Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk: mit gondoltok arról a...

Fiúk: mit gondoltok arról a lányról, aki 30 évesen még szűz? Én az vagyok, és félek belemenni bármi kapcsolatba, mert nem tudom mit szólnak a férfiak, ha kiderül.

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:08
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
78%

basszus ez durva,a szexuálisan leginkább túl fütőtt éveid hagytad ki remélem tudod,nagy hibát követtél el,de nem dől össze a világ ,és orvosolható!!! és sztem aki először lefekszik veled annak megtiszteltetés lesz hogy neki tartogattad idáig...,de ha félsz tőle hogy beégsz annál akivel komolyabb terveid vannak taláélész könnyedén olyan is akivel gyengéden,biztonságos körülmények között elveszítheted előtte pl én is xD


ti pedig akik 1x évesen azt írjátok hogy 30 évesen is még szüzek maradtok,annyira hülyék vagytok mint az állat...fiúk,és lányok egyaránt,idióták vagytok ha ebbe beletörődtök!!! nagyvalószínűséggel visszahúzódó típusuak vagytok és ezért találtok nehezen partnert,de higgyétek el nem lehetetlen,vannak hozzátok hasonló visszahúzodóbb emberkék az elenkező nemben akik hasonló problémákkal küzdenek,célozzátok meg őket,vagy a vagy vmi fehérmájú csajt,vagy szexőrült de korrekt pasit

2011. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
52%

30 évesen a család alapításon kellene gondolkodnod,nem azon agyalnod hogy szűz vagy meg ilyenek....ez már magában elég nagy gond.

Én azt gondolnám hogy valami nem okés a nőnél hogy nem volt párkapcsolata lehet futanak tőle a pasik mert kibirhatatlan vagy bármi más dologra, de semmi jóra.33/F

2011. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

08-14 20:27-es vagyok.


így 30 felé közeledve én is úgy érzem valahogy a 22-es csapdája ez az egész helyzet. Az ember sajnos egyre félénkebbé és zárkózottabbá válik, és már nem is tud feloldódni a másik nem társaságában...

2011. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
63%

az hogy gyakorlatlan az ágyban


a szex jó, és nem kell hozzá nagy szerelem, talán még kicsi se, elég a rokonszenv

de tényleg


mindenki nyomja ezt a szerelem, hű de fontos, hát nem

2011. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
34%

előttem szóló igazad van!!!


baromi nagy hülyeség hogy szerelem nélkül inkább nem szeretkezik sok hülye nő senkivel,ez mellett pedig ők is ösztönösen kívánják a szexet mint az állat!!!állati hülyék bújjon el aki ezt mondja....


annyiból jobb viszont a szeretet/szerelem persze ez a kettő szintén nem ugyanaz de ha szeretsz valakit akkor kicsit más a szex annyiba hogy szinte majdnem mindig egyszerre élveztek el(tapasztalat).szerelem pedig sziimpla naivság és önmegsemmisítés ,óvakodni kell tőle!!!

2011. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
92%

Az előttem szólóknak: az igaz hogy a szerelem a legnagyobb szívás a világon, önmagunk becsapása, stb. És ráadásul váratlanul érkezik a legrosszabb időben és helyen többnyire olyasvalaki iránt akinél nem valószínű hogy esélyünk van.


Tudom nem vagyok normális, de én úgy gondolom hogy többek között attól különbözök az állatoktól hogy nem az ösztöneim által hajtva fekszem le azzal aki éppen az utamba kerül. Szóval valószínűleg a kedves kérdező és én is ezért vagyunk szűzek még.

2011. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, elgondolkodtató.

Az, hogy ez idáig így alakult, már nincs mit tenni, az időt nem fordíthatom vissza.

2011. aug. 21. 14:01
 38/58 anonim ***** válasza:

ebben igazad van, de a jövőben élhetsz másként is! :-)

Hajrá!

Te vagy a JÓ!

Szárítsd ki a pasikat, és élvezz nagyokat szeretkezés közben! :-P

ÉS ha bátorítás kell, írj új hozzászólást ehhez a kérdéshez, és megkapod! :-)

2011. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 21. 17:56
 40/58 anonim ***** válasza:
szívesen máskor is! ;-)
2011. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!