. :(


Az alábbi két linkből kiderül, hogy ez utóbbi miért van...


[link]


[link]

2011. jún. 15. 07:31
 14/56 anonim ***** válasza:

Társkereseőn csak egónövelés céljából vannak fent a hölgyek. Ezen nincs mit szépíteni... ill 20 évesen némelyiknek olyan elvárásai vannak, hogy szerintem ők se gondolják komolyan.

21/F

2011. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
48%
jó ötlet a prosti, viszont ha barátnő feelingre vágysz akkor nem mind1, hogy kit rendelsz, lehet odaadó is de el is baszhatja a kedved
2011. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, szerintem nem éri meg. A magam példája, ha megtudnám, hogy akivel vagyok prostizott már, abban a pillanatban dobnám ki. Ugyanez a helyzet a soklányos férfiakkal, nekem nem kell olyan, aki mindenkiben járt már. A prostira is érvényes, hogy az összes partnerével is lefekszel, ha vele lefekszel. Ezzel csak azt éred el, hogy normális lány már biztosan nem jön veled össze. Attól nem lesz tapasztalatod, hogy k*rvázol. Sőt, önbizalom romboló, mert nem azért fekszel le vele, mert tetszel neki/szeret, hanem mert megfizeted. Pszichológusra van neked szükséged, nem prostira. Hogy a saját példánál maradjak, a párom is szűz volt, amikor megismertem, ugyan nem ennyi idős, mint te, de nem volt messze tőle. Egyszer kellett összeszednie a bátorságát, és odajönni hozzám, máris van egy szerető társa. Viszont, ha nem is teszel érte, akkor ne csodálkozz, hogy egyedül maradsz...
2011. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:

Minden lánynak más az izlése, biztos te is találsz magadnak párt idővel, de ne a társkeresőkön keresd.

Az hogy szűz vagy nem fogja zavarni a barátnődet hidd el!

Nekem sem volt még soha pasim, de nem görcsölök ezen, majd egyszer biztos lesz, én ráérek...

20/L

2011. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
86%

Jééé, nem én vagyok az egyetlen lány, aki nagyobbra becsül egy szűz pasit, mint valakit, aki éveken át prostizott... Nem értem fiúk, hogy miért nem lehet elfogadni egy lány véleményét, aki nem úgy gondolkozik, mint manapság a legtöbb csaj. Lehet, hogy ti csak olyannal találkoztatok, akik kiröhögtek, ha 17 évesen szüzek voltatok, de érdekes módon nekem a baráti társaságom csupa olyan lányból áll, akik nem ítélnének el egy huszonéves szűz fiút, és a fiú barátaim között is jócskán akadnak még szüzek /orvosnak készülünk mind/. Egy olyan lánynak, aki hosszú távra tervez, nem az fog számítani, hogy szűz e még egy srác, hanem hogy lehet- e vele beszélgetni, legyen hűséges, őszinte, és szeressen.

"Ha 30 évesen megtalálod a szerelmet, legföljebb azt mondod a lánynak, hogy kapcsolatban vesztetted el! "

Nahát ez egy nagy baromság. Eleve hazugsággal indítani egy kapcsolatot- annak a kapcsolatnak semmi jövője...

És azt sem mondtam, hogy semmi áron nem jönnék össze olyannal, aki prostival veszítette el a szüzességét, mert igen, a szerelemben nem számítanak ezek a dolgok. De aki éveken át prostizott, csak hogy szexeljen valakivel, az eleve nem lehet olyan ember, akibe bele tudnék szeretni...

Kérdező, látszik, hogy Nálad a probléma az önbizalomhiányból fakad. Ne félj ismerkedni! Járj el szórakozni, ha az annyira nem vonz, akkor múzeumokba, kávézókba. Uszodába, konditerembe.. Akárhol oda lehet menni egy lányhoz megkérdezni az időt, tanács kérni, segítséget kérni... Hiába beszélnek itt a pasik arról, hogy milyenek a nők, azért talán figyelembe kéne venni a lányok véleményét is. Nem mindenki hideg szívű, számító némber, akinek csak a pénzed kell, aki csak a kigyúrt állatokkal áll szóba és aki kiröhög, ha megtudja, hogy szűz vagy... Én és több barátnőm is olyanok vagyunk, hogy szívesen beszélgetünk bárkivel, szeretünk új embereket megismerni- és nem számít, hogy néz ki az illető. Ha odajön hozzám valaki, szívesen elbeszélgetek vele bármiről (én magam nem szoktam odamenni fiúkhoz, sosem voltam "pasizós", vártam, hogy megtaláljon valaki- és meg is talált). Merj odamenni és kezdeményezni!!!

Szerintem előbb próbálj meg ismerkedni, magabiztosabb lenni, és ha sehogy se megy, DE vágysz a szexre, akkor elmenni max egy prostihoz... De csupán azért, mert azt gondolod, ebből később hátrányod lesz, és inkább nem akarsz szűz lenni, nem éri meg.

20/L

2011. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó, teljes mértékben egyetértek :)Én írtam, hogy a párom is szűz volt, amikor megismerkedtünk. Látjátok, vannak ilyen lányok, akik nem viszolyognak a szűz fiútól, sőt! Pozitívumok egy szűznél: nem kell nemi vizsgálatra küldeni, szinte biztos nem kap el semmit tőle az ember, úgy "idomítható", ahogy a lány szereti.

Szintén 20/L

2011. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
63%

"Ha beleszerettek valakibe és kiderül, hogy k.rvával vesztette el, akkor egyből elhagyjátok?"


Mint a szél! Legyen bármilyen "rendes" is.

21/L

2011. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!