Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
szeretnék már borotválkozni csak nem merem mondani anyának,ugyanis nem annyira ó a viszonyunk hogy dolgokat megtudjunk beszélni..meg már szeretnék szexuális életet is kezdeni és nem állhatok igy szőrösen a barátom elé :/
2011. febr. 25. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Most picit megzavarodtam, az a baj, hogy borotválkozni szeretnél vagy hogy a barátoddal lefekszel? Mert ha borotválkozni akarsz az teljesen természetes, mi van akkor...., ha van pénzed vegyél borotvát, meg a megfelelő, habot vagy nem tom mit fogsz használni...
2011. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez roppant becsulendo, hogy ennyire oszinte akarsz lenni anyukaddal, es tedd is. De hidd el, ilyen csippcsuppsagok, mint a borotvalkozas nem tartozik ra. Elmesz veszel szepen egy olcso kis borotvat a zsebpenzeden (eldobhatosat, az nem akkora nagy osszeg), es megborotvalkozol, ha megakarsz.

Szexualis eletet se akkor kezdj, ha anyukad megengedi, hanem ha testileg es lelkileg is keszenallsz, es van megfelelo partnered is, aki vigyazni fog rad.

2011. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És ezt miért kell meg beszélned anyukáddal? Ez a te intim dolgod ugyse fogja leellenőrizni.
2011. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú-é vagy leány? Ha 13 vagy 15 vagy azt tanácsolom még ne szexelj én nagyon megbántam...

22/N

2011. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 johnnyboy26 ***** válasza:
Nem kell megbeszélni anyukáddal, de ne a legolcsóbb borotvát vedd! Mindenképpen a rózsaszín, nőknek valót, és ne a t*sco minőséget! Hidd el, tényleg jobb, mint egy olcsó férfi borotva!
2011. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azabaj hogy anya mindig bejár a fürdőbe mikor éppen fürdöm és még az ajtót is nyitva hagyja pedig kérem h ne tegye de mindig az a válasz h 'nők vagyunk'..szoval még borotválkozni sem tudnék nyugodtan :/ 15L és már másfél éve együtt vagyok a barátommal aki nagyon szeret-és énis őt :)
2011. febr. 25. 23:21
 7/9 johnnyboy26 ***** válasza:

ma 23:21


Amikor anno volt 15 éves korú barátnőm, akkor ő már borotválta és az anyukája semmit nem szólt bele, vagy ha beszólt volna, akkor barátnőm határozottan megmondta volna, hogy borotválom és kész. Pont.

2011. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elregélem nálunk hogy ment ez az egész.

1.Muter nem volt megkérdezve,hanem magától levette,hogy a kicsi fia borotválkozik.

2.Semmi köze nem volt ahhoz mikor kezdtem élesben cserkészni.

3.Szőrösségem tekintetében BARÁTNŐM volt hisztis,nem pedig BARÁTOM!!!:)

2011. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most nem azé de mi köze hozzá ? Am meg hogy akarod ?

- Szia anya . Nagyon jol áll rajtad ez a ruha mellesleg leborotválhatom a pinámat mert szerintem akkor a pasim jobban fog tudni megbaszni .

Vagy hogy ?? Fürdéskor leborotválod . Aztán azt mondod hogy buliba mész . De ha csak a pasid miatt akarod akkor ne tedd . Ha valakinek akkor a pasidnak mindegy kell hogy legyen . Az exemre emlékeztetsz . :D

2011. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!