Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nálatok hátrány ha...

Lányok, nálatok hátrány ha egy fiú 21 évesen szűz? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 szamóca.. ***** válasza:
63%

aha, csak h ha meg "kipróbálok" mindenkit, mert ugye nem tudhatom, ha nem szelektálni semmi alapján akkor meg azért lennék rib.nc...

na mindegy:)

(ha nem akarod hogy írjak akkor ne válaszolj nekem mert sajnos krónikus közléskényszerem van és nem bírom befogni hiába kértél meg)

2011. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Írták a lányok(?), hogy a szüzességgel társuló személyiséggel van bajuk. Valahol meg tudom érteni őket, pedig srác vagyok. Többnyire az utcán a csajokat szoktam figyelni, de néha megakad a szemem valami aggszűzön (20+ éves, igen sajna ez a mai társadalomban már annak számít szerintem) és mosolygásra támad kedvem, mert olyan félszegnek és bénának látszanak. A lényeg szerintem annyi, ha nagyon látszik rajtad, hogy pinát még csak képről láttál, akkor nagyon komoly hátránnyal indulsz a lányok TÖBBSÉGÉNÉL, tehát nem mindenkinél.
2011. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
Most megtudtam, hogy aggszűz vagyok, már ezért érdemes volt felkelni ma....
2011. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

Attól nem leszel ri*anc, kit érdekel kivel feküdtél le?De igazad van, értéktelen ember vagyok fel kéne akasztani mert szűz vagyok és nem merek ismeretlen lányokat leszólítgatni, engem nem tanított meg senki hogyan kell csajozni.

Ha meg prostihoz megyek akkor meg az kizáró ok, tehát akkor hogy feleljen meg az ember?Mert a csajoknak minden kizáró ok.

2011. nov. 19. 20:47
 25/63 szamóca.. ***** válasza:
63%

najólvanmár.

ad1. azt mondtam nálam hátrány. ez nem egyenlő a "csajoknál kizáró ok"-kal.

ad2. ha megkérdezed hogy "Ronda vagyok?" akkor azt is főhajtással kell fogadnod ha azt mondom IGEN. te kérdezted.

ad3. senki nem mondta hogy sz.r ember lennél. azt mondtam, nem jönne be a személyiséged. neked se az enyém, problem solved, nem fogunk házasodni.

2011. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 szamóca.. ***** válasza:
63%

attól nem leszek rib.nc hogy mindenkivel lefekszem, csak attól ha téged visszautasítanálak? jól hangzik.

de ha összejönnék veled, mondván próbáljuk meg, és aztán elhagynálak mert (ahogy én azt előre tudtam) nem működik, akkor meg már fogadok büdös tetves rib.nc lenne a megnevezés...

2011. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
az volt a kérdés, hogy kizáró ok e, vagy hátrány, nyílván nem azzal kezded a kapcsolatot, ha meg nyeregben van, akkor tök mindegy!
2011. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
szerintem meg te vagy ronda és szar csaj szamóca
2011. nov. 19. 21:32
 29/63 szamóca.. ***** válasza:
nna ez most hogy jön ide?:D
2011. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

SZamócának nagyon is igaza van. Kérdező, te feltettél egy eldöntendő kérdést, válaszolt és meg is indokolta. Most akkor tulajdonképpen mi a probléma? Mert ha nem fogadsz el az álláspontoddal ellenkező nézeteket, akkor felesleges kérdéseket feltenned. Ez itt nem a lelkisegély szolgálat, ahol majd írogatják a szűz fiúkáknak, h hát igen, minden nő erre vágyik, légy büszke magadra.


Ami azt illeti nálam is kizáró ok lenne. Egyrészt azért, mert én huszonéves nőként nem egy tapasztalatlan kissrácra vágyom az ágyban, aki bénázik, akit taníthatni kell, hanem olyanra, akinek van fogalma a dolgokról.

Másrészt ahogy azt szamóca is mondta, annak, hogy valaki 21 évesen szűz általában az az oka hogy: ronda/sötét (elijeszti a lányokat a hülyeségével)/gyáva. Na most valljuk be ezeknek egyike sem túl vonzó tulajdonság, mivel a legtöbb nő igenis egy határozott, domináns férfira vágyik, akinek esetleg még a fejében is van valami.

Az élet viszont nem úgy működik, hogy "hát én féltem odamenni hozzájuk, nem az én hibám"... De igen, minden a te hibád. Sem az iskolában, sem a munkában, sem máshol az életben nem keresheted a kifogásokat, és így van ez párkapcsolatok terén is. Ha gyáva vagy, tessék erőt venni magadon. Mondom ezt olyan nőként, aki szívesen kezdeményez. Szerintem ha én erre képes vagyok nőként, akkor bármilyen hímneműnek képesnek kell rá lennie, ha "férfinak" akarja titulálni magát. Ugyanis a gyáva anyámasszonykatonája gyerekek, akik olyan kifogásokkal jönnek mint te nálam nem minősülnek férfinak....

2011. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!