Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, hogy reagálnátok...

Srácok, hogy reagálnátok arra, hogy a csaj akit felszedtetek. Még szűz. és 20 éves? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nem vallásosság vagy túlsúly miatt,(sőt, kifejezetten jó alakom volt/van) egyszerűen csak nem volt sok önbizalmam gimiben,túlságosan szépnek sem tartottam magam, és bár sok emberrel jóban voltam, alig jártam bulizni. Most már egészen kikupálódtam,buli is jut bőven, flörtölgetek is pasikkal,de semmi komoly nincs, csak a csókig megyek..ez miatt, mert elég cikinek érzem :S
2011. dec. 4. 21:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%
te pont az a 20 éves szüz csaj vagy aki nem kéne. pont az a feszültség van benned amit egy szex feloldana és nembirnád ki az első pasid mellett mert élni akarsz. te vagy a tipikus mintapéldája aki miatt a huszonéves srácok akik már komolyabbat szeretnének tartanak az idősebb szüz csajoktol. mert vannak lányok akik nem bulizós tipusok és nem csókolózgatnak és nem csak azér nem mennek tovább mert szégyellik hogy szüzek. ővelük érdemes kezdeni, ők megbecsülnék a férfit. de te egyelőre egy időzitett bomba vagy, csak meg kell gyujtani a kanócot...
2011. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Írj privit!
2011. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én elvenném feleségül! És nagyon megbecsülném! Bárcsak én is rábukkannék egy ilyen lányra! 32F
2011. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!