Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztettétek el a...

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? és nem bántátok meg? És csak nekem gáz hogy a mai trend az hogy 15-16 évesen vesztik el a szüzességüket? Én az esküvőmig akarok várni mert szerintem ez a legszebb szokás amit valaha hallottam

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

17:57 vagyok


Köszönöm a szép szavakat!


örűlök hogy átgondoltad és remélem hogy jól döntessz!


most megfogsz lepődni de 24F vagyok

2012. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:
67%

Szia :-D!!


Tokeletesen egyet ertek Veled.

En a baratnommel 19 honapja vagyok egyutt, meg nem fekudtunk le es a hazassagig nem is szeretnenk. Nagyon nehez, de megeri.

Nalunk ez hitbeli meggyozodes is, keresztenyek vagyunk, de a jeneltosege nem csak azzal fugg ossze, sot leginkabb nem.


Ez egy olyan lecke, aminek a lekuzdese altal sokkal jobban egymashoz nottok. Gondolj bele, minden egyes alkalommal megallni, egyaltalan nem konnyu, sot: qrva nehez!!! Es ha ketten, kozos erovel kepesek vagyunk arra, hogy ne tegyuk meg, akkor sokkal konnyebben fog menni kesobb olyan dolgokat kibirni egyutt, ami a kapcsolatunkat probara teszi. Nem hiaba varunk egymasra!


Az elmult 19 honap alatt ez csak segitett minket.


A baratnom egyebkent gyonyoru lany, es nem egy srac teper erte, de o kifejezetten taszitonak talalja azt a trendet, hogy buliba megyek, beverek, mint diszno, es feltoltetem magam hussal. Nem is vagyik masokra.


Es meg egy fontos: sokan mondjak, hogy zsakba macska, mert lehet, hogy nem is jo a szex a masikkal, es ez csak akkor derul ki, ha tenyleg osszehazasodtatok. Ehhez azert hozzafuznem, hogy az ember megismeri annyira a masikat, hogy tudja; jo lesz vele. A gesztusait, viselkedeset, igenyeit megtanulod, az illatat megszokod, es nala erzed magad otthon. Vagysz ra es nem azert, mert Rocco az agyban, hanem mert szereted es vagysz ra. Ebbol kifolyolag csodalatos lesz egyutt lenni vele igy is - ugy is.


En ismerem annyira a baratnomet, hogy tudjam; szuper jo lesz vele es megeri varni!!


Legy buszke az elveidre. Mert elveid vannak, sajat elveid, es nem a trendet koveted a masok altal valo elfogadottsagert.

2012. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is biztos voltam benne gyerekkoromban hogy milyen szép és jó lessz ha majd felnőtt leszek , majd rájöttem hogy sokminden változik ,átalakul és nem minden ugyvan ahogy elképzeltem ,hát Kedves utolsó én csak remélem hogy nem fogsz csalodni amikor megnősűlsz!

semmit nem tudhatsz biztosan amig nem probálod ki

én is keresztény vagyok sőt Katolikus,Hiszek az Istenben

de azt nemhiszem hogy a házasságig kell várnom a szexel.

legalább egyszer fektesd le a barátnődet ,mi baj lenne ,semmi nem változna csak biztosabb lennél a szerelmetekben,aztán adjál neki 100 évig,Boldogságot!

2012. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 Dorinanna válasza:

majdnem 17 éves voltam már, akkor 3 hónapja voltam együtt a barátommal, nagyon szerelmes voltam, de szerencsére ő is belém :) nagyon szép volt az egész, figyelt rám, egyáltalán nem bántam meg! azóta is együtt vagyunk, most lesz 2,5 éve. Szerintem nem gáz 16 évesen elveszteni, csak eléggé érettnek kell lenni hozzá.

az esküvőig várást viszont egyáltalán nem tartom jó ötletnek, szerintem is kicsit naiv vagy még, elvégre ruhát se veszünk anélkül, hogy felpróbálnánk előtte. :D ezzel csak azt akarom mondani, hogy a szex fontos része a kapcsolatnak, nem szabad alábecsülni, és igenis ki kellene próbálnod szerintem azelőtt, hogy hozzákötöd magad egy életre valakihez. az esküvőig várás az egyik véglet, a másik a "fűvel-fával" hozzáállás, de ezek között is van valami: az, amikor meggondolod, hogy kivel fekszel le. és racionálisan gondolkodva szerintem ez a legjobb hozzáállás, mert csak egy életünk van, és minél többet tapasztalsz, annál jobb. :)

2012. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
60%

tegnapelőtt 10:22


Mi éri meg???? Mennyivel lesz jobb akkor mint most???!!!

Ennyi erővel kaját se egyél csak ha már legalább 3 napot éheztél előtte!!!!!

2012. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Hát drága ha várni akarsz addig akkor nem lesz aki az oltárhoz kisérjen:))
2012. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 ROUGE77 válasza:
0%

Én 18 voltam és türelmetlen,6hónapig jártam vele,nem bántam meg de igazábol elsiettem mert mielött megtörtént csak pár hete ismertem,sexuálisan nem volt gond közöttünk,de a birtoklási és féltékenységi mániájábol elegem lett.Tanulság hogy a sex még nem minden,egy igazi szerelmi kapcsolatnak nem a sex az alapja ,hanem az hogy két ember megértse önzetlenűl egymást,és megbizzon és figyelmes legyen.

Miért olyan megvető az ha valaki,csak egyetlen férfinak akarja odadni magát? szerintem nagyon tisztességes nő lehet,és ha idővel kiváncsi lesz arra milyen mással az az ő problémája... De ha szerelmből megy férjhez,akkor ez nem fog előfördulni!Az meg szintén badarság hogy tapasztaltlan lesz,mert az érzékiség,az ösztönök stb majd rávezetik...

és a 18 éven aluli kiskorú lányoknak még egyáltalán nem faszizniuk kéne hanem tanulni!

2012. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Igen gáz, selejtes amcsi szokás.
2013. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
lehet negzvenevesen hayasotsy akor meg mi a f"szt csinalsz adig bar igaz a 15 evesek es 16 evesek elvesztik a szuzeseguket aszt se komazom altalaba azokbol vagy sexmaniask lesznek vagy ku@ak de ez van na es persze vanak azok a 15-16 evesek akik tenyleg akartak na hat ez van de nem sok olyan van ai nem banta volna meg a tetet szerintem hazasagig nem erdemes de 17 ev felet legalabb mar erdemes de nem ertm mert kel anyira az a rohat hazasagi papir en a papiral kitorlom a seggem nalam enyit er a papir persze enis meg akarok majd hazasodni de adig nem varnek a szuzesegem elvesztesevel es egyepkent meg 18 vagyok es a csajal akivel elvesztetem meg mindig vele vagyok mar 2 es fel eve es talan a hazasagis meglesz jovore de lehet meg halaszuk
2013. szept. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
minek varsz hazasagig mondjuk vagy 20-21 eves mikor osszehazasotsz az iletovel es meg o is szuz mi a rakot csinaltok majd o al ott nagy mujan pont mint te me meg eletetekbe nem latatok egymast puceron hat az mekora gaz egyepkent altalaba azert veszitik el a lanyok a szuzeseguket persze van kivetel mert egyes csajok telidumaljak a fejuket hogy az elso menyire faj igy meg ugy oszt tulakarnak esni rajta de naszeszakara mar vagni fogjak kemenyen meg azer mar naszeszaka elot a ferfinak is legyen tapasztalata szerintem ne aljon ott mujan me nem tudja hova kel beteni
2013. szept. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!