Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves lány vagyok, és szűz....

22 éves lány vagyok, és szűz. Nem volt még komoly kapcsolatom, így nem feküdtem le senkivel. De most együtt vagyok egy 25 éves sráccal, akinek eddig csak hosszú kapcsolatai voltak (3-4 év). Mikor kellene lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés

Mert szeretem, bízom benne, de nem állok még készen.

FIÚK! Szerintetek mi egy elfogadható idő? Mert nem akarom megbántani, vagy elveszíteni, de elhamarkodni sem!LÁNYOK adjatok tanácsokat légyszi :)Köszi


2011. aug. 19. 11:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Mindenkinek változó mikor jut oda.

A normális meg a házasság utánni szexuális élet lenne.

Ellenben most a nagy "szabadságban" itt a sok "tapasztalt" sérült, kiégett ember.

Felelősség, türelem.

febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"A normális meg a házasság utánni szexuális élet lenne."

XD

Volt valamikor... De szerencsére már rég nem olyan begyöpösödött világot élünk.

És persze voltak akkor is akik nem ilyen maradian gondokodtak ez ügyben, csak akkoriban titokban tartották.

febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Most a butaság begyöpösödésének korát éljük.

De már ezen is megrepedtek az első repedések. Ami rossz az rossz, bàrmilyen hazugsággal is akarják hangzatossá tenni.

febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!