Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kinek neznetek egy olyan...

Kinek neznetek egy olyan lanyt aki olyan sraccal vesziti el szuzesseguket akivel nem jarnak csak egy alkalom az egesz es kesz? ! Megvetnetek vagy esetleg ez mar normalis ebben a vilagban? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 10:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
jah es en annak orulnek legjobban hogy tenyleg osszejojjunk ne csak beszelgessunk vagy talizzunk.. es legyunk soakat egyutt.. nem tom tenyleg mi de nagyon megfogott valami benne`...
2009. ápr. 17. 11:44
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik a pasi és akarod is és jol felizgat akkor nem fogod megbánni kár lenne kihagyni mert sose tudhatod a másik mennyivel lesz jobb lehet a nagy ő meg nem is lesz jo az ágyban

ugyhogy én megprobálnám dee vagy 1-2 honap után kb vagy majd ezt te tudod de sokat ne halogass mert tovább áll

2009. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért én még ilyet nem jelentenék, ki, hogy ő az igazi... De ez nem tartozik a kérdéshez. Attól függ, hány éves vagy (ne haragudj, ha már írtad korábban, de szitaagyam van), de én biztos, hogy csak kapcsolatban tenném (így is tettem). Szerintem te is tudod, hogy a társadalom minek nézne téged. Mellesleg lehet, hogy utána lesz valakid, aki jobban értékelné a szüzességedet. Ráadásul az sem garantált, hogy durrbele menni fog. (Mondjuk én nem azt mondom, hogy éveket várj... Én is szépen elhatároztam, hogy fél év a legalsó határa annak (de jobb, ha több), hogy lefeküdjek a barátommal...végül 5 hónap lett belőle. Nem bántam meg, azóta eltelt 7 hónap, és együtt vagyunk, a dolgok jelenlegi állása szerint még nagyon sokáig.)
2009. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
én 16 évesen vesztettem el. együtt jártunk, de már két hét után lefeküdtünk, mert kívántuk egymást.( volt előtte is barátom, de velük nem éreztem úgy) az egész két hónapig tartott. Igazából csak azért jártam vele mert kívántam. Csak később volt komolyabb hosszabb kapcsolatom. Most is nagyon szeretek szexelni. De ezt te neked kell tudnod, mennyire vagy érett testi kapcsolatra. ne érdekeljen mások véleménye h mit gondolnak rólad ha szakít veled 2 hét után. De az miatt biztos nem feküdnék le senkivel csak mert ő akarja.
2009. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

kedves 2009-04-17 11:29

tudod szerintem elég rossz dolog hogy vannak pasik akik csak trófeát gyűjtenek vagy elmennek k***zni mert nem bírják sex nélkül...aztán ráfogják hogy mert ők férfiak és a hormonok..plusz akikkel együttvannak azokat is le k***zzák..(nembaj h ezzel magukat is minősítik)..


és versus ehhez...ha egy nő már sok éve nem sexelt...mert pl gyereke van, vagy nem találja az igazit,és mással csak "azért" nem akar, és már tényleg pszichológiai problémái vannak a kielégületlenségtől...


és akkor már inkább öszefekszik úm egy haverral hogy mégse idegen egyészakás legyen az már roötök "rosszlány"..


szerintem ez elég igazságtalan...

2010. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

az előző vagyok..bocs roötök helyett rögtön..


Kedves kérdező.


ezt csak te tudod eldönteni..ha úgy érzed kihasználna szerintem nem érdemes...ha rögtön utána szakítana veled, miért adnád meg neki az örömöt hogy húzhat még egy strigulát...


Viszont

ha tényleg akarod vele, akkor miért érdekelnek a többiek?

ha kívánod, és úgy gondolod jó lenne vele, akkor ne a barátnőid legyenek az elsők...


viszont jól gondold meg mert szüzességed csak egyszer van.

2010. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

koszi radobbentem hogy milyen fontos a szuzesseg!!

es olyannak adtam aki igazan szeret es en is imadom:)

mar 11 honapja vagyunk egyutt :)

2010. márc. 7. 08:48
 18/19 anonim ***** válasza:
:)) ezt jó hallani..nem akarok bunkó lenni, de megkérdezhetem?: a kérdésben szereplő srác lett az?
2010. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem az egy bunko allat .. es msn en is kiismertem amennyire kellett es hat eleg volt annyi is belole ! Amugy talalkoztam egy masik sraccal` es hat o az igazi msotmar elmondhatom!! 1 eve jarunk es legalabb felnottem mellette .. szegyellemde igen a masik csak 1 ejszaka lett volna .. hiaba abrandoztam a kapcsolarol .. de a mostani az igazi nay O!! lelkitarsak is vagyunk es jol egyeznek a suzlok is minden es hat bevallom eletembe eloszor szerelmes vagyok es imadom meg 1 ev utan is !!!
2010. ápr. 29. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!