Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen érdemes prostival...

25 évesen érdemes prostival elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Három hónap múlva huszonhat leszek és soha életemben nem volt barátnőm, még csak nem is csókolózhattam. Mivel párom már úgysem lehet - 18 éves kor után egy szűz pasi nem kell senkinek - gondoltam a lakásomra rendelek egy prostit...
2011. jún. 15. 01:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan rendelj egy ku.rvát... Lehet h most lefogtok hülyep.icsázni, de nekem inkább kéne egy olyan pasi aki egy pros.tival veszítette el, minthogy még 26 évesen is szűz legyen ;)

ezt nem bántásnak akarom írni, csak ez a véleményem :D

és ha már egyszer lefeküdtél vkivel, akk tuti h befog indulni a csajozás is :)

2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Azért az más, hogy éppen beléptél a húszasba, de még nem voltál együtt nővel és más, ha közeledsz a harmincashoz és még mindig nem. Szerintem teljesen joggal szeretné, hogy vele is együtt legyen valaki. És ez neki fontos nem a "társadalomnak".

És kérlek ne vegye senki megbántásnak, de 18-20éves párkapcsolatban élő lányoktól valahogy nem releváns mikor egy 26éves szűz srácnak osztják, hogy ráér még és oltják le azokat, akik szerint nem követ el főbenjáró bűnt, ha igénybe veszi az erre szakosodott hölgyek szolgáltatásait.

2011. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
23%
Ez durva nagyon. Miért nincs barátnőd? Ha nagyon csúnya vagy ne is reménykedj.
2011. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
szerintem menj el rendszeresen diszkóba, szórakozó helyekre. 1 hét többet szexelsz mint ahány éves vagy :D. Annyi persze kell hozzá, hogy veszel pár jó cuccot és kész.
2011. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 Pinocchio ***** válasza:
100%
Utolsó előtti:azért belőled csak úgy sugárzik a jóindulat.Régebben nem értettem hogy jönnek létre tömeggyilkosok a társadalomban.Most már tudom...
2011. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

Sikerült végig olvasnom! Én nem mondom hogy ne menj örömlányhoz meg azt sem mondom hogy menj én csak egy bejegyzésen lepődtem meg:


"Ha beleszerettek valakibe és kiderül, hogy k.rvával vesztette el, akkor egyből elhagyjátok?"


Mint a szél! Legyen bármilyen "rendes" is.


Mi ez a fa..ság!!!!!

Pl én 17 voltam mikor megismertem a férjem aki akkor volt 25 és életében nem volt senkie rajtam kívül csak egyszer volt nővel mikor 18. szülinapjára meglepték a haverjai egy lánnyal azt tegyük hozz hogy kb 130kg volt akkoriba.

És annak ellenére hogy nagyából fogalma nem volt mit kell egy igazi nővel csinálni ez nem hogy elriasztott inkább még érdekesebbé tette én mutattam meg neki "mindent" 19 voltam ő 27 mikor összeházasodtunk ennek lassan 10 éve és még jobban szeretem mint akkor és a pajzánsága már szinte túltesz az enyémen.


Ezt csak azért írtam mert hidd el hogy a nőknek az meg jobban tetszik nekik a helyzet hogy "betörjenek" valakit mind hogy ezért szakítsanak, csak sokan játsszák az erkölcs csőszt...


Lehet hogy nálad már elkéstem ezzel de lehet valakinek segít valamit....

2013. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!