Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, hogy reagálnátok...

Srácok, hogy reagálnátok arra, hogy a csaj akit felszedtetek. Még szűz. és 20 éves? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nem vallásosság vagy túlsúly miatt,(sőt, kifejezetten jó alakom volt/van) egyszerűen csak nem volt sok önbizalmam gimiben,túlságosan szépnek sem tartottam magam, és bár sok emberrel jóban voltam, alig jártam bulizni. Most már egészen kikupálódtam,buli is jut bőven, flörtölgetek is pasikkal,de semmi komoly nincs, csak a csókig megyek..ez miatt, mert elég cikinek érzem :S
2011. dec. 4. 21:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hát olyan nincs hogy a szüzesség ciki, mert az csak egy állapot, max kellemetlenséged lehet belőle,mert nincs tapasztalatod,és sok férfinak kell,vagy legalábbis szereti.de legalább bizonyítottad, hogy nem vagy qrva.
2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom a két kezem összetenném, ha ilyen barátnőm lehetne, mint Te :)
2011. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán nem baj.

én 22 vagyok és csak 1 pasival voltam együtt. van aki elítéli, más meg őt ítéli el. sajnos a mai világban mindenhol azt sugározzák hogy milyen jó fűvel-fával, pedig észhez kéne térni..:/

2011. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Imádnék egy ilyen lányt ;)

21/f

2011. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%

Ha komolyan gondolom, akk nem ciki, de egy egyéjszakásra én tuti kihagynám, ha eddig megörizted, akk az igazinak add oda.


22:00 miért ciki a "füvel fával" kefélés ? de most komolyan, amig téged senki nem oltogat, hogy frigid vagy vagy nem tudsz értelmes pasit összeszedni neked se kéne azt aki máshogy gondolja

2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
26 vagyok, es nemreg veszitettem el. Kb ugyanigy gondolkoztam en is. Eleinte korainak tartottam, kesöbb pedig nem mertem a csoknal tovabb menni, mert jajmilesz, ha szint kell vallani. Aztan raszantam magam. Tök feltem, hogy tenyleg a szemebe kell mondanom, atyavilag, most mi lesz, hogy reagal, biztos megkerdezi, hogy hogyhogy, lehet, ott is hagy.. Vegül vettem egy nagy levegöt, es elmondtam. Es tudod, mi törtent? Mintha a vilag legtermeszetesebb dolga lenne, teljes nyugalommal azt mondta, öt ez egyaltalan nem zavarja, es ne aggodjak, vigyazni fog, es barmi van, szoljak. Nem firtatta egy pillanatig sem, hogy miert, söt elmondta, hogy ö is 25 evesen veszitette el, pedig azt gondoltam volna rola, hogy legalabb 16 eves kora ota minden lanyt megdönt. Szoval utolag azt mondom, egy idiota voltam, hogy ennyit paraztam ezen, sokkal hamarabb is összeszedhettem volna magam, semmi kellemetlen vagy ciki nem volt benne. Pedig en 26 vagyok, nem 20...
2011. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%

Én nem esnék hasra előtted és nem tartanálak emiatt se fogyatékosnak, se felbecsülhetetlen értékű kincsnek. A felszedés pedig általában dugást jelent, mert nem azt mondtad, hogy randira hívnátok.

Ha pedig max 1-2 hónap múlva nem akarnád szétteni a lábadat, és játszanád nekem az elérhetetlent, nem érdekelne, hogy szűz vagy-e vagy sem, elhajtanálak a francba.

2011. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ÉN nagyon örülnék ha ilyen barátnőm lehetne. A legnagyobb kincsem a világon ő lenne.
2011. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%
mennyi nyálgép van itt
2011. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

tegnap 21:29

Kár, hogy te az értéket a piaci értékre érted, amit a használatlanság jelent neked! Gratulálok! Ennyibe nézel egy nőt!

2011. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!