Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztettétek el a...

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? és nem bántátok meg? És csak nekem gáz hogy a mai trend az hogy 15-16 évesen vesztik el a szüzességüket? Én az esküvőmig akarok várni mert szerintem ez a legszebb szokás amit valaha hallottam

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
73%

Elnézést, hogy létezem és megosztom a saját véleményem ezzel kapcsolatban. Lehet fröcsögni mondtam már, nekem ilyen a stílusom. De az a szomorú helyzet, hogy ez a "szép szokás" nem is szép és nem is logikus, mindezek mellett indokolatlanul naiv is. Nem írom le többször. Ha te hiszel ebben a cukormázban az a te dolgod. Ha szépen írják le, nem látod az árnyoldalát te retardált. Ha úgy ahogy én akkor meg száműztök a pokolba. Láttam elég sok ilyen "nagy" szerelmet és a vége kivétel nélkül(!) csalódás lett.

Annyiban van igazatok, hogy nem igazán a kérdésre koncentráltam. Arra itt a válasz: 16 voltam, az egyik barátnőmmel történt, nem bántam meg mert szerettem. Akkor ezt láttam helyesnek és mindig is azt teszem, amit épp a körülményekhez és az élettapasztalatom alapján annak gondolok. Nekem nem "gáz", hogy már nem szüzek 15-16 évesen, csak védekezzenek és ne fűvel-fával csinálják.

DE!

Érintőlegesen elmondom neked Szűz Kérdező: ha elveszted a szüzességed, nem biztos, hogy olyan lesz mint képzelted. Lehet, hogy álmaid férfija szörnyű lesz az ágyban és inkább hasonlít egy lihegő állatra, vagy túl aggresszív, vagy épp nem az. De ő csak így élvezi, te meg majd elhányod magad. Akkor mit csinálsz? Beletörődsz és nyugodtan fekszel le olyan tudattal, hogy "igen megérte várni."?

Attól, hogy te vársz, marha sok élettapasztalatot gyűjtesz össze mondhatom. Könnyen adódhat egy ilyen szituáció, mivel ha csak beszéltek a szexről, az olyan mintha én a kvantumfizikáról elmélkednék: érdekel de fingom sincs az egészről. Arról nem is beszélve, hogy aki ugyanígy gondolja, mint te férfi létére vagy vallási fanatista, vagy pedig egy sunyi vénszűz. A naivitást ezek után ne kelljen már megmagyaráznom.

Tessék leírtam neked szépen, logikusan érvelve. Lesz hatása? Nem hiszem, mert te különlegesnek érzed magad a szüzességed miatt és azt hiszed ez a helyes döntés. Én boldog vagyok, mert ha most elvenném a barátnőmet tudnám, hogy egy gonddal kevesebb ami a vesztét okozhatja a házasságunknak.

Maradok továbbra is görény,

Egy romlott nem szűz férfi.

2012. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
15 évesen veszítettem el, megbántam, nem a megfelelő emberrel veszítettem el, pedig komoly volt a kapcsolatunk, de már mindegy!
2012. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
31%

Na akkor így egyben.:


tegnap 09:04

"sztem 17 alatt nem kéne szexelni,nem csak azért,mert éretlenek,de fogalmuk sincs az egészről,kb 1-2%uk nem bánja meg,és marad együtt azzal akivel lefeküdt"


Na ja, a hozzád hasonlóknak meg a legnagyobb számban végződik válással a házasságuk!

Első pár, fiatalon kötött házasság. - Eleve esélytelen! Te most még azt hiszed mindent tudsz de 10 éven belül úgyis szétmentek!


tegnap 11:57

A szülők hülyeségének a levét ittad meg. Sajnálatos.


tegnapelőtt 12:13

Annyira idegesítő ez a szüzesség központú felfogás! Mi a francot érdemelne meg jobban? Azt hogy más ne nyúlt volna hozzád?! Tárgynak érzed magad akit már használtak, de a barátod használatlan nőt érdemelt volna??!!! Milyen ostoba felfogás ez?! Mit nem tudsz megadni a barátodnak amit szűzen megtudnál? Vesződséget, és egy szűkítő gyűrűt amit át kell szakítania? Vagy talán már annyira kiélt vagy szexuális téren h semmi újat nem tudtok egymásnak mutatni, adni???!!!

A szex és a kapcsolat NEM SZOKÁS!!!!!!!


tegnapelőtt 16:07

Bár a felfogásod nekem nem elég szabad, mert a bulis elvesztésben sincs szerintem semmi rossz, ha igényes vagy és válogatsz is, de teljesen igazad van! :)


tegnap 02:22

:DDDDD Tök igazad van!


tegnap 18:26 (kérdező)

Elgurult a gyógyszered? A srácnak tök igaza van, és nem küldött el téged az anyádba ellentétben teveled! Te hangoztatod hogy ez a legszebb szokás, pedig ennek köze nincs a szokásokhoz meg a valósághoz! Biroklási vágy és a nők használati tárgyként való kezelése van a háttérben és nagyon sajnálatos hogy annyira meg tudták ezt ideologizálni hogy sokan benyelik mint kacsa a nokedlit, mint pl te is!


tegnap 19:21

Ezek szerint elég rosszul válogattad meg a korábbi bartátaidat... Az embereknél létezik olyan h szexuális fejlődés! Te a szexet odaadandó jutalomnak tekinted, pedig annak sokkal öncélúbbnak kéne lennie, ha boldogságot akarsz! Lehet h a lelkedet megnyugvással és megelégedettséggel tölti el h a fiúdnak mennyi mindent adhatsz, de ez kölcsönösnek kéne h legyen! A férfiak nem olyan beállítással közelítenek h "hú de jó h csak neked adhatom"!!! Mert ők tudják h ez nem egy ajándék, hanem legalább annyira van saját magukért mint érted. Bár inkább ennek úgy kéne kinéznie, h a szexuális dolgokból mindenki kiveszi a max-ot magának és teljességgel segíti a másikat h ő is ugyanezt megtehesse! Én utálom az olyan női felfogást, ami azt mondja h nagyon örül h nekem jó szexet adhat, és ez neki a véglet! A nő legyen a maximális önzetlensége mellett önző, amennyire csak lehet! Vagyis akarja a szexet magát és ne azt, h ezt nekem adhassa! Mert ha ő nem kezeli így a szexet akkor az azt jelenti h akármit adhatok neki, ő akkor sem lesz lenyűgözve, mert a boldogságának nagy részét maga állítja elő azzal, h attól boldog h nekem adhatott valamit. Ez a szerelem, oké, de a szexnek nem szabad ilyen rózsaszín takony körítést adni, mert az kiveszi az élét és az izgalom jó része így elveszik! Én tudom milyen az izgalmas nő aki él-hal a f@szért és tudom milyen a szerelmes, aki csak adni akar, és meg kell h mondjam az első mindent visz! De ő tuti h nem akarna várni semeddig sem, mert őneki én kellek, a testem és mindenem amire izgul. Ja és itt kéretik megőrizni az előítéletesség mentességet, és nem azt előhozni hogy 'akkor biztos fűvel fával' stb!, mert szerintem akkor sem csalt volna meg, ha a szexhiány miatti kínhalál fenyegette volna! Eléggé belém volt esve.



tegnap 22:31

Egy nagy francokat! Tudod mit fog a csaj érezni?! Azt hogy ez volt élete legjobb legszebb együttléte! ÉS sosem fogja megtudni h az pl egy 10-es skálán 2-es-e vagy 4-es....!!! Nem lesz viszonyítási alapja. Vagy szétmennek és 30 évesen másik férfival rájön h mekkora marha is volt, de persze önigazolásának védőernyőjében ezt továbbra sem vallja be, és nyugtatgatja magát h nem bánta meg, mert fogalma sincs h valójában mi is történt és h mi más történhetett volna!


tegnap 22:50

A fiatal kiscsajok szépek, feszesek, szexisek, de naivak és hülyék is! A testi és lelki érés messze megelőzi az értelmi érést! Nekik minden csakis érzelmi alapon működhet, a fiúk meg racionálisak, és vagy szerelmesek vagy kénytelenek szépen átkúrni a szexi kiscsaj fejét h megdughassák! Ezt a lányok maguknak köszönhetik, mert ha nem dőlnének be az évszázados férfiuralom poshadt üledékének ami az irigységből és a birtoklási vágyból fakad, előidézve a nők féken tartását és a férfiak lelkének megnyugtatását, nem kevés aljassággal és gyűlölettel fűszerezve (lekezelő megbélyegzés és ribancozás), akkor sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb fiatalkoruk lehetne, megelőzve a sok csalódást és a sz@rabbnál sz@rabb kapcsolatokba való menekülést! Oké hogy náluk az érzelmi működés hormonális, de az értelem sokkal zökkenőmentesebbé tehetné nekik ezt az időszakot! Férreértés ne essék, nem a testi lelki érést kéne visszafogni, vagy elnyomni, hanem az értelmit gyorsítani!

2012. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
70%

#43: minket megköveznek szerintem :D Amúgy teljességgel igazad van. Ez már olyan szinten idealizált dolog, hogy még mi vagyunk a g*cik, mert nem értékeljük, ha egy lány szűz! Hát lányok előre is bocsánat, de nem! Márpedig azért nem, mert számomra nagyobb örömöt és kielégülést okoz egy szexuálisan tapasztalt partner kielégítése, (mindazok mellett, hogy szeretem, de maradjunk a kérdés témájánál) mint egy lány szüzességének elvétele. Biztosabbnak, férfiasabbnak érzem magam mert:

-ha így is örömet tudunk okozni egymásnak, esetleg azt mondja: "sosem volt ilyen jó", akkor nincs probléma

-tudom, hogy sosem fog megfordulni a fejében az, hogy csak vele d*gtam, ugyan milyen lehet mással?

-tudom, hogy nem az előbbin jár majd az agya 10 év házasság után minden este szeretkezés után.


Ez felveti a kérdést: ha nem szeretjük a szűz lányokat, akkor kit veszünk feleségül? Na itt a pont: idővel rájöttök, hogy ez az egész "Csak az igazinak adom magam, mert azt ki kell érdemelni!" dolog csak önámítás, álszentség, elavult erkölcsi norma, amivel csak magatoknak ártotok. Hangsúlyozom: NEM KELL LEFEKÜDNI MINDENKIVEL! Szeresd és szeretkezz vele. Ha minden tökéletes akkor kell férjhez menni. Ez pont annyira szentimentális, amennyire az emberek nagy része jónak tartja.

Ezt kéne felfogni, nem pedig anyázni.

2012. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérek egy követ! :-)

Lett volna lehetőségem 20 éve szűz lánnyal össze jönni. De egy jóval idősebb nőt választottam. Annak van értéke, mikor ő mondja, hogy még sosem volt neki ilyen jó.

2012. jan. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
47%
00.52es,nem az első kapcsolatom,és nem fogok elválni csak mert ez van a statisztikában,meg mert ez szokott lenni,van aki 8 év után összeházasodik majd 1 évre rá elválik,nem beszélve arról,hogy szerintem te egy igen megkeseredett ember leszel,aki azt hiszi az az élet lényege,hogy minél több párkapcsolata legen,minél több szexuális élménye különböző emberekkel,és csak azért mert nem talált olyat akivel tényleg együtt lenne hosszútávon a másik embert szapulja azzal,hogy ha nem élitek ki magatokat akkor sz@r lesz nektek,tipikus beképzelt nagy képű ember vagy aki folyton bizonygatja a saját igazát,hogy magát meggyőzze,ő csinálja jól,de később ráébred,hogy elcseszte az életét...
2012. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező nem olvastam a hozzászólásokat de megírom a véleményem


én fiatalon veszitettem el és szó szerint sokat veszitettem !

bánom hogy akkor nem parancsoltam a gyerekes vágyaimnak,


de az a véleményem hogy ne várj a házasságig mert az nem jóötlet, tegyűk fel hogy minden klassz az életedben szerelmes vagy a párodban de kiderűl hogy az ágyban nem jó vele nagyon nem ,akkor boldogtalan leszel vele és mindenkinek azt fogod hazudni hogy boldog vagy ,és közben a szived fáj és vágyakozol

szerintem ne menj a szokás ,hagyomány után akiben megbízól és vonz akkor érezd jól magad.

2012. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

Kedves, drága utolsó válaszoló!


Imádlak és nagyon köszönöm egyrészt hogy szépen fogalmaztál és hogy szépen elmagyaráztad a véleményed, és a 2 nagy arcúnak üzenem hogy ez sokkal nagyobb benyomást tett rám mint a ti fél oldalaitok! Mit tesz az egyszerű magyarázás, és a megértés ugye? :)

2012. jan. 13. 20:17
 49/62 anonim ***** válasza:
56%

tegnap 20:17


Ebből is látszik h milyen egyszerű az agyfelépítésed! Mindegy h ki mond értelmeset, neked az számít h ki mondja szépen.... :S Hát.... Gratulálok Olyan vagy mint az átlag magyar szavazó. Ezért tartunk még mindig itt. :)

2012. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:
Én támogatom az ötletet! Hajrá! :-)
2012. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!