Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtátok a barátotoknak,...

Elmondtátok a barátotoknak, hogy ti még szüzek vagytok akkor is, ha Ő már tapasztaltabb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Keyss válasza:
100%
még szép h elmondanám .... hülye lennék titkolni előtte .... es sztem jobban jársz ha elmondod neki ...
2011. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondtam volna el? :D
2011. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Attól függ...

Ha még csak nem rég ismerem, akkor nem, még nincs köze hozzá.

Ha már fixírozza a szexet, akkor igen.

2011. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Persze,hogy elmondom,hamár egyszer járunk,legalább az őszinteségemmel megitsztelem őt..:) Én azvagyok,és a barátomnak már volt része szexuális kapcsolatban,de nemzavarja,hogy én szűzvagyok.:) engem kicsit igen,hogy ő már tapasztalt,de leszarom,mert szeretem.:D:$ 15/L
2011. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem is mond el! Én még szűz vagyok és miis tervezük a pasimmal és én már a legelején elmondtam és nagyon pozitivan kezelte a dolgokat nem erőltet semmit amit én nem akarok gyengéd velem szoval Mond el csak jól jársz azzal ha elmondod,mert ez aszt sugározza felé hogy megbizol benne és öszinte vagy hozzá!
2011. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!