Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért? Hogyan nyugodjak meg? :s

Miért? Hogyan nyugodjak meg? :s

Figyelt kérdés
Az van hogy ma nálam alszik a barátom és iszonyatosan gyomor idegem van.. félek valamitől .. még nem feküdtem le vele, de már petingeltünk jó néhányszor, és már valószínűleg átszakadt a szűz hártyám is mert véreztem, mivel 3 újjal újjazott. És gondolom ma meg fog történni.. de annyira félek, pedig szeretem és ő is, és teljesen megbízok benne. Hogyan nyugodjak meg.?
2011. nov. 30. 17:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hú, hát irigyellek .. :P

Én nagyon félek, mivel voltak rossz tapasztalataim.. próbáltam egy fél évvel más fiúval és nem ment, megpróbált behatolni de mikor tolta volna be iszonyatosan fájt és vége lett mindennek. Aztán jött a mostani barátom, és vele is próbálkoztunk már, vele is iszonyatosan fájt. nagyon száraz voltam valószínűleg ez volt a gond. De most sem lesz jobb mert csak jobban félek. Igazából azt mondjátok meg mit tegyek, hogy ne féljek mert akarom csak félek.

2011. nov. 30. 18:59
 12/16 anonim ***** válasza:
én nem féltem,19 voltam,voltak előtte barátaim de egyikkel sem akartam ,nem is éreztem hogy kéne, 19 évesen viszont,egyátalán nem féltem izgatott voltam,vártam,pedig nem terveztük,összejöttünk gólyatáborba és regisztrációs héten már megtörtént,nem fájt,csodálatos volt,de bevallom korábban nem is akartam
2011. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire félsz tőle akkor szerintem se értél még meg rá, hiába leszel már 18. gondolkozz el, hogy érzed? vágysz rá? szeretnéd? mert ha igen, akkor csak arra gondolj, meg hogy milyen jó lesz majd..az elsőn túl kell esni, ez van, de utána már jó lesz(: egyébként meg ha az a baj hogy nem vagy elég nedves(márpedig gondolom az, ha már 3 ujjal ujjazott) akkor előtte izgasson annyira hogy elég nedves legyél, nyázazzon be,stb, meg esetleg az se árt, ha van síkosító(:

sok sikert(:

2011. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én 17 voltam, és féltem is kicsit....szerettem a barátom, ő is szeretett, de paráztam mégis, de azon a bizonyos napon nagyon romantikus volt, megtett mindent, h ne érezzem magam kellemetlenül. és bevallom őszintén hamar elillant a félelmem.mondjuk az is sokat segített, h beszélt hozzám, lassan csinálta..szóval teljesen megértő volt. :)
2011. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
beszélj róla a barátoddal! szerintem sokat segít az is :)
2011. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egyedül attól féltem, hogy teherbe esek, az, hogy megtörténik, nemigazán izgatott, nem számítottam egy hű de nagy dologra, és nem is tartom annak még most sem, és nem arról van szó, hogy nem élveztem.
2011. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!