Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Össze vagyok zavarodva! Mit...

Össze vagyok zavarodva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, két évvel idősebb nálam. Én halálosan beleszerettem, állítólag ő is belém. De az a helyzet, hogy sokat beszélt nekem a szexről, kettőnkről. Először ideges lettem, mert megijedtem vagy nem tudom, de mára mintha már én is kívánnám.. Na a lényeg az, hogy nem tudom, hogy amit érez irántam, az csak a testemnek szól, vagy a személyiségemnek is :|| Amúgy meg az is a baj, hogy ugye említettem, hogy kívánom. De még szűz maradnék egy darabig, mert mondjuk még elég fiatal is vagyok.. meg nem is vagyunk együtt.. Veletek volt már ilyen? Csak normális válaszokat. Köszi:)
2011. okt. 23. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
jöjjetek össze, és ha már bízol benne és tudod hogy nem csak a tested miatt kellenél neki, akkor mehet a menet. de ez nem 2 hét járás után fog bekövetkezni. 3-6 hónapot járjatok előtte, attól függ milyen gyakran taliztok, milyen gyorsan halad a kapcsolat. abbol itélve hogy irtad hogy elég fiatal vagy, gondolom a tinik közt is fiatalnak számitasz még, ugyhogy nyugodtan várhatsz akár évet is hogy komolyabb vizekre evezzetek.
2011. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok, a srác 17, de nem gondolom h 15 évesen már átgondolt dolog a szex :|
2011. okt. 23. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiúk a farkuk első felállásától kezdve csak és kizárólag a szexre képesek gondolni. Aki mást mond hazudik. Esetleg romantikus szexre vágyik. De a szex ott szerepel a központban. NINCS kivétel.

Annyi a nehéz az egészben, hogy eldöntsd, vajon a fent említett srác csak megd.ugni akar, esetleg többet. Mert attól még, hogy le akar veled feküdni, lehetnek komolyak a szándékai. Ha a szexet érintő témákon kívül semmi másra nem kíváncsi veled kapcsolatban, vagy nem hajlandó másra terelni a témát, akkor felejtős a gyerek. Ugyanígy, ha esetleg összejönnétek, és nem lenne hajlandó várni addig, amíg te szeretnéd. Mondjuk ez utóbbi nem feltétlenül a srác hibája, ha normálisan közli, hogy mondjuk egy évet nem várna rád, csak felet, de nem áltat hülyeségekkel (ilyennel spec még nem találkoztam XD) akkor még érthető, mivel mint mondtam szexközpontúak, ezért az elsődleges célja az, hogy bejusson a bugyidba. Ezekre figyelj, vagy ha van egyéb konkrét kérdésed, írhatsz privit is.

20L

2011. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. okt. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!