Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk: mit gondoltok arról a...

Fiúk: mit gondoltok arról a lányról, aki 30 évesen még szűz? Én az vagyok, és félek belemenni bármi kapcsolatba, mert nem tudom mit szólnak a férfiak, ha kiderül.

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:08
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
25%
Azt gondolom, hogy hülye vagy és ha kipróbáltad, bánni fogod, hogy kihagytad eddig. Simán szerelmesedj le és dugasd meg magad, hidd el a faszinak nagyon fog tetszeni, hacsak nem vagy bűn ronda, vagy büdös. :D
2011. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
7%
Szűzoltó Jessie, szolgálatra jelentkezem, hölgyem :DDD
2011. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
77%
Szerintem nem gáz. Szerintem a húszas évei az embernek nagyrészt erről is kell, hogy szóljanak, de a harmincas évei még inkább! Szóval nem vagy lemaradva csak légy lazább és felszabadultabb.
2011. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
52%

" mert hogy mondom meg, hogy szűz vagyok még. "

egyszerű: ne mond meg! :-)

egyébként pedig járj társaságba, ismerkedj, FLÖRTÖLJ! aztán, ha úgy alakul, menj bele egy kapcsolatba. ha az első még észre is veszi, a következőkkel már biztos nem lesz ilyen probléma, és győzzék veled az iramot, miközben bepótolod az inaktív éveket! :-P

Sok sikert!

2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
24%

nem kell elmondanod


már nem lány vagy hanem nő


ha nagyon zavar a szüzesség, n+1-ként jelentkezem a problémád orvoslására :D

2011. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 .Daniel. ***** válasza:
100%
Egy pesszimista, szorongó és kis önbecsülésű nővel nem jó lenni. Ha kéne valaki akivel beszélgetnél akkor dobj egy levelet.
2011. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 Vree ***** válasza:
92%

Respekt azoknak akik beírták hogy nyugi ők is azok lesznek annyi évesen :D Hát igen. És az is igaz hogy van akinek 30 éves kor után jön meg a kedve. Eleve van aki nem szeret éretlen emberekkel ilyen kalandba belemenni és majd csak idősebben lát hozzá. Szerintem nem nagy gond.


Viszont a szexet is gyakorolni kell kicsit hogy ügyesedjen az ember (na ezen sem kell parázni azért: van akinek több kapcsolata volt de nem tanult belőlük). Azt meg úgyse tudod elleplezni ha szokatlan, akkor inkább kovácsolj előnyt belőle. Van akinek tetszik hogy ők lehetnek az elsők.

Egyébként is, normális ember szerintem nem rója fel a párjának hogy mennyire tapasztalt, inkább dícséri ha ügyesedik. Jó, a jó képesség persze előny, de messze nem annyira mint hogy olyasvalakivel csináld akit kedvelsz is.

2011. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

08-14 21:52


Csaj vagy?

2011. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim válasza:
59%

Jézusom.. Én 20éves koromig vártam vele de istenem mit hagytam ki.. :) Hülye pi.csa módjára túlaggódtam az egész szex-témát, a végtelenségig elodáztam, a barátom csoda, hogy ennyit bírt várni.


Ha férfi lennék bevallom őszintén nem mernék közeledni mert attól félnék, hogy nagyok az elvárásaid, nem tudnék megfelelni (hiszen ezek szerint 30évig nem találtál megfelelő férfit..), csalódást okoznék.

2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
80%

bár én még csak a húszas évei elején járó srác vagyok, de pl engem mindig is izgattak a 30as nők. az, hogy még szűz vagy , szerintem még kívánatosabbá tesz és személy szerint eléggé felkorbácsolta a fantáziámat. én pl megtisztelve érezném magam, ha elvehetném egy 30 éves nő szüzességét. nálam valahol ez álmaim netovábbja és tényleg minden szempontból izgató dolog. Lehet, hogy csak a tapasztalatlanság beszél belőlem. Kíváncsi vagyok, hogy nézhetsz ki, de pofátlanságnak érezném, hogy képet kérjek rólad :)

említettem már, hogy én is szűz vagyok? :D

2011. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!