Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nálatok hátrány ha...

Lányok, nálatok hátrány ha egy fiú 21 évesen szűz? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 szamóca.. ***** válasza:

:)

szóval kérdező... így sem érted hogy én nem akarok neked rosszat? legyél kicsit határozottabb, és kevésbé hisztis, mert egy elemi vita utána sértődötten a fejemhez vágni hogy dehát én biztos ronda vagyok... hát, nem a legjobb ütőkártya:D

2011. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

21:36 nálam meg az ilyen nőstények nem minősülnek nőnek mint te.

Most nekem ahhoz nincs kedvem, hogy egy nap odamegyek 10 nőhöz és akkor mindegyik elutasít és utána rossz kedvem lesz ez miatt, ne adj isten megszégyenülök emberek előtt akik onnantól kezdve máshogyan fognak viszonyulni hozzám, úgy, hogy kevesebbet érek.

Ezt miért nem látod át?Könnyű okoskodni amíg neked ezt nem kell megtenni.

Ha tudnám kinek tetszem ahhoz odamennék és elbeszélgetnénk jókedvűen, de nem lehet tudni, itt is csak a szüzesség szempontjából kizáró ok 2 lánynál is a válaszolók közt, és még van x ezer szempont.

Úgy látszik most az a divat, hogy összefekszünk mindenkivel aztán nemibetegek leszünk, mindegy, én legalább nem járok hetente a nemibeteg gondozóba és nem vagyok nagyképű és öntelt.

2011. nov. 19. 21:43
 33/63 anonim ***** válasza:

K*rva egyszerű megtudni kinek tetszel. Nem úgy kell odamenni hozzá, hogy "szia járunk?" meg "ú de szép vagy szeretnélek jobban megismerni" és hasonlók, hanem először megpróbálsz szemezni a lánnyal, ha az megvan akkor nyugodtan odamehetsz és hívhatod valamire. Ha táncos helyen vagytok pl. akkor meg csak úgy felkérheted táncolni. Érteni fogja a célzást. Ha utána nem ellenzi a társaságodat, akkor nyilván te is tetszel neki. Ha kifogással jön, akkor nem. Szerintem nem akkora szégyen. Én sem jövök be minden férfinak, akit megnézek, mégsem török rajta össze, és nem is vagyok szűz basszus.

De ha ragaszkodsz az álláspontodhoz, akkor egészségedre, ne menj oda egy lányhoz se, várj a sarokban szorongva, hogy majd egy megszólít, és még 30 éves korod előtt elvezted a szüzességet.


Egyébként meg az aggszűz és a szétkefélt nemibeteg között vannak átmenetek. Pl. az emberek, akik normális párkapcsolatban élnek, és ilyen célzattal ismerkednek...

2011. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

21:41

Te is ezt mondtad rám, meg leszóltál, hogy szerinted nem vagyok férfi meg hasonlók, persze hogy nem esik jól.Megismerek valakit jól kijövünk meg minden és akkor ha elmondom neki, hogy szűz vagyok akkor dob.

Ha meg prostihoz megyek mert az átlagos lányok elutasítanak akkor meg azért dob, akkor most mi a megoldás?

2011. nov. 19. 21:49
 35/63 szamóca.. ***** válasza:
59%

tudod... nem azért nem jönnék veled össze mert szűz vagy... azért, mert buta vagy mint a s.ggem csak nem olyan szép na mostmár leírom ha kigondoltam:DDD

magadnak mondasz ellent. az előbb: nem érdekel kivel fekszem össze nem attól vagyok rib.nc. most meg már nemibetegek is vagyunk? azért mert nem vagyok szűz? ajaj.


na téged ez nem fenyeget, de az sem hogy barátnőd lesz valaha is. gondolkodj már ember: minden férfi kezdeményez, minden férfi pofára esik. ez nem megalázás, ez az élet rendje. úgy, ahogy nők is járnak pórul. aki nem mer az nem nyer.


de ne próbálj meg glóriát emelni saját fejed fölé, nekem meg szarvacskákat rajzolni csak azért mert te még nem tudtál megdönteni senkit, ami nyilvánvalóan zavar téged. attól nem leszel kevésbé szűz hogy engem mocskolsz, de mostmár még nevetséges is vagy.

2011. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 szamóca.. ***** válasza:

ugyan hány darab nő közölte már veled hogy : "jah szűz vagy? akkor bocs nem."

mert ezt még én sem tenném, de úgylátszik neked már megrögzült kényszerképzeted hogy megtenném. nem. ha nem látom, érzem rajtad hogy rettegsz tőlem és a p.na szó hallatán összef.sod magad, akkor megismerkedünk. teszem azt megkedvellek, belédszeretek, onnantól pedig valójában felőlem lehet zöldszívecskés-pöttyös farkad is, akkor is kelleni fogsz.


értsd meg: nem azért nem kellenél mert nem dugtál még meg egy nőt sem.

2011. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
miért lenne az? nem tom miért kell ezt igy felfújni h most jujj még szűz...na és? majd nem lesz az :D 18/L
2011. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

na végre normálisan írtad le:D

az elején pedig így fogalmaztad meg, meg ne támadjon engem már senki, amit írtál abból nem igaz semmi, attól, hogy most ideges vagyok nem vagyok ilyen, ha buta lennék nem járnék jogi egyetemre, na mindegy, nem szeretem a pofára esést ez tény, de hát te megint könnyen beszélsz, te nem esel pofára.

2011. nov. 19. 22:05
 39/63 A kérdező kommentje:

21:57 Na ilyen egy normális szimpatikus kedves lány:)

Miért nem lehet ilyennek lenni nektek kettőtöknek is?Miért kell engem támadni a kérdésemben és leszólni?

2011. nov. 19. 22:06
 40/63 szamóca.. ***** válasza:

nem támadtunk elsőre, te kérdezted...

én nem esek pofára? mindenki esik pofára. de megéri

2011. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!