Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nálatok hátrány ha...

Lányok, nálatok hátrány ha egy fiú 21 évesen szűz? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy vkinek megtetszik vki, és csak azért nem járna vele, mert szűz... ez nagyon durva!
2011. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
nem, ha egyébként is tetszik 20L
2011. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:

Nem kizáró,de állj a sarkadra, és legyél férfi...

gyengéket megeszik vagy eltapossák, jó az ilyen fiúkkal játszani szoktak a lányok, mert nagy eséllyel naygon jó papucs lehetsz...

nem bántani akarlak..

De kezd megváltozni mert ebből semmi jó nem lesz..

19L

2011. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

Mert nehezen nyitok mások felé. Barátom se igazán volt, anélkül meg nehezen menne, mert ütközne az elveimmel.

(mielőtt valaki beszólna, lehet, hogy nem vagyok egy modell szépség, de annyira rossz se, tipikusan átlagos vagyok)

20:10-es voltam

2011. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Ez a felfogás nem tetszik szamóca, hogy pusztán abból, hogy valaki szűz már te mag akarod mondani ki ő, milyen személy és el is könyveled, holott egy embert egy adatból nem lehet megismerni.

Nekem nem annyi a dolgom, hogy a lányok sorban jönnek oda hozzám, mert tetszem neki és nekem csak válogatni kell, így én is könnyen leszólnék bárkit, szóval nem tudom, mi ez a nagyképű stílus.

2011. nov. 19. 20:25
 16/63 szamóca.. ***** válasza:
74%

persze hogy nem. első kommentemben azt írtam, annak általában oka is van. te erre, hogy igen, van, ez és ez. na nekem az az ez és ez az (huhh leírtam...), ami kizáró. mert nem vonz.

de jó oké, befejeztem, bennem tényleg van rib.nc hajlam bár gyakorlatba nem ültetem... meg nem is számít igazán hogy megérted-e a mit mondok. csak érted, felteszel egy kérdést, és ha nem úgy válaszolok rá ahogy neked tetszik már puffogsz.

2011. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
nem erről van szó, hanem lealacsonyítasz, a többiek is válaszoltak, normálisan, mi az hogy ez kizáró ok, hogy nehezen nyitok mások felé?Ennyi erővel azt is kijelenthetnénk, hogy minden szőke lány hülye.
2011. nov. 19. 20:31
 18/63 szamóca.. ***** válasza:
34%

hátde cseszdmeg:) már bocs...

most buta példával élek, direkt, hogy ne próbáld kifigurázni.

ha téged az vonz és az az ami tetszik neked, hogy egy lány vanília fagyit eszik.... és világ életedben eddgi csak olyan lányok jöttek be akik vanília fagyit ettek, akkor ha megkérdem tőled, hogy mond csak: kizáró ok, hogy egy lány csokifagyit eszik? persze, nem kizáró ok, de lényegében 99,9% hogy nem fog bejönni. mert tudod magadról, hogy neked nem az kell.

ezt bármilyen belső tulajdonságra kivetítheted.


egyébkétn meg csak annyira elnagyolt az én ítéletem rólad, mint a tiéd rólam.

2011. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ítéletem rólad, ne ítélj, hogy ne ítéltess, akkor kipróbálnám a csokifagyit is, mert még nem ettem.
2011. nov. 19. 20:36
 20/63 anonim ***** válasza:
Járj prostikhoz és ennyi. lemaradsz a jóról.
2011. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!