Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nálatok hátrány ha...

Lányok, nálatok hátrány ha egy fiú 21 évesen szűz? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Hát én olyat nevettem a válaszok végigolvasása során.. =D


Először is: teljes mértékben respect szamócának!

Másodszor: nálam is hátrány lenne, de ahogy korábban is írták, ha minden más stimmel, üsse kavics. Bár én betegesen rettegnék a dologtól, hogy megkattan a másik, és ki akarja majd élni magát, arra meg én huszonévesen nem vagyok kíváncsi.

Harmadszor: a tréninggel kapcsolatban, hogy hogy érintené a nőket - 1 nap után már nem tudnák felidézni az arcodat. Lehet, hogy akkor meghökkennének, esetleg, ha valami nagyon gáz dumával mész oda kinevetnének, de mérget vehetsz rá, hogy ha x idő múlva szembe mennél vele az utcán nem ismerne rád. Felesleges ráparázni.

2011. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Szamócának igaza van, ez a leszólítgatás ez egy bevállt séma a fiúknál. Én is alkalmaztam. Emlékszem egyszer egy nő ismerősöm megkérdezte, ohgy vajon miért szólította meg egy srác, mindösszesen egy bók kedvéért, pár mondatért és már ment is tovább (jól esett a nő ismerősömnek, csak nem értette). Aztán mondtam neki ,hogy rajtad csiszolta a bárotságát, én is sokat csináltam, nem kell kétségbeesni. Mosolygot rajta és kész.


Szóval csak bátran (a csajozós könyvek is ezt írják és tényleg baromi jó dolog).

2011. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 szamóca.. ***** válasza:

nahát nem gondoltam hogy ez ilyen bevett szokás, de örülök neki végülis akkor nem modntam túl nagy baromságot...

hogy mit szólnak a lányok? tudod a nők többsége olyan, ha a kamionos bevándorló feketemunkás hányás (megint extrém példa hehe) rájuk dudál, először kiröhögik, majd felháborodnak, de belül mélyen tudják, hogy neki is van szeme és örülnek a "bóknak".

odamész, akár a legjobb nőhöz is. leszólítod, és kb annyit mondasz neki hogy csak szeretted volna elmondani milyen szépnek találod, de már mész is. a nő első körben (ha nem tetszel neki) furcsán néz, elutasító lesz. aztán mikor látja hogy tényleg ennyi, akkor vagy még örül is neki, és úgy véli milyen kedves tőled csak így bókolni minden hátsószándék nélkül, vagy továbbra is furcsállja a dolgot.

aztán elfelejti. a nők elfelejtik azt, ami nem ínyükre való. nem tudnám neked felidézni kik hol és milyen dumával szólítottak le, mert irreleváns.

...de ha emlékeznek is rá esetleg, ami nem így van... másnap elmesélik a barátnőjüknek, hogy képzeld, odajött egy srác, és csak annyit mondott szép vagyok majd elment. ez olyan szörnyű? és ha azt is hozzáteszi hogy nem tetszettél neki? nem változtat az életeden, de szeretjük a magabiztos fiúkat.

2011. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!