Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés

14hónapja vagyok együtt a barátommal,én 17,ő 20 éves.

Nagyon szeretjük egymást,mindennap találkozunk, anya,és apa is nagyon kedveli ezt a srácot.

Anya úgy időnként elszokta mondani,hogy ha le akarok vele feküdni, szóljak neki,megérti,és segíteni fog.

Na de most jutottam arra a döntésre,hogy igen,érzem,hogy itt az ideje. Eddig petting volt, de már szeretnéék többet is. Annyira kellemetlen volt, odamentem anyuhoz, és szóhoz nem tudtam jutni,hogy hogy mondjam el,hogy le szeretnék feküdni vele..

Nem is tudom,hogy hogy kezdjem el? Elhatároztam,hogy ma igen,elmondom neki,de nem megy..:( Pedig megértené..mégis olyan..ááh.. légyszi,nálatok hogy volt? Köszönöm!


2011. jan. 30. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen mond meg neki : szerintem elég idős vagyok már hozzá , és elég sokáig voltunk már együt .sztem itt az ideje hogy lefeküdjek a barátommal.
2011. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves voltam mikor először feküdtem le a barátommal é is 20 éves volt mi 2 hónap után feküdtünk le egymással! Én elmondtam anyumnak és így nem volt legalább bűntudatom! Ülj le vele és mond el egyszerűen!
2011. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy megértené,csak nemtudom,hogy hogy kezdjem el!
2011. jan. 30. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

nálam úgy volt h: tök random be csúszott és am is miért szóltam volna neki ? füh azt a beszélgetést azért meg hallgatnám ahol anyu technikai tanácsokat ad a témáról de am ne spilázd túl ha 1x azt mondta hogy szólj és segít ..


ui: máskor értelmesebben fogalamzd meg magát a kérdést :D olvasd vissza pls Hogy mondjam el anyának, hogy le szeretnék feküdni vele?

ha ez 1 NORMÁLIS oldalon történne akkor nem lenne baj de itt teli tűzdelik ilyen FAKE-kel amiben őhm nem a barátjukkal/barátnőjükkel akarnak le feküdni ..XD


19F

2011. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi köze van hozzá a szülőnek? Bár ez tipikus a csajok mindig problémáznak az ilyesmin.

Az én anyám sosem problémázott ha hirtelen hazavitem egy ismeretlen csajt nálam aludt vagy bármi volt.

2011. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy vezesd be, hogy elmondod, hogy nagyon szereted a srácot, bízol benne, a kapcsolatotok olyan szintre érkezett, hogy oda akarod adni magad neki, és úgy érzed, hogy lelkileg felkészültél rá. :)
2011. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ja és amikor elkezdi hogy szia anyu hát izé szóval nagyon szere.. muter itt közbe vág : 1. lépés: mindig legyen óvszer XD erre a kérdező: HE? O_O


19F

2011. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Anya, emlékszel? Azt mondtad, hogy ha eljön az idő és tovább akarok lépni a kapcsolatban, akkor szóljak neked és Te segítesz nekem."


Nagyon jó fej anyukád van és nem traktál hülyeségekkel, hanem rádbízza, hogy előállj a dologgal. Valószínüleg nem technikai tanácsokat fog adni neked, hanem inkább a védekezésre fog kitérni.


És nem utolsó sorban büszke lesz a lányára, mert tudni fogja, bármiben megbízhat benne, ha egy ilyen "kényes" témában is az ő segítségét kéri (kéred)!


Légy bátor és sok sikert a beszélgetéshez és kellemes éjjszakát kívánok nektek!

2011. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért kell elmondanod anyudnak, ha le akarsz feküdni a barátoddal? Ez csak kettőtökre tartozik, nem?
2011. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én sosem mondtam el anyáméknak.minek?ő fogja helyetted csinálni?
2011. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!