Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális hogy ennyire tudatlan...

Normális hogy ennyire tudatlan? Tényleg eddig nem érdekelte ez a téma?

Figyelt kérdés

van egy haverom, 15 éves.. és most kérdezgeti hogy hogyan is kell dugni.. hogy kell 1 kotont felhúzni stb..

15 évesen.. szerintem ilyeneket illene tudni nem?


F a haverom és énis


2009. jún. 10. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Attol meg,hogy a vilag kifordult magabol mi nem muszaj kovessuk.Szoval,hogy 15 evesen meg nem igazan tudd a szexrol sok mindent egyaltalan nem gaz.Oruljel,hogy megbizzik benned es toled kerdezz te meg vagy olyan kedves es a neten kiirod,hogy 15 evesen ugymond tudatlan a szex teren.Igen is ertelmes a fiu ha negyede igy gondolkozna es mar 12 evesen nem a baszason jarna az esze sokkal tobb ertelmes fiu lenne.Ilyenkor tessek mas fele is orientalodni ne a szex legyen a kozeppontba.Annak is eljon az ideje es mire kell hidd el nem lesz "tudatlan" sot meg lehet,hogy jobb is lesz az agyba mint te!Meg mi az,hogy illene az illene ami neki jol esik nem az amit elvarnak.A mai vilagban mindent hamarabb kezdenek es akkor csodalkoznak,hogy 18 eves korukra mar depressziosak hat nem csodalkozom mikor normalisan ilyenkor kene kialakuljon egy normalis parkapcsolat szexel meg minden ok mar addigra ezeken mind tulvannak.Most melyk jobb?Szerintem az aki most kerdezget illetve nezz utana.Szegeny fiu eleg gyoker haverjat kerdezte meg!Mar bocs de szerintem ez szemelyes volt az o reszerol meg ha nem is tudd rola... Nem ertem mit kellett ezen kiakadnod es ide leird!
2009. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

bocs.. de szerintem az olvasók nagy része pár évtizeddel le van maradva...

ez 2009!! nem az a világ, hogy 18 évesen kezdődik a felvilágosítás..

nem azt mondom én sem, hogy 15 évesen gyakorlott prostinak kell lennie, meg azt se h rég el kell hogy veszítse a szüzességét.. de istenem.. 15 évesen, szerintem azért illene tudni, hogy kell egyártalán b***ni..

de kb annyit tud a szexről mint egy mai 8-10 éves..

_________


és légyszi ne engem szidjatok h kiírtam a kérdést..

2009. jún. 11. 16:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fiam, ha te b.aszni meg d.ugni akarsz, akkor mélyen sajnállak, de leginkább a leendő barátnődet. Mi, elmaradott felnőttek többnyire szeretkezni szoktunk.
2009. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ne értsetek férre..

énis ezért vagyok szűz.. mert nincs jelenleg barátnőm, akivel SZERETKEZNI tudnék.. külön csak úgy mert dugni akarok nem fexek le mindenkivel

2009. jún. 11. 21:30
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt két dolgot kevertek, előttem szólók.


Egyik a felvilágosítás. Ezt ma sztem max.7 évesen el kell kezdeni. Nekem a hat éves lányom, amikor harmadjára kérdezte, hogy kerül a kisbaba a hasamba, hogy felnőve kibújjon a lábam közt, kénytelen voltam neki az igazat megmondani, nehogy azt higgye, hogy ez valami tabutéma. Nem volt könnyű az ő nyelvén megfogalmazni, hogy neki emészthető is legyen, de azt hiszem, sikerült. Két kishúga van, életközeli volt a kérdés.


A másik pedig az, hogy hány éves korban kell/lehet valamilyen formában a tettek mezejére lépni. Én azt mondom, minél később, annál jobb lesz a végeredmény. Kivételek persze vannak, de ha őszintén körülnézünk magunk körül, ez nyilvánvalóan megállapítható.


És a kettő összefüggése: minél kevesebb elméleti információhoz jut valaki, annál nagyobb a kísértés, hogy a gyakorlatból szerezzen ismereteket.

2009. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!