Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk titeket nagyon zavarna...

Fiuk titeket nagyon zavarna hogyha a lany csak hazassag utan lenne kepes lefekudni veletek?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy valaki elvegye a szuzessegem, es aztan eldobjon mint egy rongyot! Nem vagyok ember ismero, rafinalt nem tudom, hogy melyik fiu mit akarna tolem! De prosti sem vagyok! Ennel fogva arra gondoltam, hogy csak akkor fekszem le egy fiuval, ha elvett felesegul!! Ez olyan lenne mint egy biztositas magamnak. Marmint annyira hulye egy fiu sem lehet, hogy elvesz csak azert hogy megdugjon, aztan meg elhagy eskuvo utan! :D:DD:D lol

Ha elvesz akkor tudni fogom hogy komolyan gondolja, ha meg nem akar elvenni, akkor meg csak lukra jatszik szoval nincs ertelme lefekudnom vele.

Ha meg lefekszik velem hazassag utan es elhagy, akkor meg leszarom, mert elvileg a felesege voltam es nem egy csaj a szomszedbol, vagy egy ostalytars! Senki nem mondhatja nekem, hogy ilyen ribanc meg olyan ribanc, mert o hagyott el es raadasul meg el is vett!


Most ne nezzetek hulyenek, de szerintem ez jobb otlet, mint az hogy mindenkivel lefekudni aki el es mozog aztan meg akkora hired van, hogy senki nem akar veled szoba allni!!


2012. febr. 12. 08:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Szia:D


Igen, a házasság egy kötelék. Ami nem csak arról szól, hogy papír van a kapcsolatról. Pluszban egy csomó jogi dologgal jár... És akárhogy is nézzük, egyszerűbb és kényelmesebb csak sima élettársi kapcsolatban lenni. Ha nem működik, vagy már nem szeretjük egymást, simán szakítunk és kész. De egy házasságot nem olyan könnyű megszakítani. Meg az is hozzátartozik, hogy túl sok tönkrement házasságot látni és ez eleve elbizonytalanít. Nem vagyok házasságellenes, sőt. Ha találok egy lányt/nőt, akivel minden stimmel és úgy érzem, hogy vele letudnám élni az életemet, akkor megkérem majd a kezét. DE! Ez csak elmélet. Ugyanis kizártnak tartom, hogy valaha is fogok ilyen lányt találni. Egyébként se vagyok valami szerencsés ilyen párkapcsolati dolgokban... Sajnos.


Hol élnék?:D Magyarországon. És itt nálunk rohadtul nem kezdeményeznek a lányok. Ha tudni szeretnéd, úgy működik, hogy fapofával várják a jelölteket. Semmilyen kis jelet nem adnak, hogy na te hülye nyugodtan szólíts le, mert bejössz nekem. Se egy szemezés, semmi. Így meg azért nem is olyan könnyű a helyzet. Gondolj bele, eleve úgy mész oda egy lányhoz, hogy fogalmad sincs mit gondol rólad, bejössz-e neki, van-e barátja stb. Zsákbamacska az egész. És azért mi sem vagyunk robotok, hogy mindenkinél bepróbálkozunk, egyszer úgyis összejön.

Ami még fontos, hogy te suliba jársz, ott azért más a helyzet. Én már 23 vagyok és nem tanulok. Hol tudok ismerkedni? Közlekedés, utca stb. Szórakozóhelyeken nem sok esély van rá(amúgy se járok). És pl. a vonaton nem fog nekem egy lány se pucsítani. Na meg jelezni se, mint már fentebb írtam. Szóval ne mondd, hogy hú de jó helyzetben vagyunk mi fiúk... Nálatok lehet, hogy úgy van, de Mo.-on sajnos nem.


Amit a férfiasságról, leszólításról írsz... Igen, ezzel egyetértek. Egyértelműen számít a határozottság stb. De a külső is ugyanúgy. Hiába van meg a határozottság, a jó duma, ha külsőleg nem tetszek neki. Vegyünk jelen esetben engem. Alapjába véve nem nézek ki rosszul. De sajnos nincs szép sima arcom, akadnak rajta pattanások és ráadásul még szemüveges is vagyok. Na most akkor hogyan is van ez?


"NA....lol XD azert annyira hulye nem vagyok, hogy taknyosan, egy ugyanolyan taknyossal tegyem ossze magam!

Majd ha idosebb leszek mondjuk 24-25 eves, meg a fiu is akorul, akkor beszelhetunk ezekrol a dolgokrol!!!"


Mert egy 24-25éves már érett a házasságra. LoL

Mint már mondtam, 23 vagyok. És kétlem, hogy valaha is fogok olyan lányt találni, akit elvennék feleségül. Pedig hidd el, szeretnék. De 30éves korom előtt semmiféleképpen nem házasodnék. Szóval abban ne bízz, hogy majd 24-25évesen találsz egy olyan fiút. És aki ilyen fiatalon házasodik, ott nem 1-2megcsalás fog becsúszni...


Tetszik a gondolkodásod, de vannak dolgok, amikkel továbbra se értek egyet.

2012. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

"Bizalom? Ma mar olyan nem letezik! Meg a sajat veredben sem bihatsz, nem hogy meg egy idegenben, nekem meg ez a velemenyem!"


"Magyarok vagyunk, akkor tiszteljuk mar meg egymast azzal, hogy az anyanyelvunkon komunikalunk"


Ezeket nem nekem írtad, de maximálisan osztom a véleményed!

2012. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Szioka!


Igaz en kulfoldon elek, de ismerem az otthoni szisztemat is mert, otthon is eltem, magyar vagyok! 2 eve vagyok kinn szoval... nekem nem uj Magyarorszag sem.


Kedves, kedves :P


"Neked fogalmad sincs róla mi a házasság látszik ,hogy még éretlen vagy angol bele vinni nem gáz magyarba mivel ugyanúgy szoktak latint is ETC és irodalom tanárok is ha szerinted ez kicsinyes akkor műveletlen vagy és ezzel van a bajod és ha nem érdekel kinek mi a véleménye mi az isten nyiláért kérdezel és utána meg megvagy sértődve , ugyanolyan vagy mint azok a csajok csak elvagy nyomva ott nem tudsz kitűnni és itt éled ki magad a másik meg te lehet hogy nevetsz rajtuk ,de mi meg már lassan rajtad ,hogy fogalmad sincs a témáról már a kérdésedbe látszott meg ugye te kérdeztél erre felvagy háborodva a válaszokon 4 válasz volt kb ami nem indokoltan volt megfogalmazva úgy ahogy . Azért nehogy már egy 17 éves kislány aki ilyen gyerekesen fogalmazza meg mondandóját nézzen le mindenkit . Azért álljon már meg a menet. "



En nem nezlek hulyenek -.-" Csak kicsinyesnek az angol miatt, bocsi de ez van! Meg kulfoldon, se turom el a magyaroktol nem hogy meg itt!

Bezzeg a kulfoldiek, vannak olyan rafinalt ertelmesek, hogy bele nem csempesznenek egy kulfoldi szot sem az o nyelvukbe! Tudom, mert itt az angol anyanyelvuek nagyon kenyesek erre! Engem kivulalokent, nagyon feltud huzni, hogy csak az o nyelvuket az angolt erzik a legjobbnak, es elvrajak, hogy te formald at magad a kedvukert, es rendesen leneznek ha nem beszeled a nyelvuket!

Ha kulfoldre mennek, ott is angolul beszelnek mindenhol! Persze az o hazajukban neked kell alkalmaszkodni, de amikor ok ki mennek idegenbe, akkor is elvarjak, hogy te kalapolj!


De ha az o szemszogukbol nezem, akkor meg okosak! Nem majmolnak senkit, az amerikaiak meg azta csoro, retardalt hamburgeres kulturajukat is ugy vedik hogy hojjoj!


De igazuk van okosak! Nem ugy mint, mi!


Mas nem vagyok elnyomva, a kornyezetemben! Nagyon jol megvagyok itt, ma is annyit roplabdazom, focizom, meg van meg egy jatek csak nem tudom mi a neve, (az a lenyege, hogy ugyanugy kell jatszani, mint a roplabdat csak nem halo felett hanem halo alatt! Most ez hulyen hangzik de amugy jopofa D:) hogy modulni sem birok, az izomlaztol!


Amikor kijottem nem tudtam hockey-ni korcsolyazni sielni, szoval a teli sportokat!


Itt megtanultam, korcsolyazni (jajj qrva jo) hockey-ni az is jo, de a kezemet mar mind szetvertek -.-"

A sieles is nagyon jo :D Irtoztam eleinte a teli sportoktol, de mar nagyon szeretem! A mujeges palyan nincs -30 szoval eleg sokaig el lehet ott lenni :D


A barataimmal minden hetvegen kinn vagyok, egy hatalmas bevasarlokozpontba, ahol MINDEN VAN MINDEN MINDEN :D


De mar meguntam -.-" szoval...nem baj majd nyaron jobb lesz :D


Nem vagyok elnyomva, soha nem is voltam, fontos szerepet jatszok a csaladi eletben is most jelenleg, mivel a szuleim meg nem beszelik jol a nyelvet en vagyok az o "tolmacsuk"



" Azért nehogy már egy 17 éves kislány aki ilyen gyerekesen fogalmazza meg mondandóját nézzen le mindenkit . Azért álljon már meg a menet."


Ismetlem, nem nezek senkit hulyenek FOLEG NEM TEGED! Isten ments!


Csak olyan kis hulye 17 eves kislany vagyok, aki szereti az okos embert felhuzni, s aztan szorakozni azon, hogy az okos ember meg a semmiert is kepes az idegeit roncsolni, s ezzel is roviditi az eletet, a sok mas butasag mellett :D


Akkor ki a hulye ;)

2012. febr. 15. 00:44
 44/57 anonim ***** válasza:
Mi kinevetünk kicsim nem idegeskedünk rajtad ha olvasni se tudsz szerintem megvan hogy ki a hülye :)
2012. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Egyébként jó ,hogy beszólogatsz abba ,hogy angolt viszek a magyarba és ,hogy az magyartalan (legnagyobb f@szság ,mert az ,hogy más nyelvből szófordulatokat viszel egy másik nyelvbe az alap műveltség ),de ha te mégis ennyire tudod ,hogy az nem helyes ,hogy van az ,hogy még az ékezeteket is össze-vissza írod ha ennyire tudod a magyar nyelvtant meg ,hogy mit szabad mit nem ,hogy másnak böfögj sérelmedben akkor minimum lenne ,hogy helyesen írsz ehelyett rosszabbul írsz mint én pedig én örököltem a rossz helyesírást ,nem beszélve arról ,hogy ott van segítségedre az automata javító ...iszonyat gáz vagy már bocs :D
2012. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Ekezet? -.-" Kulfoldon elek! Hanyszor mondjam el, a szamitogepem billentyuzete angol! Nem tudok ekezeteket rakni! Ha a helyesirasom meg szar az valszoinuleg azert lehet, mert meg a 8-altalanost sem otthon vegeztem, hanem kulfoldon, s remelhetoleg az egyetemet is itt fogom :D


Soha nem irok magyarul, hosszu idok ota most irkalok magyarul kiadosan, tobbet!


A magyar baratimmal akik voltak azokkal sem beszelek, nem tartom a kapcsolatot! Nem tudom miert, talan azert mert mar nincs kozos tema, vagy a fene tudja!


Szoval orulnek ha ezt elneznetek nekem, mert jelenleg ugy latszik, hogy nem a magyar az amibol megfogok majd elni hanem az angol, a jovomre nezve!


De te otthon elsz, tudsz magyarul irni ezek szerint ha nekem beszolsz, es megsem tiszteled meg a magyar mivoltodat, meg a kommenteloket, hogy nem raksz bele ilyen idegen kulfoldi baromsagokat! En csak akkor beszelek angolul ha kell! Feleslegesen nem nagyon!

Otthon is magyarul beszelunk, nem angolul, meg is van kovetelve, hogy csak magyarul! Tok cinkes lenne ha magyar letemre angol akcentussal beszelnem a sajat anyanyelvemet, ami mellesleg a seggebe dugja az angolt!


Most hogy idegenbe elek, igy valt minden vilagossa! Az elott en is raktam angol szavakat a magyarba, de mostanra mar rajottem, hogy kicsinyes es cinkes voltam. Szoval mar abbahagytam!

Ok is franciat tanulnak ezerrel, megse soha se hallottam volna egy francia szot sem becsuszni az angol koze, hol meg is halnanak! De okosan igy teszik jol, es erdekes megis szazszor jobban beszelik ok a franciat, mint a magyarok otthon az angolt, vagy akarmelyik idegennyelvet!

Kulfoldon jobban tanitjak az idegen nyelveket amugy, ugyesebben! Otthon katasztrofa -.-"

2012. febr. 15. 09:25
 47/57 A kérdező kommentje:

Alap muveltseg?

Ugy birom mikor igy okoskodtok!-.-" Ilyen baromsagokkal, egy orszagot meg fenntartani azt egy elet keves volt megtanulni igaz-e?

Itt amerikaban, nem mindenki olyan muvelt mint ti azon a Titanicon. Megis itt nem kell attol tartani, hogy nincs munka, a hitelektol, meg a sok stressztol, ami mar lassan olyan mint egy nepbetegseg, oli a nepet! Itt az emberek nyugodtan elnek! Az alap muveltsegetekkel kitorolhetitek, itt a legegyszerubb embernek is megadatik az ami ott 100 diplomaval rendelkezo embernek nem!


En nem mondom, fontos a muveltseg! De a nyugodt stresszmentes eletkororulmenyek is, legalabb olyan fontosak! Ezt meg nekem hidd el!

2012. febr. 15. 09:41
 48/57 anonim ***** válasza:
Te össze-vissza beszélsz :DDDDDDDDDDD
2012. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
A számítógép meg számítógép ugyanúgy van rajta ékezet nem nemzetiségi egy számítógép ,hogy csak angol betűket tudja simán át lehet rá rakni . Ja hogy ez nem megy ? Azért írogatsz ide most ,mert ott nem fogadtak be a közösségbe és most nem tetszik ,hogy itt se ,mert te vagy a facepalm esete . Eldönthetnéd különben ,hogy mit írsz , legalább egy hszben mert , nem értem hogy van ,hogy a közepén azt mondod nem nézel hülyének és a végén lehülyézel . Nagyon érdekes bolond vagy :D Ráadásúl itt írod ,hogy nevetsz rajtunk utána kövi hszbe hőzöngsz . Tudod ki a f@sz venne el így .
2012. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Most miért kell ezt? Teljesen normálisan el lehet vitatkozni a kérdezővel, KULTURÁLTAN. Akkor mire jó ez az ellenségeskedés, meg támadás? Én se értek vele egyet mindenben, de azért van egy csomó dolog, amit nagyon jól lát.


Mondjuk fogalmam sincs, hogy hogyan jött ide Amerika és Magyarország gazdasági helyzete, valamint az életkörülmények.

De sajnos ebben is k.-ra igaza van... Kár is ezt részletezni.


Én amúgy eddig azt hittem, hogy Angliában élsz:D Így viszont elhiszem, amit a kezdeményezésről írtál. Kár, hogy itt nálunk nem ilyenek a lányok:P

2012. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!