Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiú aki 15 éves, én...

Van egy fiú aki 15 éves, én 13 vagyok! Nem járunk meg semmi de ő le akar velem feküdni! Az nem biztos hogy utánna együtt leszünk! De nekem nagyon bejön a fiú! Mindig azt mondja h milyen szép vagyok meg milyen aranyos. , mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem tudom h meg érné-e lefeküdni vele! én el akarom veszteni! ő meg el akarja venni tőlem a szüzességem!

mit tegyek?


2012. máj. 28. 15:14
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:
Természetes, hogy kíváncsi vagy. De ne egy olyan sráccal veszítsd el,aki nem szeret, akivel még csak nem is jársz, és csak szépeket mond neked! Sok srác tetszhet még később, inkább most olyat keress aki megbecsül és nem csak megdugni akar. Ha mégis megteszed, az a te döntésed már. Csak azzal számolj, hogy terhes lehetsz, elkaphatsz vmit, rossz élményeid maradhatnak utána.
2012. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
100%
legalább kérj érte pénzt is.tudod..a hivatásosak is így kezdik.
2012. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:
77%
jézusom... hagynám a gyereket a helyedbe 13 évesen ha anyám megtudta volna ki is nyír meg apám is még lehet a gyereket is megverné... ráérsz te ezzel...
2012. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim válasza:
94%

Ha félsz attól, hogy a fiú megsértődik, ha nem fekszel le vele, akkor keress egy normálisabb srácot, aki nem csak szexelni akar veled. Már ha szeretnéd magad a csalódásoktól megkímélni...

Egy másik kérdésedre a válasz: a 15 éves srác is fiatal még. De idősebb, mint a 13. És ha szerinted az a legnagyobb probléma, hogy melyikőtök a "kicsi", akkor nem hiszem,hogy elég érett vagy a szexhez.

Bocsánat, ha megsértettelek.


19/L

2012. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
89%
Megjegyzem halkan hogy kiba*nál a fiuval mert 14 év alattival feküdne le és az büntetendő....
2012. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy ha megteszed nagyobbnak fogod érezni magadat de alaposan gondold meg és járj utána hogy milyen következményekkel járhat!
2012. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

ja ennyi idősen engem is érdekelni kezdett ez az egész. Jó sokszor megtehettem volna, de nem akartam. Vissza gondolva jobb is volt, mert annak adtam akit szeretek :D te is tegyél inkább így, ha neki csak erre kellesz, mond meg neki, hogy van keze kettő is, elégítse ki magát ő xD

13 évesen még nagyon,nagyon, nagyon korai még, és nem a korod miatt, hanem azért mert még nem tudsz bele gondolni a következményekbe és 13 évesen a szüleidnek kellemetlen helyzetet teremtesz, ha orvoshoz kell mennetek elvetetni a babát. Inkább hagyd a srácot. Éld az életed, hiszen ezek a legjobb éveid, nem kell már most elbasznod :) Meg fogod bánni egyszer

2012. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
96%
basszus 13 éves kislány vagy, mit játszod a nagyembert?
2012. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Nah szóval 13 éves vagy.

Én 16 éves vagyok 2 hét múlva betöltöm a 17-et van barátom másfél hónapja vagyunk együtt és még nemhogy sex de még csak petting sem történt. Még szűz vagyok és 13 évesen talán én még azt sem tudtam annak idején hogy mi is az a sex és egyáltalán hogy is történik az. Olyan idős koromban nekem bőven elég volt a barbi baba meg a hasonló KISLÁNYoknak való játék. A húgom most 13 éves van barátja anyukám csak ilyen gyerekszimpátiának nevezi. Nah szóval hogyha a drága kishúgom előállna azzal hogy ő sexelni akar a barátjával tuti fix hogy sz@rrá verném és meg magyaráznám a pici butus kis tudatlan kobakjának, hogy nem kellene 13 éves korában ilyet tennie, mert egyrészt később nagyon megbánhatja mástrészt pedig nemigaz hogy egy ennyi idős GYEREK nem bírja sex nélkül és hogy neki erre szüksée van. Bőven elég kis csitri van már így is nem kell még 1. Ja és az a fiú ha már nem szűz és nem is játok tuti 100 hogy csak arra kellenél neki nem lenne azután ebből semmilyen kapcsolat!!!! Ne akard az ő példáját követni hogy jaj ő már nem szűz akkkor én se legyek az.

Odáig fognak fajulni a dolgok hogy egy kb. 5 év múlva nem lesz már szűz 15 se. Mert hogy ezt nekik szabad csak az a nagy bökkenő hogy egyáltalán nem vagytok felkészülve ilyen idős korban arra hogy nem életet éljetek!!!!!

2012. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
100%
13 éves koromban volt az első csók. Akkor még véletlenül se ment át a fejemben, hogy lefeküdjek vele, vagy bárkivel. Nagyjából akkor fejeztem be a babázást meg a barbizást és még több figyelmet tettem a tanulásra. Jelenleg középiskolás vagyok, jó iskolában és nem bánom egyáltalán, hogy akkor nem voltak olyan gondjaim, hogy "Jajj, tetszik a srác, le akar feküdni velem, nekem bejön, megtegyem?" meg "Istenem, megtettem, bánom, terhes vagyok?".. Most hosszú és komoly kapcsolatom van és készen álltam vele elveszíteni. Nem azért, mert ez divat, egyáltalán, hanem azért mert szeret és szeretem és éreztem, hogy készen vagyok rá. Szóval, hagyd azt a kisfiút, tanulj, játsz tovább, ezekre a dolgokra pedig bőven van még időd. Ne siess.
2012. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!