Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen érdemes prostival...

25 évesen érdemes prostival elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Három hónap múlva huszonhat leszek és soha életemben nem volt barátnőm, még csak nem is csókolózhattam. Mivel párom már úgysem lehet - 18 éves kor után egy szűz pasi nem kell senkinek - gondoltam a lakásomra rendelek egy prostit...
2011. jún. 15. 01:28
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
55%

"Csak azért zavar, hogy szűz vagyok, mert emiatt egész életemben lenéztek és gyűlöltek."


Te jó ég... milyen állatok vesznek téged körül?

Egyébként meg, akkor hazudj.

"Szűz vagy még?

Már nem."


Ennyi. Nem kell mindenkivel teljesen őszintének lenned.

2011. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
De miért gondolod azt, hogy nem lehet barátnőd? Légyszi fejtsd ki, mert nem tudom elképzelni azt az állapotot, ami lehetetlenné teszi.
2011. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

19:54: A második oldalra betettem két linket, abból szerintem érteni fogod, hogy miért nem lehet barátnőm. Igen, azok rám vonatkoznak. :)


Ha tudsz angolul, elolvashatod például ezt is... :


[link]


... főleg a pirossal jelölt "The Angry one(The violent/aggressive one)" részt. De a többi része is teljes mértékben illik rám. :)

2011. jún. 15. 20:12
 34/56 anonim ***** válasza:
Elolvastam, és nem látom indokoltnak az aggodalmat. Pszichiáterhez jársz vele? Mikor diagnosztizálták? Sokat tud segíteni. Magamat ismerve én pl. teljes mértékben együtt tudnék élni vele, ha a páromnak ilyen betegsége lenne. Csak jobb, ha előre tudja a lány, és ahhoz mérten reagál az esetleges dührohamra (amin a pszichiáter megint csak sokat javíthat)
2011. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

20:22: Jártam, de Magyarországon nem sokat foglalkoznak vele, inkább "tüneti kezelést alkalmaznak". Tehát mindent "önerőből" értem el. Pontosabban azt, hogy egészen jól be tudok illeszkedni egy közösségbe. És a legtöbb barátom nő.


Azért lettem ilyen, mert az általánosban négy évig folyamatosan vertek (tehát nagyjából 14 éves koromban alakult ki), aztán meg a gimiben átvert és kihasznált egy lány (ez meg véglegesítette "a változást").


Tehát nem kezdeményezhetek, mert enyhén szólva is baj lenne belőle ha a nő vissza merne utasítani. Ez az egyik dolog, amitől "veszélyes" lehetek...


És (ha már járna velem) el kellene ismernie, hogy soha nem üthet meg, és nálam nincs olyan, hogy a nő megpofozhat, de én nem bánthatom (egyébként nem is tudnám, amíg ő nem kezdeményez fizikai agressziót). Mondjuk igyekszem is elkerülni a veszekedéseket, ha rajtam múlik... :S

2011. jún. 15. 21:05
 36/56 anonim ***** válasza:
Agresszív leszel a visszautasítástól? Általában senkinek sem javaslom, de ez különleges eset, próbáltál valamiféle nyugtatót? Nem rendszeres használatra, hanem csak pl. ismerkedésnél. Ha egy lány már ismeri a betegséged, akkor tudja, hogy pl. nem pofozhat fel.
2011. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

21:18: Csak a megismerkedésnél, és csak akkor, ha bunkó módon történik. Ha már ismerjük egymást ugyanúgy lehet viselkedni velem, mint mindenki mással. Vagyis majdnem. A barát nőim (szándékos a különírás) szerint valami hihetetlen kedvességet látnak bennem és rengeteg szeretet kapnak tőlem, csak természetesen baráti alapon. Ha másvalakivel beszélnek, akkor értelemszerűen mást tapasztalnak (például totális érzelemmentességet). Azt az agresszív alakot nem engedem megnyilvánulni, érthető okokból.


A nyugtató RÁ nem hat, RÁM igen, de annak meg nincs sok értelme. Ahogy más gyógyszerek sem mindig azt a hatást fejtik ki nálam, amit kellene...

2011. jún. 15. 21:41
 38/56 anonim ***** válasza:

Ha Tényleg ilyen problémád van,akkor egy ilyen eset minden pszichiáter álma.

Szerintem ebből még meg is lehetne élni.

Ilyen esetben meg ne egyedül fogadd a lányt,hanem legyen ott valami férfi barátod aki figyel rád,mert ha nekimész a csajnak,vagy beparázik a szövegedtől,kb 2 perc múlva ketten rád törik az ajtót és elevenen megnyúznak.

2011. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

21:50: Gondoltam már rá, hogy blogot kéne írnom. Akkor talán megismerkedhetnék olyanokkal is mint én, mert többen vagyunk mint gondolnátok. :)


Prostikkal szemben teljesen máshogy viselkedne, de azért előre figyelmeztetném a csajt, hogy mit nem kéne csinálnia. Egy esetleges harcot mindenféleképp szeretnék elkerülni, és nem magamat féltem. Az ... állapotomnak megvannak azért az előnyei is...

2011. jún. 15. 22:43
 40/56 anonim ***** válasza:
Pontosan mi bajod volt a tüneti kezeléssel? Segített valamit a dührohamokon?
2011. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!