Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lány vagyok és még...

21 éves lány vagyok és még szüz. Ez szégyenleni való? Barátom se volt még mert a nagy ö-re várok, csak azért hogy ne legyek egyedül nem akarok senkivel összejönni. Ez miért ciki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem "szólóhoz". Ne térítsen el az sem, hogy a fiúk azt fogják mondani, hogy pedig az nagyon jó dolog. Amiben viszont igazuk van.
2009. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is így voltam ezzel, folyton kerestem a megfelelőt, időnként bele is voltam zúgva valakibe. De ezek nem voltak semmik, igazából nem is ismertem őket. :) Nem voltam valami vonzó csaj, és mikor 18 éves voltam, elkezdett "udvarolgatni" nekem egy srác. Ez eléggé tetszhetett, mert elkezdtem járni vele. S hálle lúja, idő közben rájöttem, hogy én nem is vagyok szerelmes belé, és szakítottam vele. Hogy ő szerelmes volt-e belém, vagy csak csaj kellett-e neki, nem tudom, egy biztos, dugni akart. De csak akart, mert nem adtam magam. A nagy Ő-re vártam.

A szakítás után néhány hónappal (tuti nem a véletlen, mert abban nem hiszek) elém sodorta, vagy talán engem elé. (Internetes ismerettség, iwiw-en talált rám a drága, és megtetszettem neki.) Kérem szépen most két éve vagyunk együtt, és nagy a szerelem.

Szóval keresgesd, majd jön. De nézz hátra, hátha ott áll mögötted. :)

(21/L)

2009. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia.1általán nem kell szégyellned hogy 21 évesen még szűz vagy.Ilyen idősen mint te vagy most még én is szűz voltam és ismerek egy pár olyat aki 25 éves lesz lassan és nem hogy a szüzességét nem veszítette el hanem még azt sem tudja hogy milyen érzés csókolózni.

24/L

2009. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A családomban több ember is van, aki - ne vedd sértésnek, családom tagjait sem sértegetném semmi áron - épp ilyen idealista, mint te vagy. :)

Ez nem baj. Tudod, aki nem adja lejjebb a mércét, megnyeri a csatát. :) Az olimpikonok is úgy edzenek, hogy "ezt el kell érnem", ha nem úgy edzenének, hova jutnának? :)

Szóval no para! :) (22/L)

2009. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Vannak még olyan fickók is (köztük én is), akik nem cikinek, hanem ellenkezőleg nagy kincsnek tartják azt ha valaki vár a nagy Ő-re. Én mikor párt kerestem alap volt hogy leányzót keresek aki szűz, ez alap feltétel volt. És megnyugtatlak, hogy vannak még ilyen fickók mint én. Megéri!!! Én 28 évet vártam a nagy Ő-re. Ő 22 és mind a ketten szűzek vagyunk. És nem szégyellem magam, te se tedd.
2009. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Nem ciki. Sőt, nagyon jó, hogy vagytok még olyanok, akik nem kefélnek össze-vissza. Mert kevés ilyen lányt ismerek, az egyik a párom, akinek 21 évesen vettem el a szüzességét és azóta is együtt vagyunk, így is maradunk. :)

Viszont sajnos a legtöbb csaj nem ilyen. Pl annak idején az osztályban volt 9 lány, abból hat nyíltan felajánlotta, hogy lefekszik velem. Ez max az egómnak tett jót :D

20/f

2013. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!