Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el anyának?

Hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Barátommal úgy tervezzük hogy a hétvégén lefekszünk és még mind a ketten szüzek vagyunk. Még egy kicsit félek az elsőtől de barátnőim azt mondták hogy csak egy tűszúrásnyit fog fájni aztán jó lesz. De nem tudom hogyan mondjam el anyának mert azt akarom hogy tudjon róla mert ha van valami baj akkor tud segíteni de el sem tudom képzeli hogy reagál majd rá. Már sokszor próbáltam hogy még az előtt el mondom neki hogy le akarunk feküdni de nem tudom elkezdeni.
2012. máj. 22. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16
2012. máj. 22. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
minek kell neki ezt tudnia? naplót vezet?
2012. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne előtte mond meg, hanem röviddel utána.

Semmi gond nincs vele, hogy ezt meg akarod osztani anyukáddal, de ég és föld a különbség a "Lefeküdtem a pasimmal." és a "Le akarok feküdni a pasimmal." között.

2012. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jól teszed ha elmondod anyudnak. És bár minden tini ugy gondolkodna mint te! Akkor nem lenne ennyi abortusz meg bokorban született ártatlan kisgyerek!!Ne hallgass a rossz véleményekre, mondd el neki, és hallgass rá!Tök jó hogy van ebben a korosztályban is felelősséggel gondolkodó fiatal.Habár ritka mint a fehér holló...
2012. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne kertelj mond meg neki, úgy is bele kell törődnie hogy már nem kicsi a lánya. Mond el neki hogy vigyáztok, nem akartok babát, sőt lehet hogy segít megoldást találni a megfelelő védekezésre ha komolyabbra fordul a dolog. Én nagyon örülnék ha a lányom ennyi idősen elmondaná ezt nekem, tudnám hogy megbízik bennem.
2012. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a fene nagy jó viszonyt, szerintem ez már nem normális dolog.

Oké hogy jóban vagytok, de úgyis rákérdez majd, minek neki így bejelenteni. Gondolom védekeztek meg minden, miért kell neki erről tudnia ennyire. Vagy még akkor azt is mondja el, hogy cummantsd le a kanodat.

2012. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előttem szólók véleményéhez:

Teljesen igazatok van. Egy dolgot leszámítva: nem írta le a kérdező, hogy az anyja (illetve a szülei) milyen felfogásúak, hogy viszonyulnak az ilyesmihez. Mert ha valaki az a "cső konzervatív" akkor ugyebár jön a "még mit nem, majd a nászéjszakán" szöveg, ami meg aztán k*rvanagy segítség. Ha nyitott gondolkodású a szülő, és beismeri, hogy még ő is volt fiatal, akkor nincs semmi gáz. Én is azt mondom, hogy jobb az ilyet megbeszélni, mégiscsak tapasztaltabb a szülő ilyen téren, mint pl a 16 éves osztálytársak (amiből tudjuk mi sülhet ki...)

2012. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es te valamit félreértettél. Nem arról volt szó hogy mondja el hogyan szeretkeznek vagy éppen oráloznak, hanem a védekezésről volt szó. Pl. fogamzásgátló, óvszer, sajnos sok fiatal azt sem tudja hogy kell használni az óvszert és kilyukad nekik ,amiből tudjuk mi lesz.
2012. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha valami baj van akkor tud segíteni"

háát szerintem csak olyan szexeljen, aki már érett a szexre. És ha netalántán valami gubanc lenne, akkor azt a párjával oldja meg. Utána már el lehet mondani anyunak is hogy mi volt.

De az szerintem gázos, ha azért mondjuk el anyunak hogy már szexelünk, hogy ha pl kiszakad a gumi, akkor tudjunk hozzá szaladni.

2012. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!