Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem védekeztünk, nagyon hülye...

Nem védekeztünk, nagyon hülye voltam, most pedig nagyon félek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egészen eddig nem is mertem feltenni ezt a kérdést még itt sem, úgyhogy kérlek, ne bántsatok, mert már így is fizikailag rosszul vagyok, fáj egész nap a hasam, úgy izgulok, hogy megjöjjön már. Tegnapelőtt elvesztettem a szüzességemet egy olyan fiúval, akit aznap ismertem meg, hülye voltam és részeg. A fiú nem igazán rendelkezett nagy mérettel, és el sem élveztünk, végig én voltam felül, szóval a gravitációnak köszönhetően gondolom nem folyhatott belém még az előváladék se, ha volt olyan. Nagyon izgulok, hogy mi lesz, nem merek tesztet se venni... Mennyi az esély szerintetek? Kérlek ne írjatok bunkó válaszokat, már így is nagyon kivagyok...

16/L


2011. nov. 3. 21:18
1 2 3
 21/21 menta34 ***** válasza:
mármint dugást követő 72 óra, nem miután megvan a tabi :D
2011. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!