Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen érdemes prostival...

25 évesen érdemes prostival elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Három hónap múlva huszonhat leszek és soha életemben nem volt barátnőm, még csak nem is csókolózhattam. Mivel párom már úgysem lehet - 18 éves kor után egy szűz pasi nem kell senkinek - gondoltam a lakásomra rendelek egy prostit...
2011. jún. 15. 01:28
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
Szintén huszonéves szűz fiú vagyok, de nem akarok prostihoz menni, legfeljebb nagyon végső esetben. Pont azért amit itt többen leírtak, meg a betegségek is, de szerintem az sem igaz, hogy szűz lánytól vagy fiútól nem kaphatsz el semmit. Szerintem strandon, nyilvános wc-n, akár bkv-n ugyanúgy össze lehet szedni, bár igaz, nem a legdurvábbakat, én mindig félek is ezektől, de tény, hogy nagy eséllyel komoly dolgot szűz partnertől azért nem kapsz el.
2011. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
10:56-os: Mégis, hogy járjak el bárhova is, ha még az utcára sem mehetek ki, mert annyira ronda vagyok? Nem is megyek ki a lakásból, ha rajtam múlik... ;(
2011. jún. 15. 19:08
 23/56 anonim ***** válasza:
Kép? Biztos vagyok benne, hogy csak bebeszéled magadnak. Minden férfiból lehet legalább átlagosat kihozni mindenféle plasztika nélkül, mert nekik nem kell "szépnek" lenni.
2011. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
72%

„Pszichológusra van neked szükséged, nem prostira.”


A pszichológus nem fogja elvenni az ember szüzességét, csak ad pár tanácsot, ami vagy beválik vagy nem. Ha beválik is hónapokat kell várni a sikerre.



„Viszont, ha nem is teszel érte, akkor ne csodálkozz, hogy egyedül maradsz...”


Világosan leírta, hogy milyenek a mai női elvárások. Ezeknek rohadt nehéz megfelelni.



„érdekes módon nekem a baráti társaságom csupa olyan lányból áll, akik nem ítélnének el egy huszonéves szűz fiút,”


Érdekes, hogy az ide író lányok mind ilyenek. Ha ez igaz lenne, a kérdés meg sem született volna.



„Egy olyan lánynak, aki hosszú távra tervez, nem az fog számítani, hogy szűz e még egy srác, hanem hogy lehet- e vele beszélgetni, legyen hűséges, őszinte, és szeressen.”


Igen és az ilyen srácok kapják meg pár hét után az unalmas jófiú jelzőt és elhagyják. De persze, te nem ilyen vagy, tudom.



„Eleve hazugsággal indítani egy kapcsolatot- annak a kapcsolatnak semmi jövője...”


Minden kapcsolat hazugságra és képmutatásra épül. Vagy ha valaki odamenne hozzád és azt mondaná, hogy „szia, jól nézel ki, úgy megb.sználak” randiznál vele? A randikon is mindkét fél a legjobb képet akarja mutatni magáról, elfedve a hibáit, tehát hazudnak.



„És azt sem mondtam, hogy semmi áron nem jönnék össze olyannal, aki prostival veszítette el a szüzességét, mert igen, a szerelemben nem számítanak ezek a dolgok. De aki éveken át prostizott, csak hogy szexeljen valakivel, az eleve nem lehet olyan ember, akibe bele tudnék szeretni...”


Gondolom ez a reakció az egyik korábbi hozzászólásomra. Egy szóval sem írtam, hogy évekig k.rvázott, csak azt, hogy prostival vesztette el. Nagy külünbség.



„Nem mindenki hideg szívű, számító némber, akinek csak a pénzed kell, aki csak a kigyúrt állatokkal áll szóba és aki kiröhög, ha megtudja, hogy szűz vagy”


Igen persze, csak a szokásos.



"Ha beleszerettek valakibe és kiderül, hogy k.rvával vesztette el, akkor egyből elhagyjátok?"


Mint a szél! Legyen bármilyen "rendes" is.

21/L


Újabb bizonyíték az álságos, hazug, képmutató női viselkedésre. Összejössz valakivel, minden szép és jó, egyszer csak kiderül, hogy k.rvával vesztette el. Erre te kirúgod. Fasza. Gondolom, te tökéletes vagy.

2011. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
42%

ma 19:15


A csalódás beszél belőled. Nem minden lány büdös, számító, r*banc. Pl. nem vagyok tökéletes. Nagyon fehér a bőröm, mert allergiás vagyok a napra, anorexiás voltam, hajlamos vagyok túlérzékenyen reagálni stb. De vannak elvárásaim. Nem kell tökéletesnek lenni, de az én szememben nem férfi, aki már volt prostival. Undorodom tőle, ez van. Sokkal inkább kell egy "unalmas"(?) szűz (amilyen a párom is volt), mint egy bunkó, izomagyú állat. Lehet elhinni, vagy sem, a lelkiismeretem tiszta.

20/L

2011. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
59%

""Ha beleszerettek valakibe és kiderül, hogy k.rvával vesztette el, akkor egyből elhagyjátok?"


Mint a szél! Legyen bármilyen "rendes" is.

21/L


Újabb bizonyíték az álságos, hazug, képmutató női viselkedésre. Összejössz valakivel, minden szép és jó, egyszer csak kiderül, hogy k.rvával vesztette el. Erre te kirúgod. Fasza. Gondolom, te tökéletes vagy."


o.O Szúúúsza, nyugodj meg, nincs itt a világ vége, semmi gond. Tudod, az erő legyen veled.


De ettől még igaz, amit írtam :o)

2011. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim válasza:
Hát... Nem kéne...
2011. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Most senkit sem akarok megbántani, de mégis miért hiszi azt mindenki, hogy nekem lehet egyáltalán barátnőm, ha egyszer nem lehet? N-E-M - L-E-H-E-T!!! Csak azért zavar, hogy szűz vagyok, mert emiatt egész életemben lenéztek és gyűlöltek. Márpedig akárkivel ismerkednék meg, szóba fog kerülni a barátnő is, akkor pedig el kell mondanom hogy szűz vagyok, mert egyáltalán nem tudok hazudni (az állapotom miatt). Persze akkor sem hazudnék, ha meg tudnám tenni...


Szintén amiatt, ami vagyok minden új ismerősömmel szemben teljesen hétköznapian viselkedem, meg se próbálok jobb képet kialakítani magamról, mint amilyen valójában vagyok (Meg amúgy is: miért tenném? Idővel úgyis észrevenné a rossz tulajdonságaimat is.)

2011. jún. 15. 19:37
 29/56 anonim ***** válasza:
Honnan írsz kedves kérdező?
2011. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
19:39: Budapest (nem Bukarest, az egy másik ország! :P) III. ker.
2011. jún. 15. 19:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!