Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztettétek el a...

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? és nem bántátok meg? És csak nekem gáz hogy a mai trend az hogy 15-16 évesen vesztik el a szüzességüket? Én az esküvőmig akarok várni mert szerintem ez a legszebb szokás amit valaha hallottam

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:
0%

Szerintem ez egy szép szokás. Bárcsak én is így tudnék gondolkodni, de sajnos már késő. Én nagyon megbántam, hogy akkor veszítettem el, amikor, várnunk kellett volna még. Hát ez van, elcsesztem. A mostani barátom jobban megérdemelte volna a szüzességemet. Ő kész lenne arra, hogy akár most feleségül vegyen, ha anyagilag megtehetné :)


20/L

2012. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell túlmisztifikálni ezt a szüzesség kérdést?! Valakit megszeretsz, lefekszel vele. Nem hiszem, hogy ezt meg kéne bánni csak azért, mert esetleg később megromlik a kapcsolat és nem ő lesz a férjed. Én 16 évesen voltam először együtt egy sráccal, akit nagyon szerettem. Hát azóta már volt néhány kapcsolatom, de egyáltalán nem bántam meg. Nem egy nyári bulis éjszakán vesztettem el egy idegennel, részegen egy bokorban, hanem romantikus körülmények között azzal az emberrel akit szerettem. Szerintem ebben semmi megbánnivaló sincs.


Egy kapcsolat alapja a jó szex és ha vársz ezzel az esküvődig, akkor zsákbamacska az egész.


De hát mindenki magad dönti el mit szeretne, én ezt egy oltári nagy baromságnak tartom és azt is, hogy valaki megbánja ezt a dolgot. (persze nem a bulis részre gondolok, hanem ami velem volt)

Szerintem az ilyen ember egyáltalán nem érett egy kapcsolatra.

2012. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim válasza:
utolsó előtti vagyok. Azt, hogy kivel történt azt én sem bántam meg, csak azt, hogy korai volt. Nekem sem bulis bokros környezetben történt, hanem romantikus volt és szerettem az akkori barátom.
2012. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
68%
utolsó: márpedig ennyi a lényeg! Valóban nem kell misztikus töltetet adni a dolognak...
2012. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
71%

Tavaly áprilisban 2,5 hónap járás után/tudom,néhány embernek túl korainak tűnik de a szerelem nagy úr/ 16évesen,a mai napig együtt vagyunk/Jövő hónapban 1éve/ és szeretjük egymást,mind a ketten szűzek voltunk,pedig ő már 18 is elmúlt mire megtörtént:) tudtam hogy ő megérdemli és egyáltalán nem bántuk meg:) nálam annyi kikötés volt hogy anya 17évesen vesztette el és eldöntöttem magamban, hogy nekem minimum 16nak kellene lenni,nem akartam azok sorsára jutni akik 12évesen 86emberrel csinálják felelőtlenül és amúgy sem így neveltek

ez a szokás pedig nagyon szép lenne de a kivitelezésre nagyon kicsi az esély ;) de remélem neked sikerülni fog:)

17/L

2012. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
72%

úristen nem hiszem el, hogy ennyi hülye csitri van itt...ez nem szép szokás, ez egy irtózatos marhaság! Aztán 30 évesen majd koppansz ha, a férjed máshova répázik...vagy rájössz hogy megbántad, mert egy emberrel voltál egész eddigi életedben: aki rosszul csinálja...DE A LÉNYEG, HOGY SZÉP SZOKÁST KÖVETTÉL ÉS SZÜZEN MENTÉL FÉRJHEZ! Gratulálok! (Szokásokról annyit, hogy: régen 15-16 évesen már férjhez mentek a lányok, régen szavazni sem szavazhattatok, otthon a férfi volt a ház ura és az illem része volt, hogy ha hazajön neked kuss van és lesni kell minden kívánságát. "Oszt kendnek milyen napja vót? Kussolsz, csatt." Ezekből mára mi az elfogadott? Gyökerek vagytok? Beveszitek ezt a maszlagot, hogy egy ember örökké? Mi ez a szentimentális ökörség? Létezik, filmen. A valóságban elég belegondolni abba, hogy mennyi mindenben különbözhettek csak szexuális téren! Aztán te b*szhatod, ha nem tud kielégíteni már hozzámentél, lehet válni! Ostoba gondolkodásmód ez szerintem, de ha nektek ez kell...mielőtt oltanátok, én annak a híve vagyok, hogy minél jobban meg akarom ismerni az aktuális barátnőmet minden téren, több szituációban, mert csak egy nőtől akarom megkérdezni a nagy kérdést!!! EZ INKÁBB SZÉP SZOKÁS...Na jónapot!)

22/F

2012. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
68%

Igen, pontosan ahogy az utolsó írta..


32. voltam

2012. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
a rohadt életbe miszter mindenkinek leordítom a fejét mert csak az jó amkit én mondok.. ÁLLÍTSÁL MÁR MAGADON! mostmár kihoztad belőlem hogy én is így beszéljek... bántott téged valaki? mindenki elmondta a véleményét te meg lebaszol mindenkit! Szórakoztasd anyádat vagy akit akarsz az oltogatásokkal meg a lebaszással de vedd már észre magad! Te abban hiszel amiben, és én is és mások is. Nem azt mondtam hogy ez qa legjobb módszer, és nem kezdtem el veszekedni senkivel, de FOGD MÁR VISSZA MAGAD ÖREGEM! nézz már magadra... nemtudom mi bajod van és akárhogy is neveltek, CSINÁLHATTÁK VOLNA JOBBAN! most pedig kussolsz és meghallgatod mások véleményét is anélkül hogy lecsitrized őket! ezt hívják önkontrollnak. idióta... hogy veled nem lhet szépen beszélni....
2012. jan. 11. 18:26
 39/62 anonim válasza:
100%
Egyet értek az utolsó előttivel,mert szerintem is oltári nagy marhaság esküvőig várni.. Pont az a lényege a dolognak,hogy addig míg férjhez nem mész tapasztalatot szerezz.Ez persze nem azt jelenti,hogy mindenkivel orrba-szájba kell..De ha valakivel együtt vagy bizonyos ideje,és szereted őszintén,igaz szívvel,akkor nincs abban semmi rossz.. Ha esküvőig vársz vele,később csak hátrányodra fordulhat az egész dolog,mert nem lesz tapasztalatod,ebből következően rossz leszel az ágyban,és annak előbb utóbb félrelépés lesz a vége,vagy válás..
2012. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
02:22 állítsd le magad jó..mégis kinek képzeled magad,hogy mindenkit így lecseszel,attól,hogy én sem támogatom,hogy a nászéjszakáig legyen valaki szűz,de csak azért nem mert ha az ágyban nincs meg az összhang,vagy akármilyen probléma van az megmérgezi a házasságot..viszont azt támogatom,hogy ne dobja oda magát az ember rögtön az első barátjának 13-16 évesen,mert ő "szerelmes",meg "érett",sokkal jobba ha meg várja még érik kicsit,felnő a szexuális élethez,és tényleg szereti akivel van,ismerik is egymást tejesen,és érzik mindketten,hogy az nem csak egy futó,komolytalan kapcsolat...én 19 évesen veszítettem el,azzal akit a mai napig szeretek,egyre jobban,már a vőlegényem,és nem bántam meg sőt,így volt a jó hogy egyik korábbi barátomnak sem adtam oda magam,a vőlegényemnél tudtam,hogy ő más mint az addigi barátaim,anyukám az esküvőig várt a szexszel,de én nem akartam addig ,csak a megfelelő férfit vártam...
2012. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!