Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? (lent)

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

A hétvégén átjön hozzám a barátnőm, és rá szeretném venni hogy feküdjön le velem, mind a kettőnknek ez lenne az első. Szóval nem tudom, hogy hogy vegyem rá, vagy mit mondjak neki. Vagy egyáltalán szükség van ilyen helyzetben szavakra?

Igazából attól félek hogy ő még nem akarja.

Amúgy kb. fél éve vagyunk együtt.

Kérlek normális válaszokat adjatok!!

Most nem vagyok kíváncsi baromságokra!

Köszönöm!!

16/f


2011. okt. 23. 22:42
 1/9 Loveyou válasza:
Szerintem alakulni fog magától minden, lehet még akarja is, am azok a szavak azok majd a körülményektől függőek.
2011. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%

kezdjetek el pettingelni, simizd ott lent XDDD

ujjazd meg esetleg, nyald ki :)

ezeket komolyan mondom. ő is ráfog állni a témára ha eléggé beinditod. és ha látod hogy tényleg kíván. kérdezd meg tőle hogy "szeretnéd?" ha ő is gondol rá akkor érteni fogja. nekem sikerült csajomnál :) pont ma vágtam gerincre :P

2011. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Pettinggel kezdd,izgasd fel rendesen,aztán kérdezz rá,hogy szeretne-e e többet is.Ha igen,akkor nincs mit kérdezni,csak mondd el neki,hogy megbízhat benned,és nyugodtan szóljon ha valami nem jó neki,vagy fáj.Ha nemet mondd,akkor sem kell összetörni lelkileg,beszéljetek róla.Hogy miért nem szeretné még,és ebben az esetben is biztosítsd róla,hogy vársz rá,hogy megbízhat benned.
2011. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!
2011. okt. 24. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt készits be előre 1 óvszert.

Aztán a többi jön majd magától.

2011. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaok válasza:
Vegyél jó sok piát, csodákra képes.
2011. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Jeeeer asszony vetkööööööz,dógozni fogsz!
2011. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez normális érett kapcsolat, akkor ezt meg kell tudnotok beszélni... ha nem tudjátok, vagyis ha még beszélni sem tudtok róla akkor mi a a fenét akartok???
2011. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nincs szükség szavakra. csókolózni fogtok, ez elég valoszinü. hamár csókolóztok, ott az ágy, elfekszetek rajta, simogatás tapi stb, és ovatosan lassan olyan területeket simogatsz amit addig még nem. ha hagyja mész tovább, ha nem akkor aznapra ott a határ, folytasd ott ahol hagyja. de lehet hogy még ő fog megszólalni hogy meddig mehetsz. mi barátnőmmel alig pár hete voltunk együtt amikor először voltunk fenn lakáson, kettesben. kikötöttünk az ágyon, de több nemvolt, aztán mindig kicsit tovább. egyik alkalommal meg mikor nagyon lefele haladtam megszóltalt hogy nadrág marad, mondtam oké, és folytattuk fenn... ennyi. aztán legk már a nadrág se maradt :)

na szal ne akadj fenn rajta ha nem akarja még, nem úgy kell rávenni hogy na figyeljmár dugniakarok, hanem úgy hogy tűzbehozod hogy ő is akarja, és a végén még ő fogja lerángatni a ruhádat :)

2011. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!