Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha van egy barátom akivel már fél éve együtt vagyok de még egyszer nem volt köztünk szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
mert mielőtt betenné, lelankad pedig még csak gumit sem húzott fel...Eddig csak egyszer próbált kielégíteni nagy unszolás után..Viszont egyszer kb. sikerült eljuttatnom a csúcsra.Nem próbálja megoldani a dolgokat!Bennem van a hiba vagy benne?
2007. dec. 9. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

szeggény.... kurvára izgulhat a srác! állítsd fel,és gyorsan próbálja betenni egy picit legalább. ha ahhoz is unszolni kell,hogy MEGPRÓBÁLJON KIELÉGÍTENI az szerintem gáz,és köcsögség tőle. Egyáltalán nem Benned van a baj!!!

Kérdez meg,hogy ő nem akar lefeküdni veled?!

Ha Te nagyon szeretd őt,és nagyon szeretnél lefeküdni vele,vannak megoldások,csak szerintem nem is ér annyit az egész. Miért vagy vele???

azért sok sikert

2007. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%
Lehet,hogy túlságosan izgul!az elsőnél szokott ilyen lenni!de ha ő nem akarja megoldani akkor biztosan nem benned van a hiba!
2007. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Fél még az egésztől! és nem kéne eröltetnek, bha ő nem akarja, medrt ott fog hagyni, én is ezért hagytam ott a barátnőmet anno, mert én még nemvoltam erre felkszülve. ha szereted akkor hagyj még neki egy kis időt. elöbb-utobb menni fog neki és akarni fogja, csak ő most ugy érzi neii ez még korai, hidd el hogy igy van én is átmentem ezen.
2007. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!