Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szóval az van, hogy meg lenne...

Szóval az van, hogy meg lenne arra a lehetőségem 16 évesen hogy lefeküdjek egy sráccal, aki kb. másfél évvel isősebb tőlem. Kicsit tartok ettől, mert szűz vagyok! Tanács? és ciki, ha nem borotválom?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Borotváld le
2012. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat...az értelmeseket megfogadom!!! és szeret és én is őt! ez befolyásolhatja hogy ellazuljak???
2012. ápr. 12. 21:48
 13/18 anonim válasza:
0%

"aki kb. másfél évvel isősebb tőlem."


Szalacsi Sándor vagyok, Jókai út 17. szám alatti lakos. Miko'?

.......................

A Malvin két évvel idősebb éntőlem:DD

2012. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
elirtam egy betűt...és akkor mi van??? mondtam nem oltásokat kérek,henem tanácsot xĐ
2012. ápr. 12. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Igazi szerelem nélkül,16 évesen,ráadásul nem is párkapcsolatban,nem kéne szerintem,nekem senkim nem vagy de hidd el baromira bánni fogod,hogy ennyire nincs tartásod,és normális értékrended.
2012. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nos, ha ennyire vacilálsz, inkább a nemet válaszd. Hidd el, érezni fogod, hogy mikor jön el az idő és akkor nem lesz kérdéses.Ne érts félre, nem szeretnék álszentnek tűnni, én sem voltam idősebb, de szemernyi kételyem sem volt. Pedig nem Ő volt életem szerelme.
2012. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
77%
úú akárcsak én. nem sokára megyek egy 2 napos bulira,ahol a házigazdával lefeküdhetnék,nagyon jó pasi,totál oda vagyok érte,ő régebben volt oda értem,de hát megint van valami nem lehet rajta elmenni.. 30 személy,ebből csak 12 lány,többi pasi.simán mehetne minden,én fel vagyok rá készülve,testileg,szellemileg,de nem akarom!!nem és kész!!butaság,megfogom bánni,szerintem te se tedd!! nekem is óránként változik a véleményem,mert nagyon kivánom(ez gáz szerintem) de ha meglátom pasit kész vagyok,de NEM!%tudom nem parancsolhatunk neked,de meglátod.. ha megteszed... bánni fogod,nem 1 se 2 esetről halottam... 16/L szűz
2012. ápr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem "oltás"-ként írom, de fontos lenne, hogy ne akkor feküdj le valakivel, amikor "lehetőséged van rá". Az lesz 5 év múlva is!

Addigra sokkal több élettapasztalatod lesz. Lesznek barátnőid, akik kíváncsiságból lefeküdtek egy velük kb egykorú fiúval, aztán rájönnek, hogy a srácnak csak a szüzességük volt érdekes, más nem.

Lesznek lányok, akik pedig kivárják, hogy a fiút sok szempontból megismerjék, társaságban, nehéz és vidám helyzetekben egyaránt. Meg fogják tudni különböztetni a megbízható férfit a "lukvadásztól", akinek csak egy szám az elvett szüzességek mennyisége.

Az első alkalom a nőknél sokkal fontosabb lelkileg, mint azt manapság gondolnánk. Hasonló az imprintinghez. Kérlek keress rá Konrad Lorenz kislibáira! :)

Nagyon örülök, hogy ha mástól nem is, de itt, tőlünk meg merted kérdezni ezt a fontos kérdést!

Tudnod kell, hogy ha kicsit kevesebbet tudnak otthon a szüleid szeretet adni neked, akkor nagyon nagy vákum keletkezhet benned. Ilyenkor mindenki sokkal kiszolgáltatottabb a törődére, ami egyértelműen "szerelemnek" tűnik, és ez nagyon megnehezíti a józan döntéseket.

Arra is figyelj, hogy csak addig tudsz elfogulatlan maradni a fiú személyiségével, hibáival kapcsolatban, amíg nem mentek bele a szexbe, mert attól kezdve az nagyon "köt"! (Hosszú távon nem a legeslegjobb pasit kell megtalálnunk, hanem azt, aki a legjobban illik hozzánk. Ezt józanul is nehéz felmérnünk...) :)

Lehetsz türelmes, ne félj, csak erősebb leszel, ha ezt az estét pár évvel későbbre halasztod!

Szurkolok neked nagyon, hogy bölcsen dönts!

2012. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!