Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztettétek el a...

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? és nem bántátok meg? És csak nekem gáz hogy a mai trend az hogy 15-16 évesen vesztik el a szüzességüket? Én az esküvőmig akarok várni mert szerintem ez a legszebb szokás amit valaha hallottam

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
én ezt teljesen megértem és hogyha házasság előtt már elég sok jdeje együtt vagyunk és nagyon szeretném persze én is lefeküdnék vele, csak a mindenkivel lefekszek hobbiból azt a stílust vetem meg... :)
2012. jan. 9. 23:13
 22/62 A kérdező kommentje:
pl egyik barátnőm aki 2 hónap után már lefeküdt a barátjával 15 évesen.
2012. jan. 9. 23:15
 23/62 anonim ***** válasza:
0%

tudod van egy mondás "kúrvából lesza legjobb feleség"


ha ez fordítva is igaz akkor nézhetsz majd...

gondolj bele,ha majd akkor akarod magad kiélni mikor már lekötötted magad...

2012. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
nekünk pasiknak nem fontos a szüzességünk...nem gáz az hogy fiatalon dugnak,hanem furcsa
2012. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
63%
esküvőig várni a leghülyébb szokás amit hallottam...ha nem akarsz reszelni addig, az a te dolgod. Lehet hogy így neveltek, sajnállak is érte. Az ilyeneknek megkeseredett házasság a vége, vagy kényszerből maradsz majd vele. Hogy miért? Mert lehet, hogy szar az ágyban...lehet hogy (sőt biztos) te az leszel ezért megcsal. Értékes dolog lesz a vége? Tessék felnőni tündérbogár! Nem kell orrba-szájba mindenkivel, de azért valamennyi tapasztalatot kaparj már össze addig, már csak a saját érdekedben is!
2012. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
56%

ma 22:16


Te hülye vagy! Ez nem szokás kérdése! Mellesleg mi abban a szép? Ez olyan h majd csak a főzés végén fogom megkóstolni a kaját mert az annyira szép szokás! :S

Ugyanúgy el fogod cseszni, nem lesz viszonyítási alapod, se tapasztalatod, de vigyoroghatsz mert te vártál és a sok hülye megtapsol majd aki szintén bevette h ez mekkora tuti dolog. Idegbajt lehet kapni a tiedhez hasonló utópisztikus felfogásoktól!

2012. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
49%
Ja, és 24 évesen veszítettem el és rohadtul bánom! 16 évesen kellett volna!!! Az elveszett időt senki nem adja már vissza!
2012. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
0%
én 19 évesen,és már a vőlegényem,és nem bántam meg,megtehettem volna többször is lett volna alkalmam,és pasi is hozzá,de nem akartam elsietni,nem akartam divatból,vártam a szerelemre az igazira nem a tiniszerelemre,és nagyon jól jártam,sztem 17 alatt nem kéne szexelni,nem csak azért,mert éretlenek,de fogalmuk sincs az egészről,kb 1-2%uk nem bánja meg,és marad együtt azzal akivel lefeküdt
2012. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
77%

Mert kötelező azzal leélnem az életem akivel elvesztem a szüzességem? Aki ezt gondolja irtózatosan naiv! Nem vagyok maximalista az életben, de a párkapcsolatokban igen: nem lehet szó megalkuvásról semmilyen téren! Értem ezalatt azt, hogy úgy maximális ha mind lelkileg, mind testileg a neked megfelelő szintet hozza a választottad! De hahó mindenki, aki szerint ez szép és romantikus: honnan a bánatból tudnád, hogy ez jó neked, ha csak egy emberrel voltál egész életedben? Eléd tesznek egy gusztustalan okádék ételt, hogy: "Ez van!" akkor gondolom megeszitek, holott átsétáltok a szemközti étterembe, ahol tökéletes minden! Tapasztalatszerzés mindenek előtt, hogy ne legyen elcseszett életetek!

(Mondom ezt úgy 22 évesen, hogy több mint 2,5 éve barátnőm van, szeretem, jó a szex, nem vele veszítettem el, mégis embernek tartom magam...)

2012. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

Engem úgy neveltek, hogy ne feküdjek le mindenkivel. Ha valakivel lefekszem, akkor abból házasság legyen. Elvettem egy lány szüzességét, majd őt is. Elváltunk.

A szex mindig jó, de valakivel nagyon jó.

A 15 évesen való elvesztés és a nászéjszakáig várás is másnak való megfelelés. Saját magadnak akarj megfelelni egy kapcsolatban!


Az anyám is szűzként házasodott. Elváltak.

Nem a többség veszíti el 15 évesen, de erre büszkék és "hangosak".

2012. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!