Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk titeket nagyon zavarna...

Fiuk titeket nagyon zavarna hogyha a lany csak hazassag utan lenne kepes lefekudni veletek?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy valaki elvegye a szuzessegem, es aztan eldobjon mint egy rongyot! Nem vagyok ember ismero, rafinalt nem tudom, hogy melyik fiu mit akarna tolem! De prosti sem vagyok! Ennel fogva arra gondoltam, hogy csak akkor fekszem le egy fiuval, ha elvett felesegul!! Ez olyan lenne mint egy biztositas magamnak. Marmint annyira hulye egy fiu sem lehet, hogy elvesz csak azert hogy megdugjon, aztan meg elhagy eskuvo utan! :D:DD:D lol

Ha elvesz akkor tudni fogom hogy komolyan gondolja, ha meg nem akar elvenni, akkor meg csak lukra jatszik szoval nincs ertelme lefekudnom vele.

Ha meg lefekszik velem hazassag utan es elhagy, akkor meg leszarom, mert elvileg a felesege voltam es nem egy csaj a szomszedbol, vagy egy ostalytars! Senki nem mondhatja nekem, hogy ilyen ribanc meg olyan ribanc, mert o hagyott el es raadasul meg el is vett!


Most ne nezzetek hulyenek, de szerintem ez jobb otlet, mint az hogy mindenkivel lefekudni aki el es mozog aztan meg akkora hired van, hogy senki nem akar veled szoba allni!!


2012. febr. 12. 08:32
1 2 3 4 5 6
 51/57 Truedavidov válasza:
Azért az amerikai "alapműveltséget" nem hozd fel példának, mert ők hozzánk képest elképesztően ostobák.Náluk az a földrajz érettségi hogy elmondod a 48 államot.Szerintem is aki Magyar az beszéljen Magyarul.Ja és egyébként ha nem tudnád az amerikai gazdaság az összeomlás szélén van, csak az orosz meg a kínai hitelek miatt nem omlottak még össze.
2012. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti Félig jól tudni valamit sokkal veszélyesebb , mint teljesen rosszúl , mert abból születnek a legrosszabb elvek .
2012. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

A számítógép meg számítógép ugyanúgy van rajta ékezet nem nemzetiségi egy számítógép ,hogy csak angol betűket tudja simán át lehet rá rakni . Ja hogy ez nem megy ? Azért írogatsz ide most ,mert ott nem fogadtak be a közösségbe és most nem tetszik ,hogy itt se ,mert te vagy a facepalm esete . Eldönthetnéd különben ,hogy mit írsz , legalább egy hszben mert , nem értem hogy van ,hogy a közepén azt mondod nem nézel hülyének és a végén lehülyézel . Nagyon érdekes bolond vagy :D Ráadásúl itt írod ,hogy nevetsz rajtunk utána kövi hszbe hőzöngsz . Tudod ki a f@sz venne el így !



1. Nem vagyok buta, tudom hogy atlehet allitani magyar billentyuzetre a billentyuzetet! Csak az a nagy harci helyzet, hogyha at allitom a magyart szokja meg kezem ami nem tul jo otlet mivel az iskolaban idore irjuk az essay-ket! -.-"


2. 17 eves vagyok, kamasz tele elettel, mar hogyne fogadtak volna be! :D

Nem 80 eves vagyok! 17 eves fiatal, a baratkozas, ugy jon mint a reflex nem lehet kikerulni:D


A masik, ha en itt irkalok megtehetem, mert nekem nem kell senkit eltartanom, meg magamat sem, egyenlore! De te neked annyi idod, van egy taknyossal vitatkozni hulyesegerkol???



Azért az amerikai "alapműveltséget" nem hozd fel példának, mert ők hozzánk képest elképesztően ostobák.Náluk az a földrajz érettségi hogy elmondod a 48 államot.Szerintem is aki Magyar az beszéljen Magyarul.Ja és egyébként ha nem tudnád az amerikai gazdaság az összeomlás szélén van, csak az orosz meg a kínai hitelek miatt nem omlottak még össze.


Az amerikaik ostobak, lehet, de megis szazszor jobb itt az elet, mint ott, akkor csak tudnak valamit.


Mindegy ebbe nem szolok, bele csak annyit tudok hozza fuzni, hogy ha en akarok venni 2 kocsit. Dolgozok 3-4 honapot es meg van, ha csak egyet akarok akkor 1.5 honap eleg, es teszem hozzA 17 evesen diakunaval!

2012. febr. 16. 05:44
 54/57 A kérdező kommentje:

ES EZZEL SZERETNEM LEZARNI A TEMAT! KOSZONOM AZ EDDIGI KOMMENTEKET! DE MAR NINCS IDOM ERRE, MERT JOBB DOLGOM IS VAN!GONDOLOM NEKTEK IS!


MINDEN JOT!

2012. febr. 16. 05:48
 55/57 A kérdező kommentje:
*diakunaval DIAKMUNKAVAL :D:P
2012. febr. 16. 05:50
 56/57 anonim válasza:
de elöre közöje a sráccall
2012. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Szerintem becsülni való, habár kicsit túlzás. De még mindig jobb mint a bioszex (fűvel-fával)
2015. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!