Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen érdemes prostival...

25 évesen érdemes prostival elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Három hónap múlva huszonhat leszek és soha életemben nem volt barátnőm, még csak nem is csókolózhattam. Mivel párom már úgysem lehet - 18 éves kor után egy szűz pasi nem kell senkinek - gondoltam a lakásomra rendelek egy prostit...
2011. jún. 15. 01:28
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

22:47: Látom fogalmad sincs az ilyesmiről, ezt ne vedd bántásnak. :) Az, hogy hiába próbálsz elmagyarázni valamit egy alternek, úgysem érti. Vagy mégis, de nem érdekli.


Nem. Vannak módszereim, hogy leállítsam, mielőtt baj lenne (ezekre magamtól jöttem rá), de nem szívesen nyúlok azokhoz. Ebből következik, hogy amíg lehet igyekszem elkerülni az olyan helyzeteket, amik kiváltanák.


Egy prostival nincs ilyen gond, mert rájuk teljesen máshogy reagálok, meg azok eleve úgy mennek oda, hogy d*gás lesz. Meg annak nem számít, hogy néz ki az illető, ha fizet.


A barát nőim meg hiába mondják nekem, hogy olyan helyes pasi vagyok, meg annyira aranyos, mert úgysem hiszem el. Aki meg annyira ronda, mint én, annak soha nem lehet barátnője, tehát az egyáltalán nem tényező, hogy mit szólna a dologhoz. Odamenni meg már csak azért sem fogok, mert tudom, hogy úgyis visszautasítana az illető...

2011. jún. 16. 00:32
 42/56 anonim ***** válasza:

hmm. Tényleg nehéz eset vagy így nézve. Nem akarlak megbántani azzal amit most írok, de tényleg nem vagy az átlag nők álma így. DE! Rengeteg barátra tettem szert hála az egyetemi kolinak ahol laktam. Volt ott egy ifisegítő lány aki valamiért mindig drogosokkal jött össze. De nem ilyen szegény "eltévelyedettekkel" hanem igen durván lecsúszott alakokkal. Mégcsak "szép" se volt egyik se (fiúban egyébként ilyen nem létezik. A legtöbb csaj ha elmúlt kb 20-22 éves leszarja, hogy hogy nézel ki. Azt nézi, hogy adod el magad, de értem neked igazából pont ezzel van gondod).

Egyszer beszélgettünk róla és ő azt mondta: Szereti ahogy hatással van ezeknek az embereknek az életére. Neki attól van "szerelem" érzése, hogy vigyázhat a másikra, hogy az ne kövessen el hibát. Akadnak ilyen lányok is.


A hőzöngőkkel ne törődj. A "szuperönérzetes" lányok akik ilyen "szabályokat" képesek felállítani neked amúgy se pálya. Ha le akarsz feküdni egy lánnyal de amúgy nem tudnál vele most mit kezdeni a prosti sokkal jobb választás mint valakinek hazudni/hitegetni/megdugni majd elhagyni (ezt te szerintem amúgy se tudnád végigjátszani)

És ilyen virágok nem csak a kamionos pihenőkbe, meg az út szélén teremnek. Válassz ki egy lányt nyugodtan aki tetszik, vedd fel vele a kapcsolatot.

Vagy talán jobb lenne, ha egy barátod szervezné le neked előre az egészet. Mert a közhiedelemmel ellentétbe a prostik is emberek és vannak esetleg olyan dolgok amiktől megijednek.

2011. jún. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
Szerintem feltetlenul prostival veszitsd el!!! szifilisz meg ilyenek...
2011. jún. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Egy normális prostinál több infód van arról, hogy valóban beteg e vagy sem mint egy osztálytársadról/bulitársadról/munkatársadról általában.

Ezért írtam, hogy nem csak az árokparton lehet ilyen lányt felszedni.

2011. jún. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

02:21: Igen, tudom, hogy ők is sapiensek. Írtam is (legalábbis úgy emlékszem, hogy írtam), hogy szeretném, ha a nő is jól érezné magát. Legalábbis amennyire a körülmények azt lehetővé teszik. Nekem az nagyon fontos.


Lehet, hogy nehéz elhinni, de négy évig jártam egyetemre, és senki nem vette észre, hogy mi vagyok. Tehát, ha akarom meg tudom oldani... :)

2011. jún. 16. 09:47
 46/56 anonim ***** válasza:

Persze, mert nyilván valóan mélyre hatóan ismersz minden embert aki ide ír, és úgy vádaskodsz, aha :o)

Mondtam már, hogy nyugi, egyszer a te időd is eljön. Nem kell aggódni :D

2011. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 TOMAtm ***** válasza:
hát.szerintem igen.de legalább egy csinosat válassz,egyszeri alkalom legyen és ne szeress bele
2011. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 Pinocchio ***** válasza:
Akkor te most többszörös személyiséggel rendelkezel?
2011. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
21:09: Igen.
2011. jún. 17. 22:27
 50/56 Renáta1991 válasza:
pasim 20 éves,és kb 2 hónappal ezelött feküdt le velem,igaz elötte volt barátnője,csak nem jutottak el az ágyig...ő is cikinek érezte hogy 20 éves és még szűz volt,de nyugi,egyszer rád is rádtalál a szerelem,nemkell szerintem ahhoz prosti...
2011. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!