Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megengedne e vagy...

Szerintetek megengedne e vagy furcsalna?

Figyelt kérdés
Sziasztok bocsi az irasert... Nha az van h baratnomel 4 honapja egyut vagyunk en 17 o 16 eves, 2 honap mulva lesz 17 es azt mondta akor lefekudne velem(midn2 en szuzek vagyunk) . Nha halotam erol a petingelesrol h fiu csinalja lanynak. Szerintetek megengedne nekem h csinajam neki ?? Szeretik ezt a lanyok nm fogja fereerteni?
2011. júl. 23. 19:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Ez tudod elég érdekes kérdés ez a kapcsolatotok mélységétöl és attol is függ mien a lány! ha ismerném megtudnám mondani de igy nem.

amugy szeretik a lányog de hamár petting jol nyald ki aztán többet le se száll rólad!

egyszer kell csak rávezetni a jóra! tudom az a nehéz de csak tapintatosan csináld ne roncs ajtóstul a házba de ne is tétóvázz ha meg nem akarja ugy is észreveszed!

de a petting elött is izgazsd fel nyak fül száj comb stb.

soksikert

2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Biztos az hogy 17 éves vagy?

Egyébként meg beszélj vele erről. Pff.

2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!