Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes-e lefeküdni ha már...

Érdemes-e lefeküdni ha már nem vagyok szeremes belé? (tovább lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, barátőmmel márciusban leszünk "2 évesek", eddig minden megvolt, petting, orál stb, de nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha elvenném a szüzességét mert már nem vagyok az a fülig szerelmes, mint 2 éve. sose veszekszünk, és nagyon szeretjük egymást és nem tudom hogy előbb utóbb minden kapcsolat ilyen-e vagy mi nem illünk össze mert akkor tényleg meghagynám másnak a tisztaságát. köszi a válaszokat
2010. jan. 31. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

hűűű, vannak még ien fiuk is ... hát sztem ha már téleg nemszereted, akk semmiképp se feküdj le vele, vagy tisztázd vele a dolgokat, mondd el te hogyan érzed, és ha igyis akarná akkor lehet ... de ne ejtsd át.


21l

2010. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
90%
hát ha még szereted akor ne hagyd el:) de ha már tényleg nem szereted akkor hagyd meg másnak szerintem ez lenne a helyes és mondj meg neki mindent őszintén:)
2010. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
SZerintem akkor ne vedd el, ha nem szereted és tudod hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Ez nagyon szemét dolog lenne rá nézve!! Gondolj arra, hogy valaha szeretted, ezért ne csinálj vele ilyet!!
2010. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
15%

hát persze hogy érdemess , legalább a fijunak legyen joo :D :D


18/F nemsokára 19/F

2010. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Az amerikai pite elso reszeben ugyan ez volt a szitu, ok is szakitottak utanna, mert a csaj egyetemre valahova mashova ment. A lenyeg a csaj baratnoje azt javasolta tegye meg, mert ki tudja (?) egy reszeg tivornyan veszitse el egy ismeretlennel vagy azzal aki a fiatalkori szerelme volt? Nos, en a szerelmet valasztanam, szerintem ted meg. 25/L
2010. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szeretem és nem akarom elhagyni, csak már nem olyan mint 2 éve... ezzel mennyire kell együtt élni? nekem nincs tapasztalatom... mert ennyi erővel 2 évente váltogathatnám a partnereket... vagy van akivel egész életen keresztül tökéletesen megmarad a szerelem? tapasztalatot plz...
2010. jan. 31. 23:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

annyira fiatalok vagytok még, lehet ez csak 2 évig tartott, ezer kapcsolatotok lesz még az életbe ... de ha nem megy, eröltetni nem kell, azt viszont neked kell tisztázni hogy szerelmes vagy e belé vagy már csak szereted... ne legyetek fiatalon "befásult vénházaspár"

volt egy lakotársam, 22 évesek, pasijával lakott együtt azt baromira unták egymást, nemvoltak szerelmesek, csak voltak egymásmellett, és nemjó, másnak is megkell adni az esélyt h lehessen vmi...

ne vedd el a csaj szüzességét ha nem szerelemből megy :(

2010. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira de annyira szimpatikus volt az utolso hozzaszolasod (kerdezo), ahogy a mellekelt abra mutatja nagyon sok idosebb fiu nem kepes ilyen eretten gondolkodni!!! A nagy fellangolas mindig elmulik, egyszeruen mindig. A megoldas pedig nem eldobni a masikat, de erre majd ok is rajonnek 3x evesen, amikor visszasirnak boldogan egy volt ex-ket, akit csak azert elhagytak, mert anno vm hianyzott. Egy kapcsolat megfaradhat 2 ev utan, az normalis, fel kell razni, a ti esetetekben lehet epp a szex fog teljesen uj dimenziokat megnyitni!
2010. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16 évesen ilyen probléma nem probléma. Majd kialakul, főleg ha mind a ketten 16 évesek vagytok. Csodálkozol, hogy nem vagy már olyan szerelmes, 14 évesek voltatok, amikor kialakult ez a dolog közöttetek. Nem kell azt görcsösen akarni, meglásd mind ketten változtok, és ha mégis egymáséi lesztek, ne kapkodjátok el az első együttlétet.
2010. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mesélek valamit. több, mint 1.5 éve voltunk együtt a barátommal, amikor azt mondta, nagyon szeret, csak már nem úgy. meg h valahogy alább hagyott a lángolás. gondolkodási időt kért, de másnap sírva jött le hozzánk h nem tudja, mi ütött belé, hogy gondolta ezt, hiszen ő szerelmes. továbbra is együtt maradtunk, majd a 2. évnél nekem is volt egy ilyen megingásom, de nem szóltam róla, úgy voltam vele, hogy ha hamar elmúlik, akkor ez is csak egy hullámvölgy, ha pedig fokozódik az érzés, akkor valószínűleg eddig tartott a kapcsolatunk.

és igazam volt :) 1 hónap után elmúlt. most egy hete voltunk 2.5 évesek, és pont ma mondtam Neki, hogy ennyire még az első hónapokban sem voltam szerelmes belé, és ő is azt mondta :) h várja már h ő is egyetemre jöjjön és összeköltözzünk, és h nagyon szerelmes :)

szóval sztem minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, mikor úgy érzed, már annyira nem is szereted, de ez elmúlik.

ha több hónapig nem múlik el, akkor viszont nem hullámvölgy, hanem végleg kialudt a tűz :(

2010. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!