Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves lány vagyok, és szűz....

22 éves lány vagyok, és szűz. Nem volt még komoly kapcsolatom, így nem feküdtem le senkivel. De most együtt vagyok egy 25 éves sráccal, akinek eddig csak hosszú kapcsolatai voltak (3-4 év). Mikor kellene lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés

Mert szeretem, bízom benne, de nem állok még készen.

FIÚK! Szerintetek mi egy elfogadható idő? Mert nem akarom megbántani, vagy elveszíteni, de elhamarkodni sem!LÁNYOK adjatok tanácsokat légyszi :)Köszi


2011. aug. 19. 11:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

ha esetleg megtörtént megtennél hogy irsz ide, vagy dobsz egy mailt?


nem a részletekről, hanem az érdekelne, hogy hogy fogadta hogy szüz vagy. hasonlo szituban járok. köszönöm előlre is.


22/L

2011. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%
Az én párom 5 hónapot is várt.Meg kell tanulni egy kicsit önzőbbnek lenni.Ha ezen múlik - mármint az hogy megmarad e a kapcsolat - akkor nincs is értelme. Itt rólad van szó, a te egyetlen szüzességedről, várjál vele, míg úgy gondolod. Ha meg addig nem vár, akkor az annyit is ért..
2011. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg tök feleslegesen váratod. Szar érzés lenne ha fél év "várás" után derülne ki hogy nem is passzoltok szexuálisan. Persze nem hagy el már mert mennyit várt rád, aztán eltelik egy év, meg még egy év, és ha már 3 éves a kapcsolat azt már nem dobja csak úgy el. Közben meg szenved mert nem jó az amire várt, te meg a váratással belekényszerítetted abba az alárendelt szerepbe, hogy azt kell tennie amit te elvársz(várni, veled maradni). Aztán megszűnik mint egyén, és ha neadjisten te hagynád el, összeroppan szegény!
2011. aug. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Utolsó,


Te a mai kapcsolatok működéséről beszélsz, ellenben nem említed meg, hogy ez így nem jó. Feltétel nélküli szerelem nélkül nem lenne szabad párkapcsolatba se kezdeni.. Ha viszont feltétel nélküli az a szerelem, senki sem fogja számolgatni, hogy 1 év, 2 év stb.


Nem célszerű azért szexelni, mert a Szex és New York azt mondja, hogy 3. randi...

2011. aug. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Megígérem, hogy szólok ha beszéltünk a dologról, és elmesélem mit gondol. De addig is, TE aki hasonló cipőben jársz hogy látod a helyzetet?? :)
2011. aug. 21. 16:48
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

:))Egy jó tanács..



SOHA,inkább állj be az apáca zárdába;)

2012. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
nos, mi történt azota? :)
2012. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező,


szerintem erre nem adható konkrét válasz. Igaz, a fiúkat kérdezed, én lány vagyok, de remélem, segít valamit a válaszom. Ezt neked kell érezned, és fogod is érezni, mikor állsz készen. Nagyon rosszul hangzik kérdésedben, hogy "mikor _kellene_". Ilyen nincs! A te testedről van szó, te döntöd el, hogy mikor állsz készen! Semmi külső tényező ne befolyásoljon!


A párod, ha igazán szeret, meg fogja ezt érteni.


És bocsi, válaszadók, de néhány válaszotoktól feláll a hátamon a szőr. Mi az, hogy "megy az idő", és ezért nem vártok tovább 1 hónapnál/pár hétnél stb...? Ilyen férfival nem kezdenék, az biztos, aki így gondolja.

2012. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
80%
Hat csajok ha hiszitek ha nem a 13as valaszolonak igaza van.Sztem o az egyeduli 25 ev feletti valaszolo itt velem egyetemben.Az tipikus tiniromantika,hogy majd ha szeret megvar.10bol 1...Es sajnos kedves utolso errol nem mi lanyok tehetunk.Egy egeszseges felnott 25 eves pasirol beszelunk,aki a kerdezo elott rendszeres nemi eletet elt...Termeszetesen kitarthat valameddig,de honapokat akarmilyen szerelmes nem biztos hogy fog varni.Ram vart fel evet a legelso parom,18 evesen(mert en is neki voltam az elso).25 evesen,nem biztos,h kitartott volna.Vagy azt tudom a legjobban elkepzelni,hogy egyre intenzivebben probalkozott volna,amit viszont en ereztem volna surgettetesnek,ezaltal sertesnek vettem volna.Elutasitom,majd meg 2x3szor ugyanez a szitu,es csodalkizom rajta,higy elhagy,vagy megcsal a mi altalunk utolag elhordott "szemet dog pasi,aki meg sem erdemelt..."Holott csak szeretni akart az o modjan is..Majd kesobb rajottok.Minden pasi mozgatorugoja a szex es a hasuk...Szoval igenis jo a kerdes...Vedd figyelembe sajat magad is kerdezo,mert a te tested ez igaz,de a parodrol se feledkezz meg,hisz ha szereted,akkor nincs szebb annal,minthogy annak adod oda a szuzesseged akiert odavagy.Ha pedig nagyon nem erzed,akkor pedig nem o a te embered.En a zsigereimben ereztem,,mikor hozzam ert anno,hogy akarom ot...Mostmar nem vele vagyok egyutt,de orok szep emlek marad...
2012. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
6%
Engem egyszer egy csaj megváratott a szexxel fél évig, természetesen én szerettem volna az elejétől fogva. Mindig az volt a válasza, hogy majd "majd én tudom mikor lehet". Nem csaltam meg, türelmesen vártam, de a visszautasítást meg hogy hülyének néznek nem bírom. Szóval fél év után lefeküdtünk és soha többé ezek után nem kerestem... nem vettem a telefont és chaten annyit közöltem vele, bocs már nem vagyok beléd szerelmes, szerintem hagyjuk az egészet. Remélem egy életre megtanulta a leckét.
2013. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!