Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem védekeztünk, nagyon hülye...

Nem védekeztünk, nagyon hülye voltam, most pedig nagyon félek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egészen eddig nem is mertem feltenni ezt a kérdést még itt sem, úgyhogy kérlek, ne bántsatok, mert már így is fizikailag rosszul vagyok, fáj egész nap a hasam, úgy izgulok, hogy megjöjjön már. Tegnapelőtt elvesztettem a szüzességemet egy olyan fiúval, akit aznap ismertem meg, hülye voltam és részeg. A fiú nem igazán rendelkezett nagy mérettel, és el sem élveztünk, végig én voltam felül, szóval a gravitációnak köszönhetően gondolom nem folyhatott belém még az előváladék se, ha volt olyan. Nagyon izgulok, hogy mi lesz, nem merek tesztet se venni... Mennyi az esély szerintetek? Kérlek ne írjatok bunkó válaszokat, már így is nagyon kivagyok...

16/L


2011. nov. 3. 21:18
1 2 3
 11/21 Noozyxx válasza:
Nem,nem leszel terhes csak megnő a hasad és 9 hónap mulva babád lesz :D
2011. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexelsz,akkor tök mindegy,milyen pózban teszed,lehetsz terhes.A nőgyógyásztól nem kell félni,el kell menni,kivizsgáltatni magad...menj el minél előbb,mondjuk holnap,nem a barátnődhöz,hanem az orvoshoz...remélem ebből egy életre megtanultad,hogy mindig védekezz...
2011. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az a teszt még úgysem fog semmit kimutatni. Még a beágyazódás sem történt meg, ha netán terhes lennél, bár szerintem nem vagy az.
2011. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
70 nővel voltam az utóbbi 2 év alatt, mindig óvszer nélkül, sosem élveztem bele, semmit sem kaptam el és mivel adakoztam spermabankban tuti nem lövöldözök vaktölténnyel. Ritkán esnek teherbe az emberek első alkalomkor...
2011. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A faszt! Ha tudsz 16 évesen gumi nélkül kefélni, akkor szépen kivárod az aktus utáni 12. napot, onnan kimutatható a terhesség! Szépen elmész egy patikába, kérsz 1 tesztet, (persze ha nem jön meg addig) és szépen megcsinálod!
2011. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem valószínű, hogy terhes vagy, de az esély megvan rá.

Máskor tényleg gondolkodj kicsit előre, jó tanácsként mondom 1 gumi mindig legyen a pénztárcádba, vagy legalább ha olyan helyre indulsz ahol esélyes az ilyesmi akkor...

A tesztel még várnod kell.

23N

2011. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2011. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Chupachups ***** válasza:

Es megis hol volt ez a buli vagy micsoda?:D Csak mert enis elneznek egy ilyen helyre ahol reszeg kiscsajok csak igy dobigaljak a szuzesseguk....Nagyon hulye voltal.


DE ,hogy megnyugtassalak, szerintem egyaltalan nincs esely h terhes maradj szerintem azok utan amiket leirtal

2011. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

És minek akarsz tesztet venni pár nappal aktus után drága? Majd 14 nap után esetleg kimutatja a dolgot, de egyelőre még terhes sem vagy, mert ennyi idő alatt még be sem ágyazódott az esetlegesen megtermékenyített petesejt.

A ciklusod hanyadik napján történt? Egyébként van esély a terhességre. Egyelőre imádkozz.

2011. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 menta34 ***** válasza:

19 válaszoló volt eddig... és egyiknek se jutott eszébe, hogy:

kérdező: azonnal nőgyógyász, mond el mi volt, és kérj esemény utáni tablettát, azt 72 órán belül vedd be.

2011. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!