Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 év körüli lányok, várjátok,...

15 év körüli lányok, várjátok, hogy elveszítsétek a szüzességeteket? Hány hónap járás után adnátok oda magatokat az illető személynek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13 evesen vesztettem el es fel eve jartunk a baratommal, most is eggyut vagyunk:D 17/L
2012. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen vesztettem el. Nagyon jó volt. Előtte sokat beszélgettünk erről. Bár én fiú vagyok a barátnőmre nagyon figyeltem. Ő is nagyon élvezte.Előtte hosszú előjáték volt, csókolózás , végig csókoltam minden testrészét. Nagyon élveztük. Felejthetetlen volt.

Amúgy a barátnőm az osztály egyik legszebb lánya, ezért sokan irigykedtek.



14/F

2012. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
1 év körülbelül!:)
2012. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy eljött a te időd!:) Komolyan, én a helyedben várnék még egy-két évet, míg találsz egy olyan férfit, akit szeretsz, és aki szeretet!
2013. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!