Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a fenét csináljak, teljesen...

Mi a fenét csináljak, teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
Mivel hamarosan 15 éves leszek anyám azt mondta hogy ettől a kortól már szexelhetek. Az anyám és a LÁNY tesóm is mindig azt mondják hogy szexeljek már hogy ne legyek már kakukk tojás meg ilyenek. Anyám azt mondja hogy ne várjak a nagy szerelemre hogy azza veszítsem el hanem inkább egy majdnem hogy idegennel hogy ne fájjon a szerelem. (Vágjátok hogy értem). És most interneten keresztül meg ismerkedtem egy sráccal aki már nem egyszer hívott randizni. Arra gondoltam hogy vele talán lehetne ez az egész. Segtsetek teljesen össze vagyok zavarodva és nem tudom mit csináljak!?
2011. szept. 1. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Jah nehogy már 15 évesen szűz legyél az milyen már? Anyádnak több esze is lehetne..

Jah én tényleg ne szaporodjatok így is sok a puja.

2011. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 erik21 válasza:
anyád mennyi ??? 22??? szerintem is cigók vagytok azok szeretik így a f@szt...
2011. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szép család.
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Leszter_a_Moleszter válasza:
inkább legyél leszbi
2011. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
anyád se normális
2011. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!