Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lány vagyok és még...

21 éves lány vagyok és még szüz. Ez szégyenleni való? Barátom se volt még mert a nagy ö-re várok, csak azért hogy ne legyek egyedül nem akarok senkivel összejönni. Ez miért ciki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésen is mosolygok, neharagudj:) ez már az X. ilyen kérdés. miért volna ciki ha 21 évesen még szűz vagy? Valahogy én csakis az ilyen lányt tudom értékelni, nem pedig a 10-éveseket. Én is ilyen vagyok, csak fiúba:) 21 vagyok, sajnos nem volt senkim, és szintén a nagy ő-re várok. sok sikert!
2009. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, mindössze annyit mondok, hogy nem érdemes, nehogy az legyen, hogy találkozol a nagy ővel, aztán a tapasztalatlanságod miatt elveszted őt. Az ember minden kapcsolatából tanul valamit és ezáltal "okosabb" lesz.
2009. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

Hol vannak az ilyen lányok mint Te? Ilyent keresek.. vagyis.. nem konkrétan csak ilyen lánnyal ismerkednék, de én például ezt egy nagyon becses dolognak gondolom és a lányt egy nagy kincsnek tartom/tartanám.

21/F vagyok: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2009. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
ma 12:54 vagyok, még annyit, hogy én úgy érzem már most (21/F), hogy mintha lekéstem volna valamiről... volt osztálytársaim páran már házasok és szültek is babát. Én meg... :( sehol.
2009. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves koromig vártam és azt hittem a megfelelő párt találtam meg...Meg is történt a dolog...Aztán el is hagyott...Hát ennyit a nagy Ő-ről. Az egy dolog, hogy annak hiszed, nem biztos, hogy az is. Hát az enyém nem volt az és nagyon megbántam, hogy nem jöttem rá korábban, hogy csak ki akart használni...
2009. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Szia,

Nem ciki, sőt.

Nem bánom, hogy én nem vagyok már szűz, de néha eszembe jut, hogy ha visszamennék, és az eddigi pasikat kiszedném az életemből, és kivárnám a párommal csemetém apjával való találkozást, akkor is ilyen szép lenne az életünk, akkor megtenném minden gondolkodás nélkül.

Remélem neked "tapasztalat, és csalódás nélkül" megkerül a NagyŐ.

2009. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletem! Legyél erre büszke! Bár szerintem a nagyŐ nem létezik.

Keress egy ideális társat, aki megért és boldog is vagy vele. Érezni fogod, mikor állsz rá készen!

2009. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok és ugyanaz a véleményem mint neked,én sem akarok csak azért együtt lenni vkivel,hogy elmondhassam van pasim és én is kezdtem már ezt cikinek érezni,de látom vagyunk így egy páran csak mi ezt nem kürtöljük világgá mint a mostani 12-13 évesek,hogy igen,megtörtént elvesztettem:P!

Én sem a tökéletes pasira vagyom,mivel én sem vagyok az,de azért arra már igen,hogy vki mellett boldog legyek:)!

De remélem mostmár eljön ez is!

Sok sikert neked is:)!Aki keres az talál:)!

2009. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!Örülök hogy vannak olyanok akik nem néznek marslakónak emiatt. :)) Köszi szépen mégegyszer
2009. ápr. 13. 23:50
 20/26 anonim válasza:
100%
Legyél Büszke rá, mondja ezt egy 54 éves férfi. Cserébe megérdemled, hogy végül ideális társat találj!
2009. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!