Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves lány vagyok, és szűz....

22 éves lány vagyok, és szűz. Nem volt még komoly kapcsolatom, így nem feküdtem le senkivel. De most együtt vagyok egy 25 éves sráccal, akinek eddig csak hosszú kapcsolatai voltak (3-4 év). Mikor kellene lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés

Mert szeretem, bízom benne, de nem állok még készen.

FIÚK! Szerintetek mi egy elfogadható idő? Mert nem akarom megbántani, vagy elveszíteni, de elhamarkodni sem!LÁNYOK adjatok tanácsokat légyszi :)Köszi


2011. aug. 19. 11:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
#20, büszke lehetsz magadra, gratulálok! :SS
2013. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
8%

#21

Annyira azért nem vagyok büszke... egy csomó más lánnyal jól érezhettem volna magam. Egy elpocsékolt félév. De mivel k*rvára nem bírom az óvodás viselkedést, úgy éreztem ezt be kell játszanom

2013. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
86%
utolsó....akkor sose szeretted,ha a váratás zavart -.- hisz utána még annyit szexelhettek volna.Akkor olyan partnert keres aki szintén csak ezt akarja! -.-
2014. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Archduke88 válasza:
79%

De!?


Érdekes a téma és a válaszok is elég érdekesek jó volt végig olvasni, de kedves kérdező!

Miért nem írtad le mi a helyzet?:(

Azt ígérted írsz róla, azóta biztos alakult valamilyen irányba a dolog....


Megvárt és boldogok vagytok vagy "balul sült el"?

2015. ápr. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szexelni akar, nem fog, és nem is tud várni. Ha meg szeret nem a szex az eggyetlen oka, hogy veled akar lenni. Egy kapcsolatban ahol mindkét fél biztosra érzi, ott megy magától minden.A legtöb "fiú" a kommentek alapján ugyis csak jukra játszik. Nem vesztesz semmit ha nem dobod oda magad egy olyannak aki nem becsül meg téged és bármikor otthagy.
2015. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 HutOfBabaYaga válasza:
100%

#20.

Miért vagy biztos abban, hogy pont azt tanulta meg ebből az esetből, amire te gondoltál_?

Ha utánna szóra sem méltattad?

2020. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#22.(2013.szept.26.14:07)

Még most is így érzed?

2022. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerelem ide vagy oda, egy egészséges férfi nem fog több hónapot várni arra, hogy végre hajlandó legyen lefeküdni vele a párja.

Én se tenném. Ha igazán szeret és már mondjuk 3 hónapja járunk rendszeresen, nehogy már folyton visszautasítson. Főleg 20 éves kor fölött.

Aki folyton visszautasítja, azt ott kell hagyni és nem várakozni, hogy na majd talán valamikor.

febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Egy egészséges férfi kitartó. Tud várni, türelmes, és van önkonntrollja.

28-as. Te nem vagy az.

febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#29 Ez mind igaz, de nem megy a végtelenségig.

Ha egy felnőtt nő hónapok után sem hajlandó a nemi együttlétre ott valami baj van, mégpedig az hogy nem vonzódik a férfi iránt.

Szerinted hány kapcsolatnál várnak fél éveket erre? Ritka az ilyen.


Van egy haverom, előző barátnőjével közel 2 évig voltak együtt. A két év alatt mindössze a csókig jutottak. Szerinted ez normális?

A csaj mindig hitegette, hogy majd sor kerül arra is, csak még nem áll készen rá, hadd melegedjenek össze jobban, blabla. A csávó elhitte, türelmes volt, nem is sürgette, de ahogy teltek a hónapok, semmi nem lett az egészből. Majd két év után szétmentek, aztán a csajnak ez után nemsokára lett egy új palija, akitől kb 2 hónap után terhes lett.

Szóval ennyit erről...


Nyilván mindenkinek van önkontrollja, de ha megvan a kölcsönös vonzalom és pláne ha a szerelem, akkor nem telik hónapokba míg megtörténik az első együttlét.

febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!