Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, akikre a kérdés...

Srácok, akikre a kérdés vonatkozik: később vesztetted el a szüzességed a gumi miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyivel később? Mi/hogyan történt? A gumifóbiára gondolok, sok srác nem szereti alapból, illetve sokaknál okoz gondot eleinte, ha szexre kerülne a sor.
2012. ápr. 8. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

14F: Milyen nagyon szeretheted a barátnődet, hogy ha kockáztatod az egészségét. Gondolom 14 évesen az abortusz mellett döntenétek, ha összejönne a baba. Tudod mennyi szövődménye lehet annak?

Testi és lelki egyaránt. Emellett szülői beleegyezés kell...hogy állnátok az anyja elé, hogy a leányzó terhes?

Ha ez sem lenne elég, egy abortusz 30 ezer forint....egy doboz koton jóval olcsóbb.


Már az iszonyatosan szánalmas, hogy 14 éves gyerekek nemi életet élnek. De hogy nem is védekeznek, az már mindennek a teteje.

2012. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is 14 éves vagyok és lány.. De ha oda kerülne a sor én mindenképpen felkészülten szeretném.. Volt egybarátom aki leakart velem feküdni (még szűz vagyok) Megszakításos módszert akart , én meg megmondtam neki szépen hogyha nem húz gumit akkor viszlát van... Ennél a résznél döbbentem rá hogy csak meg akart fektetni innentől jobban vigyázok mindenkivel és akkor élek nemi életet ha normális rá alkalmas személyt találok. Nem hiányzik hogy tizenévesen nyársra tűzzenek....
2012. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!