Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1,5 hónapja vagyok együtt a...

1,5 hónapja vagyok együtt a barátommal, és ez nem olyan "kijelentjük hogy járunk és egymáshoz sem szólunk" kapcsolat, hanem sokat vagyunk együtt. A tübbit lent találod. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
és először volt szájrapuszi, majd smárolás, és én eléggé felizgulok ha vele vagyok és ő is ha velem.1 hete tapizott (fenekem, mellem körül, de látszott rajta hogy a mellem is akarta) tehát mit csináljunk, nem vagyok r*banc, tehát nagyon intim dolgokba nem megyünk bele (pl ujjazás kiverés, és afölött), de valami magasabb szintet szeretnénk. Mit tegyünk? 12,5/L
2012. máj. 28. 00:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ráérsz még szeretni 5 év múlva,vagy annyira szereted h össze akarod kötni az életed vele és 5 kölyköt pottyantani neki? mert ha igen akkor rendben
2012. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
még 15 évesen sem kéne a csóknál többet csinálni egy gyereknek de 12 évesen irány vissza babázni kislány.. hol vannak a szüleid?? most komolyan ezek a kérdések valódiak és szívatnak? vagy a kislányok meg a tinik egyre lejjebb süllyedő,buta ösztön lények?(tisztelet a kevés kivételnek)kislány menj szépen oda anyucihoz mond el neki mit a szeretnél és remélhetőleg kapsz egy nagy pofont és helyére tesz
2012. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"de ha egyszer szeretjük egymást?"


Úristen. Én is szerettem valakit az oviban mégsem feküdtünk le. Az a szerelem amit most érzel egész más, mint amit 17-19 évesen fogsz. Persze nem tudhatod, mert még csak 12 vagy és gyerek. Gyerek ész és gyerek gondolkodás...

2012. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ujjazás, kiverés 12 évesen? Ne nevettess!

Babáznod kéne basszus... hova tart ez a világ?!

2012. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13,5/L vagyok es 9 honapja vagyok eggyut a baratommal, ne siesd el, hagyd hogy alakuljon magatol, nem kell ribinek lenned de ha mar tapuz par honapon belul az ujjazas is meglessz es meg par honap es mar szep lassan kezded majd az olyan dolgokat is amiket most meg undoritonak talalsz vagy ilyesmi. A legegyszerubb hogy hagy magad ra, hagy hogy csinaljon amit akar, ha aznap nm akarod akkor kijelted nap elejen hogy nem mert menstrualsz vagy mert nincs jo kdeved. Ne felj es hagy magad lazan. Sok szerencset;)
2012. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
na az utolsó csitrire sem figyelnek a szülei még Ő mondja,hogy nem kell ribinek lenni..komolyan egyre lejjebb süllyed a társadalom,szánalmas...kis éretlen csitrik pasiznak meg szexelni akarnak....
2012. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ja, zsák a foltját...
2012. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok anyádéknak!
2012. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Ez nagyon gáz!!! Mi az hogy szeretjük mi egymást?? Te még semmit nem tudsz a szerelemről, semmit az égvilágon, csak egy kis taknyos kölyök vagy... hova tart ez a világ?? Gratula anyádnak!! kövesd csak a példáját!!!
2012. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Liz* válasza:

megértem h ÚGY ÉRZED szerelmes vagy de 12évesen még ne feküdj le senkivel, mert ehhez még lelkileg és testileg is éretlen vagy meg hát 14 éven alul még nem is szabadna...

szóval szerintem várj még a szexel néhány évet, addig világosodj meg a témában és maradjatok a csóknál és esetleg pettingnél!

2012. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!