Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk: mit gondoltok arról a...

Fiúk: mit gondoltok arról a lányról, aki 30 évesen még szűz? Én az vagyok, és félek belemenni bármi kapcsolatba, mert nem tudom mit szólnak a férfiak, ha kiderül.

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:08
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
80%
Iratkozz be 1 tánctafolyamra, és majd meglátod!
2012. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:

Szia


Most olvastam a kérdésed és kíváncsi vagyok, hogy most hogy áll a dolog, vagyis inkább az hogy most hogyan érzed magad.

2013. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Utolsonak es update:


A kerdes kiirasa utan par honappal lett egy baratom.

Nehez idok voltak, nagy nehezen megmondtam neki, hogy mi a helyzet. Annyira nem lepodott meg ( o 38). Par hetre ra meg volt az elso szex vele.

Szornyu volt... Marmint nem fizikailag. Semmit nem ereztem, nem fajt, semmi. Semmit nem ereztem.

A pasi volt borzaszto. Mint egy gep, mint egy robot. Egyaltalan nem foglalkozott velem. Egyedul csak magaval.

Szamomra nagyon megalazo volt. Targynak ereztem magam.

Utana par honapig meg egyutt voltunk- de minek ?


Ami jo volt az egeszben: hogy vegre tul vagyok rajta, es tobbe nem kell atesnem ezen a szornyu beszelgetesen


Ami rossz volt: minden. Megalazo volt az egesz. Rossz emlek. Es a ferfiakrol ennyit , elegem van. :(

2013. ápr. 1. 21:38
 54/58 anonim válasza:
100%

Én vagyok az utolsó kérdező.

Sajnálom, hogy így alakúlt. Egyébként én férfi vagyok. És azt gondolom, h nem kellene feladnod azt az igényedet, h egyszer megtaláld azt aki nagyon szeretni fog és akit te is szerethetsz majd. Mert nem minden férfi önző, és hidd el, hogy nem vagyunk rosszabbak önzőségben mint a nők. Talán még, sőt állítom, h a férfiak inkább törekednek a szerelemre a párkapcsolatban, mint a nők. Persze ezzel nem akartalak megbántani téged mint nőt, csak 30éves nők esetében azt látom, h nem feltétlen a szerelem, vonzalom miatt mennek bele a párkapcsolatba, hanem mert már muszáj valakit találni, akinek szülhetnek...míg a férfiak inkább vonzalomból és szerelemből akarnak párt találni. De nem akarom megbántani a nőket ezekkel, és természetesen vannak azok között is kivételek, vagyis vannak azért olyanok akik helyesen döntenek.

Szóval ne add fel a reményt a boldogság iránt és ne félj új párkapcsolatot kialakítani, mert vannak még sokan olyan férfiak mint én, akik odafigyelnek a szerelmükre és elsődleges céljuk az, h őt boldoggá tegyék. :)

2013. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 ann.nunu válasza:

szomorú, hogy pont egy ilyen tahót fogtál ki... nem vplt gáz,.hogy vártál eddig. nem értem azokat, akik emiatt menekülnek, vagy lenéznek. az, hogy manapság nem várnak az embetek, és ekkora társadalmi nyomás nehezedik mindenkire, elég elkeserítő. én 18 voltam az elsőnél, szerettük egymást, ez így volt jó. de van ismerősöm, aki 20 éves fiú, még szűz, és nagyon bántja a dolog. csakis a társadalmi nyomás miatt. engem volt, aki kicikizett 16 évesen a szüzesség miatt. ezekre az emberekre nem szabad hallgatni.


ne zárkózz el a férfiak elől, rengeteg rendes pasi van a világon, csak észre kell venni őket. sajnálom hogy a média meg a sokszor emlegetett társadalmi nyomás miatt ennyien rosszul érzik magukat :(

2013. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 ann.nunu válasza:

bocsi a hibákért, telefonról nem könnyű helyesen írni.


ne add fel!

2013. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:

Ha esetleg még jársz erre, megkérdezném. Mostanra hogy állsz a dolgokkal? :)

Egy régi segítőd

2015. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
Ha igazán szeret egy ilyen dolog miatt biztos nem lenne semmi probléma,ugyanúgy menne tövább az élet.Rajtad áll,hogy mikor akarod elveszteni.
2017. ápr. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!