Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai lenne lefeküdni vele,...

Korai lenne lefeküdni vele, 'elronthatok' vele valamit?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és még szűz. Testileg, lelkileg érett vagyok a szexre, úgy érzem megtaláltam azt az embert, akivel tényleg szeretném a dolgot:) de még csak 1 hónapja járunk. Viszont komolyra tervezzük mindketten a kapcsolatot, és nagyon vonzódunk egymáshoz testileg... Megváltoztatna valamit a kapcsolatunkban, ha egy hónapon belül ágyba bújnánk? Mármint, lehet hogy nem venne annyira komolyan mondjuk, vagy hasonló? Szerintetek? Érdemes lenne esetleg még várni vele, vagy felesleges?
2011. nov. 21. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz szitu, mondjuk én várnék vagy 3 hónapot az tuti...., de te érzed, hogy áll hozzád :)

19L

2011. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
100%
ez egy belénk sulykolt hamis illúzió, hogy attól lesz értékes egy kapcsolat ha később szexelünk... a pasik baromira nem így gondolkoznak. ha egy lány végre hajlandó lefeküdni velük, akkor egy pillanatig sem töprengenek a lány erkölcsösségén.
2011. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez nem egészen így van, ha a pasi elsődleges célja a sex, akkor természetesen örül neki ha minél előbb sikerül, de ha komolyabb szándékai, netalán már érzelmei is vannak a lány iránt akkor öngól lehet a túl korai sex. Persze embere válogatja 2 hónap járás véleményem szerint már bőven elegendő idő hozzá.
2011. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is anno 1 hónapon belül lefeküdtem bnőmmel, mégis együtt vagyunk 4 éve már:) Ha tényleg úgy érzed h akarod vele, és h ismered annyira h megbízol benne, h nem csak kihasználni akar, akkor miért ne:) Ha pedig még nem vagy benne 100% biztos, akkor várj egy kicsit. Ezt csak te érezheted.

De annyi biztos, h attól mert még csak 1 hónap telt el, nem fog a világ összeomlani:)

2011. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nem korai, en anno elsore lefekudtem vele es 3evig jartunk 20L
2011. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha ilyen baromságokat gondol az ember, akkor nagyon sok oka lehet mindkét oldalt elhinni!Miért kéne várni, vagy nem várni???

Nem igazán értem, hogy miért kell ezt ennyire túlmisztifikálni?

Ha szeretnétek akkor szexeltek az első pillanatban, de ha húzni szeretnéd az agyát akkor meg várjál éveket!Semmin nem fog az változtatni, hogy ha örülten kívánjátok egymást és szexeltek!

Ez az élet rendje.

Nem lesz ettől tartósabb egy kapcsolat, hogy vártok x ideig!

Sodródjatok az árral és majd alakul!

2011. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!