Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex egy baráttal? Ciki lenne...

Szex egy baráttal? Ciki lenne később?

Figyelt kérdés

8 évig osztálytársak voltunk általánosban,most évfolyam társak vagyunk ugyanabban a gimiben.

Régen is tetszett,de az ált. suli utolsó évében szerelmes voltam belé,teljesen.


Tudtam,hogy semmi nem lehet köztünk,mert neki folyton új barátnője volt és nem volt titok,hogy elég sokkal le is feküdt.

Aztán a 8.-os évzáró után páran elmentünk mozizni és kajálni,akkor megcsókolt(az volt az első csókom) :S

Másnap pedig láttam facebookon,hogy kapcsolatban van...megint.


Nem beszéltünk egész nyáron,még a nyár elején hívott párszor,de utána nem.



Próbáltam elfelejteni,azt hittem,hogy ez sikerült,de idén szeptemberben újra kezdődött...



A legjobb haverja szerint tetszem neki,de nem tudja,hogy mit akar.

Mesélte a barátja,hogy a srác szülei(annak,akibe szerelmes vagyok) szilveszterkor elutaznak pár napra és a srác el akar magukhoz hívni,de nem tudja,hogy miként reagálnék rá...


Rájöttem,hogy le akarok vele feküdni.Tudom,hogy nem így kéne elvesztenem,de szeretem és Ő tökéletes,minden szempontból.



Légyszi csak normális válaszokat.



15L


2011. dec. 15. 22:28
1 2
 1/16 Inkog Nito ***** válasza:
Ciki lenne szerintem nagyon.És azt kell hogy mondjam elég szar lesz ha utána nem lesz semmi.
2011. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem jó ötlet.
2011. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Neki +1 numera, neked meg -1 szüzesség, +1 szégyen, +1 csalódás, +1 abortusz. Megéri?
2011. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog:

1. Te azért akarsz lefeküdni vele, mert azt hiszed, hogy akkor téged választ barátnőjének. De ez nem így lesz, ezt garantálom neked. Ha akarna veled járni, akkor egyelőre szex nélkül is akarna.

2. A barátság biztosan tönkremegy, úgy gondold meg.


Tökéletes ember nincs. Ha tökéletesnek látod őt, akkor vak vagy, nem szerelmes. Szeretni azt jelenti, hogy olyannak látod az illetőt, amilyen: látod a hibáit, látod a tökéletlenségét és ezzel együtt elfogadod, és szereted a hibáit is. Az igazi szerelem NEM vak.

Te elképzelted őt, milyen lehet, kiszínezted a fantáziádban és alkottál egy tökéletes ideált, amire vágysz. Ez a fiú viszont nem olyan. Te az ideálodba vagy szerelmes, nem a fiúba. Minél régebb óta fantáziálsz róla, milyen tökéletes, annál nagyobb lesz a csalódás.

2011. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Elhiszem hogy szereted és ettől azt hiszed tökéletes lenne de neki csak 1 lennél a sok közül és később ezt nagyon megbánnád
2011. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
71%

Én elég sok lánnyal lefeküdtem 15-20 éves korom között, mindent elhitettem velük, hogy az ágyamba csaljam őket, aztán meg persze rájuk sem néztem. Mit ne mondjak, nem örültek neki. Nem tudom, hogy az a fiú is ilyen görény-e mint én voltam, de van rá esély. Szóval szerintem ne feküdj le vele.

22/f


OFF

U.I.: Ljuden, te mekkora gyökér vagy. Írása alapján egy teljesen intelligens lánynak tűnik a kérdező, miért gondolod, hogy abortusz lenne a vége? A pasim ráélvezett a hónaljamra, lehetek terhes típusú kérdésekhez írd.

Ne vedd trollkodásnak, az a te véleményed, ez meg az enyém, semmi egyéb.

2011. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szóljatok le, de szerintem jó lenne, ráadásul csak ketten lennétek. amúgy voltam már 4 évig kapcsolatban, de ettől független nem ellenzem a baráti szexet. 15 voltam amikor levesztettem és kifejezetten jó volt. 20
2011. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy lennél neki a sok közül.

Nem leszel a barátnője.

Nem szeret.


Sajnálom, de ezek tények.

Ha ennek ellenére le akarsz vele feküdni, akkor gondold végig még egyszer jó alaposan.


Te még komolyabban bele fogsz esni. Ő a minimális érdeklődését is elveszti irányodba.


Ha ezt bevállalod, akkor csináld.


És legyen nálad óvszer.


23F

2011. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Tiszta szégyen vagy! Egy kis hülye pi csa! Semmi más!
2011. dec. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

1. Amit érzel teljesen normális.

2. Egyelőre a srácnak csak a finom kis tinipuncid kell.

3. Ha akarod, akkor az úgy is van és senkinek nincs joga ezt meg vagy elítélni, ez a te döntésed, és biológiailag jogilag és erkölcsileg sem megkérdőjelezhető!!!

4. Ha neked és neki is értelmes a felfogása akkor ennek semmilyen negatív következménye nem lehet a jövőre nézve! Ez amúgy 100%-ig biztos!!!

5. Ha nem jön össze írj! :)

6. A ribancozó idiótákkal ne foglalkozz, ők két szalmaszálat sem tennének keresztbe érted, de elvárnák h az ő kényük kedvük szerint éld a magánéletedet!

2011. dec. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!