Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk titeket nagyon zavarna...

Fiuk titeket nagyon zavarna hogyha a lany csak hazassag utan lenne kepes lefekudni veletek?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy valaki elvegye a szuzessegem, es aztan eldobjon mint egy rongyot! Nem vagyok ember ismero, rafinalt nem tudom, hogy melyik fiu mit akarna tolem! De prosti sem vagyok! Ennel fogva arra gondoltam, hogy csak akkor fekszem le egy fiuval, ha elvett felesegul!! Ez olyan lenne mint egy biztositas magamnak. Marmint annyira hulye egy fiu sem lehet, hogy elvesz csak azert hogy megdugjon, aztan meg elhagy eskuvo utan! :D:DD:D lol

Ha elvesz akkor tudni fogom hogy komolyan gondolja, ha meg nem akar elvenni, akkor meg csak lukra jatszik szoval nincs ertelme lefekudnom vele.

Ha meg lefekszik velem hazassag utan es elhagy, akkor meg leszarom, mert elvileg a felesege voltam es nem egy csaj a szomszedbol, vagy egy ostalytars! Senki nem mondhatja nekem, hogy ilyen ribanc meg olyan ribanc, mert o hagyott el es raadasul meg el is vett!


Most ne nezzetek hulyenek, de szerintem ez jobb otlet, mint az hogy mindenkivel lefekudni aki el es mozog aztan meg akkora hired van, hogy senki nem akar veled szoba allni!!


2012. febr. 12. 08:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

XD LOL Nem tehetek rola! Egyszeruen Imadom!

Jo hulyenek lenni nem? Hiszen oveke a vilag vagy nem ezt szoktak mondani :D:DD:

2012. febr. 13. 08:14
 32/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, te megtestesíted az értelmes nőt:) Nagyon jól gondolkodsz egy csomó dologban. Viszont azért akad 1-2, ami nem éppen úgy van, ahogy írod.


A lányok kezdeményeznek? Hol? Mikor? Kinél? Igen, általánosban, meg középsuliban futnak az iskola legjóképűbb fiúja után. De mi van a többi fiúval? Mi van azokkal, akik már dolgoznak és huszonévesek? Mi van a nem éppen jóképű fiúkkal? Eléggé erős túlzás, amit állítasz. Nem éppen úgy működik, hogy csettintünk és már van is barátnőnk...

A szex meg olyan dolog, hogy olyan fiút nem tudsz kifogni, aki várni fog rád. Vagy melletted fog mást kúrogatni, vagy nagyon szerelmes lesz beléd, kibírja valahogy azt a kis időt és feleségül vesz. Majd pedig utána fog megcsalni... Én is fiú vagyok és most ezzel eléggé rontom az image-ünket, de kicsi az esélyed rá, hogy ennyire rendes, normális fiút találj. Max, ha kifogsz egy nagyon nagy önbizalomhiányban szenvedőt.

2012. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 Truedavidov válasza:

Az előzőnek totál igaza van.

Kérdező te meg azt értsd meg,hogy a házasság nem biztosíték semmire sem.A környezetemből kapásból van 3 olyan házasság amiben az egyik vagy mindkettő fél csalja a másikat.Ahhoz hogy boldogan élj valakivel nem kell házasságot kötni.

Erről a kelta házasság jut eszembe,ő náluk a házasság 1 évig szólt és minden évben meg kellett újítaniuk hogy érvényes maradjon.Gondolj csak bele.

2012. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Helloka!!!


Nah szoval...en azt nagyon jol tudom, hogy a hazassag nem biztositek semmire, de azt is tudom, hogy a hazassag egyfajta kotelek (hivatalosan) amit az emberek nem szeretnek megkotni, azzal az indokkal hogy, ah nem a papir szamit nem azon mulik egy parkapcsolat!!!


Ez termeszetesen igaz! De ha en szeretek egy fiut! Es neki fontos, hogy meglegyen az a papir, (habar ez nem surun fordul elo) nem fogok ellenkezi! Nem fogom azt mondani, hogy ahh minek az a papir, teljesen felesleges, nem a papir a lenyeg!

Oke de miert ellenkezik az illeto annyira, ha nem olyan fontos??? Persze hogy nem fontos, de akkor nem mindegy ha szeretem! Papit ide vagy oda! Nem valtoztat az erzeseimen ha alairom az a papirt, vagy igen?


A mostaniak felnek az elkotolezettseg tudatatol! Attol a tudattok, hogy valakihez nem csak elvileg tartozznak, hanem hivatalosan is, mitnha mar az kesz teny lenne, hogy nekem velem kene lennem orokke! Az emberek nem beszelnek arrol tul sokat ha egy hazassag nelkuli par elszakad egymastol! Mert ugy veszik oket mint barat, es baratno, nem pedig ferj es feleseg!


Ha egy ferj es egy feleseg szakad el egymastol, akkor a pletyka nem 1 hetig tart hanem mondjuk 1 honapig!


Es mekkora kulonbseg van a kozott, hogy a volt baratnom vagy a volt felesegem? Nem cseng maskepp? Az elkotelezettseg barataim, az felemlit meg mindenkit ;)



A Masik:


"A lányok kezdeményeznek? Hol? Mikor? Kinél?"


Nem tudom te hol elsz, de felenk, bizony ez ugy van ahogy leirtam!!!


Kezdemenyezes alatt nem azt ertem, hogy egybol a lany oda megy es azt mondja he te a baratnod akarok lenni! Mit szolsz hozza? (habar..erre is tudnek peldat mondani!)


Ma peldaul... ezt hallgassatok meg! A pofam leszakadt!


Oran voltunk, es azon az oran negyes padokban ulunk!

Volt negy csaj akiknek feltunesi fiszketegsege van napi szinten! -.-"

Eleinte csak nevettem, rajta meg minden, mert amugy jo pofa volt, de aztan amikor latta az a 4 csaj, hogy a jo pofizassal meg a hulyeskedessel hangoskodassal, nem tudjak felhivni a korulottunk levo fiuk figyelmet. Ketten O.o"

Hatra doltek a szeken! Es a labukat szettartak eleg kemenyen!!! o.o" "Mintha tornanzanak", meg okorkodnenek, de kozbe az uzenet teljesen mas volt!!! Mert aztan mar a korulottunk levo fiu csurhe is vette az adast, es akkor indult be a lavina! Hogy teheti oran szet valaki a labat hatra dolve a szeken cipot leveve ????


Masik:


Ez is ma volt!


Elvittek minnket tesi oran a fitness room-ba ahol ilyen ahm..tudjatok sport eszkozokkel kell tornazni, mint szobabbicikli, fekvopad, meg tudja a banat...es a lenyeg az, hogy ossze voltunk keverve idosebb fiukkal!


Amikor bementunk le se szartak bennunet! Ez persze b@szta a lanyok csoret, es tettek rola, hogy ez maskepp legyen!!!


Az egyik csaj (amugy mar sokszor fosok a nevetesbe rajtuk :D)


Jajj azt elfelejtettem mondani hogy olyan gyakorlatot kellett csinalni, hogy tudjatok ilyen ahm

valami ilyesmit:

[link]


Olyan pucsitosat tudjatok! A csaj elvileg fellett volna mentve, mert meghuzta a labat a kosarlabda merkozesen!

Egy darabig el is ult ott maganak a kis padon, aztan amikor bejott a fitness room-ba egy fain csavo, akkor mindjart meggyogyult minden egyes porcikaja -.-" mert olyan hajlekony lett hogy netovabb! Ezt a pucsitos gyakorlatot meg ugy csinalta, hogy a csavo meg ha nem is akarta volna, akkor is eszre vette volna, mert szabalyszeruen az orra ala ment pucsitani!!!


A csavo eloszor nem szolt, semmit tudta hogy ez a dal neki szolt! -.-"


Aztan kesobb mikor a pucsitashoz, vihogas is tarsult meg feltunesi viszketegseg, akkor odament es jol a seggere csapott, mire a csaj megfordult, es elkezdett nyalaskodni, hogy hogy kepzelted ezt?? meg stb...Kozbe meg majd ki esett az oromeben -.-" Szanalmas, komolyan mondom, minek dugta a segget az orra!!! Amikor a mi sorunkon volt meg egy csomo szabad hely, ahol nem latta volna senki mit csinal! Kesz csoda hogy mast nem csinalt a gyerek! Megerdemelte volna az a ******



Fiuk en nem tudom mirol, beszeltek amikor azt mondjatok, nem a lanyok kezdemenyeznek! Szerintem csak nem veszitek eloszor eszre a nyilvanvalo jeleket, de hiddjetek el az esetek 85 %-ban igenis a nonem nem bir magaval!


Minden fiu, akarhogy is nezki (amugy en mindig azt mondom, hogy egy fiun ne legye szep, hanem ferfias, humoros, es hulye :D:D) tudna not fogni, csak az a baja egy reszenek, hogy fel odamenni a lanyokhoz!!! Pedig a komoly, hatarozott hozzaallas egy felsiker! Ahogy fellepel a lannyal, ahogy odamesz hozza magabiztosan, jo szoveged van az mar egy felsiker!!!


Ott van pl LL.Junior

Nem tudom hany centi, de nem sokkal lehet magasabb mint en(158cm). Talan egy fejjel, nem mondhatnam, hogy eszmeletlenul nez ki, egy atlagos emberke, DE OLYAN SZOVEGE VAN HOGY HA AZT ELERESZTI LESZAROM HOGY ZOLD A HAJA VAGY LILA A FOGA, VEGEM VAN!!! ;)

Nem azert hallgatjuk mi lanyok, mert akkora nagy hangja van, mert nem egy Marc Anthony, de olyan szoveget lok a dalaiban, hogy nem lehet nem szeretni. S a legjobb, hogy amikor szimplan csajozik akkor is ilyen szoevegt ereszt el, marmint szerintem tuti :D:D:D


Ha egy fiun, van egy kis felesleg, nem gaz mert az olyan mackos, aranyos! Mi lanyok nem csinalunk abbol olyan nagy ugyet, ha egy fiu mackos, van rajta felesleg! Legalabb is en nem P:


Ha egy kicsit esetlen, az sem gaz, mert az olyan vicces, lehet rajta nevetni, es nalam a humor nagy elony, meg szerintem az osszes tobbi lanynal is.



Nah most nem akarom az osszeset felsorolni, hogy a fiuk oruljenek, de ezzel azt akarom mondani, hogy nem gondoljatok mar azt hogy igy kell kineznetek, ahhoz hogy kelljetek nekunk :

[link]

EZ BAROMSAG!!! JO SZOVEG, MAGABIZTOSSAG! FERFIASSAG! EZEK A VARAZSSZAVAK! SEMMI TOBB!

FERFIASSAG ALATT MEG NE A KULSOSEGEKRE GONDOLJATOK!!! Hanem a viselkedesi modra! Abban rejlik, minden!


Nem fogok en it odakat zengeni a ferfiassagrol!!! -.-"

Aki okos az ert belole!!!

Ha osszevagy szarva, akkor perse hogy egy lanynak sem kellesz! Nektek kene olyan lany aki olyan bevagna nektek, hogy 5 metert repulnetek?

2012. febr. 14. 01:05
 35/57 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibak miatt!!! Amikor gyorsan irok mindig ez van!
2012. febr. 14. 01:09
 36/57 A kérdező kommentje:

"Vagy melletted fog mást kúrogatni, vagy nagyon szerelmes lesz beléd, kibírja valahogy azt a kis időt és feleségül vesz. Majd pedig utána fog megcsalni... Én is fiú vagyok és most ezzel eléggé rontom az image-ünket, de kicsi az esélyed rá, hogy ennyire rendes, normális fiút találj"


NA....lol XD azert annyira hulye nem vagyok, hogy taknyosan, egy ugyanolyan taknyossal tegyem ossze magam!

Majd ha idosebb leszek mondjuk 24-25 eves, meg a fiu is akorul, akkor beszelhetunk ezekrol a dolgokrol!!!

Nem olyan fiuval kell magadat ossze tenni, aki eppen most ismerkedik a noi nemmel! -.-"

Mert az ugyis atfogja lepni a 2-es szamot megcsalas teren!

Mint mondtam nem banom, hogyha hazassag kotes utan, egyszer ketszer megcsal, nem vagyok az a feltekeny, szivbajos tipus, ha szeret velem marad es megbanja amit tett, es tobbet ilyet nem csinal! Ha nem szeret, akkor ujra es ujra megteszi. Minden ferfi megcsalja egyszer a feleseget, szerintem az esetek 85 % -ban ez igy van. Ritka ahol ne lepett volna felre egyszer a ferfi.

Ezert mondom azt, hogy 1-2 x megbocsajthato, de utana mar ne csinaljon ilyet!


Szoval en nem halaloznek ha ez bekovetkezne! 1-2 x belefer (persze ezt o neki ezt nem igy adnam elo)

de ferfi, most mit csinaljak, hatja a vere, leszarom... ha szeret engem meg a gyerekeinket, nincs ossze-vissza szarva az italtol, meg a drogoktol, meg nem kell 6 x elmondanom, hogy probaljon meg munkat keriteni! Akkor felolem az a 2 belefer, csak annal tobb ne legyen, meg a hatarokat ne lepje at mit fenn leirtam!

2012. febr. 14. 05:46
 37/57 anonim ***** válasza:

Tönkre fogod tenni a szerelmi életed ,de te tudod nekem 8 csak kicsit tehetnéd kicsit kevésbé nagy képűen ,én szerintem nem írtam sértően mégis azt mondtad hogy az egyik kommentelő ír normálisan . Ja hogy az a normális gondolkodású ember aki úgy gondolkodik kb mint te ? Értem ez nagyon kedves csak nem értem együtt érzésért meg szimpátiáért miért itt írsz a barátok azok akik partnerek abba hogy akkor is egyet értsenek veled ha ők máskép gondolják .Itt nem arról van szó ,hogy már aznap mikor megismerted dugasd meg magad csak viszont úgy nem lehet felfogni ,hogy vársz házasságig (én azért ez nagyon sok év utánra tervezem , mert ha nem jön össze valami a kapcsolatban akkor igencsak hátráltatja az ember életét meg keresztül szegi a jövőbeli terveit ha majd válásra kerül sor . Nem beszélve arról ,hogy a házasság nem olcsó mulatság szóval nem tervezi az ember hogy évente 2 évente feleségül vetesse magát ,de amire ki akartam térni .

1. Miből gondolod ,hogy a házasság biztosíték ? Elárulom neked rengeteg ismerősöm kapcsolata megy tönkre házasság után .

2. Nagyon nagy gond van azzal ,hogy a szex az egy paktum nem a szex ,hogy kitudjam magam fejezni angolul mondom "The Ultimate expression" (nem ugrik be ennél jobb szó magyarul sorry ha nem érted akkor kb lefordítom mit jelent ,de azért szokták mamár érteni) . A szex(itt a szeretkezésre gondolok) iszonyat nagy érzelmi töltetekkel van tele azért , mert az elsődleges cél a másiknak való jó tétel . Nem csak azért szeretkezünk az asszonnyal még mi se férfiak ,mert milyen jó meghúzni az asszonyt (persze nem panaszkodhatunk nem kicsit tudjuk élvezni plusz ha az asszonyka is megnyílik előttünk akkor már könnyű neki is jót tenni . És ebből az oda vissza jó tételből már lesz egy paktum .És ez igazán csak két komoly szándékú ember között jön létre és ez viszont egy nagyon össze tartató dolog . Amit meg írtál ,hogy nehogy az legyen ,hogy azért akar a pasi , mert nem tudsz semmit csak dugni jól . Most egy ezért senki se fog elvenni . Kettő nem értem miért hoztad fel ebbe nekünk kell dönteni ,hogy mi miért akarunk azért bocsássatok meg ,de nem az anyát és házi asszonyt látjuk bennetek sem a szex rabszolgát hanem egy személyt ideális esetben egy magasabb rendű embert ezért nagyobb empátiával lépünk feléjük .

3. Az hogy házasságig vársz a szexel és hogy fű fával dugsz nem is értem ,hogy ha ennyire gondolkodsz rajta ,hogy nem látod ,hogy nem ez a kettő van csak sőt azt kell mondjam nem is felelthető meg ez a kettő egymásnak . Inkább vagy türelmes vagy olyan aki hamar akar szexelni és mindenkivel ,de az utóbbi nem attól leszel ,hogy pár hónap után oda adod magad .Sőt nekem asszony már második nap oda adta magát és nem néztem k urvának mert ez a bizalom jele, hogy ő hisz benne . Sokkal nagyobb kurv@ az akit egy csomó pasival lehet látni és mindenkit ölelget meg elkéri a pulcsijukat a fiúk meg persze oda adják (most külön te életkorod mondom)vagy mindíg egy időre lefoglal valakit 1-2 hónap szórakozik vele lehúzza akár még le is szopja (most ismertem meg egy ilyen lányt full szolidnak tűnt meg minden ,de valami nem tetszett vele aztán megtudtam a hasonló dolgokat róla ) de az a lényeg ez nem az igazi ellentéte a házzaságik várunk a szexelnek .

5. (utsó)Ugyebár a szeretkezés egy hatalmas önkifejezés a szerelmednek a kifejezése a másik felé . Na most ha valaki már eleve egy ha egy évig nem kapja meg az esélyt ,hogy szeretkezzen a barátnőjével gondolj már bele ,hogy mit gondol az a fiú , persze hogy azt mondja nem probléma mert rendes srác ha nagyon szeretnélek én is azt mondanám ,de tudod mi menne belül ? Az hogy ez a lány 1 év után se bízik meg bennem vagy hogy valakivel megcsal állandóan , mert én csak pénz ügyileg kellek nem beszélve arról ,hogy nem akarja kifejezni felém az érzelmeit szerelmét , mert szavakkal bármit lehet mondani a tettek azok amik számítanak .Na ,de mindegy peace

Fullcontact

2012. febr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Tudod, mit belefaradtam ebbe! Nem erdekel, csinaljon mindenki amit akar! Bizalom? Ma mar olyan nem letezik! Meg a sajat veredben sem bihatsz, nem hogy meg egy idegenben, nekem meg ez a velemenyem! En ugy akarok valakiehz hozza menni, hogy meg nem voltam senkivel elotte, igy legalabb megmarad a becsuletem, ami nagy kincs a mai vilagban, hiszen az nem no ujra mint a hajunk!


Bennem van szegyen erzet, meg noi becsulet, a mai emberek azt se tudjak mi az a szegyen erzet! Ezaltal barmit kepesek megtenni, amire masok raveszik oket (es most nem csak szerelem, meg szex teren mondom).


Azert meg nem kell megsertodni, mert azt irtam hogy mar nem tudom melyik de az egyik valaszolo ertelmesen irt! Megmondjam neked melyik valaszolora gondoltam???

A # 25/37-es, es ha vegig olvasod miket irt, o is ellenem van, de mint irtam moderalva szepen fejezte ki magat! Amit tisztelek, nem azert lett megdicserve, mert velem van, hanem mert kulturalt :)


A masik, szerintem tok gaz, hogy angolul irkalsz a magyarba! En kulfoldon elek, es mar en is beszelek egy bizonyos szinten angolul! Nem tokeletesen, de eleg jol!

De soha nem tennek bele a magyarba angol kifejezeseket, szerintem ez annyira kicsinyes dolog!

Vannak itt magyar csaladok, itt vannak kb 10 eve 25-30 evesen jottek ki, es nem akarnak megszolalni magyarul, angol akcentussal beszelik a magyart, es ha magyarul is beszelnek bele csempesznek angol szavakat, ami annyira eroltetett, es gaz. Nagyon nem szeretem!

Magyarok vagyunk, akkor tiszteljuk mar meg egymast azzal, hogy az anyanyelvunkon komunikalunk -.-"

Tok felesleges ez a giccseles!

Mar elnezest!


Es mar nem erdekel ez a tema, oszinten szolva, mert ez olyan mint a ket kopasz hajba kap -.-"

Ertelmetlen. Mindenki azt csinal amit akar, nem kulonosebben erdekel! Ki mint veti agyat, ugy alussza almat!

2012. febr. 14. 07:34
 39/57 anonim ***** válasza:
Bizalom? Ma mar olyan nem letezik! Meg a sajat veredben sem bihatsz, nem hogy meg egy idegenben, nekem meg ez a velemenyem! Így akarsz házasodni ? Neked fogalmad sincs róla mi a házasság látszik ,hogy még éretlen vagy angol bele vinni nem gáz magyarba mivel ugyanúgy szoktak latint is ETC és irodalom tanárok is ha szerinted ez kicsinyes akkor műveletlen vagy és ezzel van a bajod és ha nem érdekel kinek mi a véleménye mi az isten nyiláért kérdezel és utána meg megvagy sértődve , ugyanolyan vagy mint azok a csajok csak elvagy nyomva ott nem tudsz kitűnni és itt éled ki magad a másik meg te lehet hogy nevetsz rajtuk ,de mi meg már lassan rajtad ,hogy fogalmad sincs a témáról már a kérdésedbe látszott meg ugye te kérdeztél erre felvagy háborodva a válaszokon 4 válasz volt kb ami nem indokoltan volt megfogalmazva úgy ahogy . Azért nehogy már egy 17 éves kislány aki ilyen gyerekesen fogalmazza meg mondandóját nézzen le mindenkit . Azért álljon már meg a menet .
2012. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor szerintem zárjuk le a vitát.


Igen, minket nagyon zavarna.

2012. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!