Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes vele...

Szerintetek érdemes vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok,de ő csak fizikai vonzalmat érez irántam(régen meg ő volt belém zúgva, csak akkor meg engem nem érdekelt a pasi).Egyébként nekem ő lenne az első.Tudom, hogy utána még nehezebb lenne kiszeretni belőle, csak arra gondolok, hogy legalább olyannal történne meg, akit szeretek.

20L


2011. nov. 24. 01:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

"...aztan majd talalkozik egy fiuval, aki beleszeret, es aki soha nem fogja neki megbocsatani, hogy nem ő volt neki az első, és egesz eleteben felemlegeti neki. "


Elnézést, de... Mivaaan??? Ilyen ember létezik egyáltalán? Ha az én barátom azon lenne kiakadva, hogy nem ő volt az első, valószínúleg képen röhögném. Az is igaz, hogy nem zúgok bele totál idiótákba, így erre vajmi kevés az esély :D


Kérdező: ha akarod, tedd meg, a te választásod. Hogy érdemes (volt)-e vele lefeküdni, az úgyis csak utána derül ki.

Túl van misztifikálva ez az egész szüzesség dolog. Azért van orgazmusunk, hogy élvezzük a szexet, miért is ne tennénk?

2011. nov. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

"Elnézést, de... Mivaaan??? Ilyen ember létezik egyáltalán?"


Hát bizony, a ferfiak tobbsege.

Más az, amit kamaszkorban ILLIK mondaniuk fiutarsasagban, es mas az, ami a szivuk melyen van, es a kedvesuknek mondjak, akikkel már kozos unokakat terveznek.

35N

2011. nov. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hát bizony, a ferfiak tobbsege."

Akkor kész szerencse, hogy eddig nem beszélgettem vagy kerültem ennél intimebb kapcsolatba a "férfiak többségéhez". Akikkel én nem szűzen eddig együtt voltam (ez 2 férfit jelent), azokban fel sem merült, hogy megszóljanak érte. Ha mégis megtették volna, automaikusan az első válaszomban olvashatóak lépnének érvénybe.

Én is ember vagyok, csak azt várják el tőlem, amit maguk is tudnak teljesíteni.


26/N

2011. nov. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Lehet 20 éves vagy de agyilag még nagyon gyerekes. Ilyeneket használsz hogy belédzúgva meg kiszeretni közben még egymás kezét sem fogtátok meg jó eséllyel. A 13-14 évesek szokták hetente váltogatni a szerelmüket meg így fogalmazni :D Meg miez hogy csak fizikai vonzalmat érez ? Magyarul fogalmazva ez vagy azt jelenti hogy kanos vagy azt hogy nem vállalna téged fel mások előtt. Ne élj álomvilágba, ha az kell az ébredéshez hogy dugj akkor hajrá, amúgy helyreraknám a személyiségem a helyedbe és azzal csinálnám aki tényleg kell nekem. 19/f
2011. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

"Hát bizony, a ferfiak tobbsege.

Más az, amit kamaszkorban ILLIK mondaniuk fiutarsasagban, es mas az, ami a szivuk melyen van, es a kedvesuknek mondjak, akikkel már kozos unokakat terveznek."


Hát te nem vagy normális :D Nekem és az összes ismerősömnek soha nem jutott eszünkbe problémázni azon h ha nem szűz lánnyal jöttünk össze :D


Egyébként meg módosítanám: más az, amit kamaszkorban ILLIK mondaniuk fiútársaságban, más az, amit a kedvesüknek mondanak, akikkel már közös unokákat tervezik, és megint csak más, egy harmadik dolog, ami a szívük mélyén van.


Na így már igaz :D

2011. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
kulon dolog a szerelem meg a lefekves, ha mar ugyis beleestel sztem nem veszthetsz semmit, igy os nehezen fogsz kiszeretni belole 20L
2011. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem piac, h érdemes-e! Akarod az érzéseket, az izgalmat vele vagy inkább kihagyod és szegényebb leszel ezzel?


Senki nem tudja h nem szeret-e ő beléd, vagy te ki belőle, mert nem ismeritek egymást!!

Próbáld ki és ne várj semmit, csak élvezd!

27F

2011. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg módosítanám: más az, amit kamaszkorban ILLIK mondaniuk fiútársaságban, más az, amit a kedvesüknek mondanak, akikkel már közös unokákat tervezik, és megint csak más, egy harmadik dolog, ami a szívük mélyén van.


Na így már igaz :D"


Milyen büszke vagy rá, hogy nemhogy nem a szíved szerinti életet éled, de még csak nem is törekszel rá! Antiférfi!

2011. nov. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
Csináljad!
2011. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes. Még ha semmit se érsz el vele akkor is. Ugyanebből a helyzetből mondom...
2011. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!