Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztettétek el a...

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? és nem bántátok meg? És csak nekem gáz hogy a mai trend az hogy 15-16 évesen vesztik el a szüzességüket? Én az esküvőmig akarok várni mert szerintem ez a legszebb szokás amit valaha hallottam

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
ezt a 3-mal ezelőttinek írtam.
2012. jan. 9. 22:33
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, majdnem 17, de megbántam... Átvert, megalázott gyakorlatilag, mert utána rögtön dobott... Rá egy évre volt a "következő első", szívem szerint azt számolnám valódinak.

Korainak tartom a 16 év alatti szexuális életet, sokaknál még felette is, de a házasságig várást sem tartom a legoptimálisabb megoldásnak. Bár szíve joga mindenkinek addig várni, míg úgy érzi készen nem áll rá.

23L

2012. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
37%

ha így neveltek,ha nem te akkoris egy álomvilágban élsz..

gondolkozz már egy kicsit! szerinted,ha még sikerülne is egy marhát találnod aki évekig csak hokizik,hátha a felesége leszel..mi a biztosíték,hogy 2 hónap múlvanem megy tönkre a házzaságotok?

te el vagy varázsolva és nem reálisan látod ezt a világot... olvass statisztikát és rájössz,hogy a házasságok kétharmada válássl végződik a maradék meg kényszer házasságban él ..vagy anyagi okok miatt vagy a közös gyerek miatt..

2012. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
23%

Ez butaság,hogy 10% akar nősülni.Senkinek nem lenne jó 40 évesen egyedül maradni.Lehet,hogy te nem akarsz de azért az ember társas lény,a férfiak többsége feleséget szeretne,van aki minél hamarabb,mások várnak vele előbb szórakozni akarnak,de senki nem akar egész életében egyedül maradni.

Szerintem igaza van a kérdezőnek abban,hogy várni akar a szexel.Az lehet nem jön össze,hogy az esküvőig,de legalább nem adja oda magát az első jöttmentnek aki szembe jön vele.Ez azért sokkal jobb hozzáállás szerintem mint 16 évesen szexelni.

2012. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim válasza:
Én várok 17-18-ig.
2012. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
köszönöm, legalább mostmár tudom hogy nem vagyok hülye... inkább várok minthogy megbánjam ezerszer...
2012. jan. 9. 22:49
 17/62 anonim válasza:
46%

Én mindenképpen nősülni szeretnék, fiatalon, nem akarok 40 évesen kapkodni, hogy nincs feleség, nincs gyerek stb.

20-as éveim végére mindenképpen szeretnék házasságot, gyereket(gyerekeket).19/F

2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
32%

akkor te is olvass statisztikát..mert a férfiak 10-12% a nősül csak meg..manapság...ja és nem tudom,hogy honnan szedted azt,hogy,ha valaki nem nősül meg akkor egyedül marad..a élettársikapcsolat az neked ismeretlen fogalom? egyébként a férfiak 40%-a élettársi kapcsolatban él..a maradék meg vagy csak jár valakivel vagy egyedülálló..


az igaz,hogy a kérdező hozzáállása jobb mint az átlag mai fiatal lányoké de erősen nem reális a gondolkodása..

2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
98%

Én 16 évesen veszítettem el, és egyáltalán nem bántam meg. Több, mint 8 hónapja voltunk már együtt az akkori barátommal, utána még másfél évig együtt is maradtunk. Szép emlékként maradt meg az élmény, mert akkor tényleg nagyon szerettük egymást (ma is jóban vagyunk, bár ritkán beszélünk).


Én nem hiszem, hogy mindenki, aki 15-16 évesen veszíti el, vagy épp nem vár a házasságig a szexszel, rögtön r*banc lesz és mindenkinek szétteszi a lábát.

Ha már egyszer szeretkezek valakivel, akkor az azért legyen, mert szeretem, és nem azért, mert ott van a papír a fiókban, hogy "házasok vagyunk". Szép szokás, persze, és értékelendő, de én az igazi érzelmeket nagyobbra tartom, mint a házasság intézményét.

2012. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:

23:03!


puszi mindenedre..ezt olyan szépen leírtad..

pont ez a lényeg,hogy a szex arrol szól,hogy örömet okozzon két ember egymásnak,ha szeretik egymást és nem a papír miatt kell szexelni..kb ez olyan mintha az a papír egy engedély lenne a szexhez...

2012. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!